Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciewczynka24

Moj facet wyjechał na 3 miesiące...

Polecane posty

Gość ewiara
juz jestem rozmawialam przez telefon i wymienialam pozytywne glaski z kumpela. Ciesze sie ze wiecie o glaskach i zycze wam ich jak najwiecej!!!!To naprawde pomaga i wychodzi sie o wiele szybciej z doleczka:))))) free77 czy jestes lekarzem czy pielegniarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
ah ewiara, inteligentna bestio ;P hm skad Ty to mozesz wiedziec, wyczytalas miedzy wersami ;) ???? cy my sie znamy?? hihi a co do Twojego pytania . Jestem lekarka ;D...........i do tego teskniaca :) pozdrawiam i zycze milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiara
free77 pislas o dyzurze wiec tak jakos sie domyslilam..znamy sie tylko z topiku a wypowiedzi staram sie czytac dokladnie +- :)))ja jestem architektem krajobrazu- zieleniarzem i ekologiem w jednym... pozdrawiam popijajac kafke i jedzac fantazje milego dnia!!! do odswiezam napisz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki!!! Dawno tu nie byłam u Was, tak jakos zajęta jestem a to niemieckim, a to praca i nowe studia. U mnie w zyciu troche się pozmieniało min. role odwróciły się w sprawach sercowych i z Piotrem. To juz nie ja teraz za nim ganiam, tylko on prosi i błaga żeby wrócić, a ja nie chcę. Czasem jeszcze serce ściska bo kocham Go, ale nie potrafię wybaczyć tego co mi zrobił. On żałuje tego co zrobił, nie może przezyc ze zniszczył to wszystko, całe uczucie. Powiedział że nigdy nikogo tak nie kochał jak mnie i nie zranił nikogo jak mnie. No ale szkoda że tak późno to zrozumiał. Poza tym zaczynam dostrzegać innych facetów ... a w koło tyle fajnych :))) Free77 pozdrawiam i oczywiście kawka jest w planach ... musimy się kiedyś spotkać :) Pozdrawiam wszyskie forumowiczki i życzę wam milutniego czekania na wasze miłości i pamiętajcie...co by nie było będzie dobrze :))) a co Was nie zabije to Was wzmocni :))) Trzymajcie się ... i jakby co to piszcie do mnie na meilika :) napewno odpiszę ! Buziaczki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tu nie bylo! mialam maly problem z tlenem ale juz jest wszytsko ok. i znowu bede tu wpadac codziennie. dzis mija 13 dni jak wyjechal dzwoni prawie codziennie i zasypuje mnie sms-mi i wiem ze mnie kocha i teskni bo mowi i pisze to za kazdym razem ale pomomo tego jest mi tak bardzo ciezko i smutno...a do konca jeszcze daleko!!!!tzrymajcie sie.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tu nie bylo! mialam maly problem z tlenem ale juz jest wszytsko ok. i znowu bede tu wpadac codziennie. dzis mija 13 dni jak wyjechal dzwoni prawie codziennie i zasypuje mnie sms-mi i wiem ze mnie kocha i teskni bo mowi i pisze to za kazdym razem ale pomomo tego jest mi tak bardzo ciezko i smutno...a do konca jeszcze daleko!!!!tzrymajcie sie.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
do ciewczynki-->ciesze sie ze jestes zadowolona i ze powoli odnajdujesz sens zycia, podejmuj decyzje, ktore sa trafne i badz po prostu szczesliwa ;) i zagladaj tu czaesem do nas, bo my jestesmy teskniace ;( do ewiary--> trzymam za Ciebie tez kciuki i zycze nam bysmy sie doczekaly? ile komu ile zostalo dni?? do insciada--> a Tobie ile jeszcze zostalo? mi jeszcze 4 dni!!!!!!!!!! ;) pozdrawiam wszystkie i odzywajcie sie nie dajmy umrzec temu topikowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!mnie zostało jeszcze około 1,5miesiąca,chociaż prawie to będą 2,łudzę się,że może troszkę wcześniej wróci:) ,dzwoni często,ja też ale to za mało 8-) ,dodatkowo mi trudno bo nie mogę się dostatecznie skupić,cały czas o nim myślę:(i studia pewnie ucierpią:) jak sobie z tym poradzić?widzę,że WY nie macie podobnych problemów...,pozdrawiam wszystkie czekające i wszystkie czytające ten topic!!!dobranocccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczynki:) i nawte ciewczynka sie odezwala:) u mnie leci powolutku, jeszcze 1.5 miesiaca i zobacze swoje slonko ( pol miesiaca i znow rozlaka:( :( ) ale lepsze to niz nic:) gdzie tam do swiat: bedziemy razem dni odliczac;) ktorego twoj ma dokl wrocic? free77 masz fajniutko:) pozdrawiam wszystkie czytajace i czekajace... dobrej nocki i milych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. dzis tu nikt nie zagladal co jest z wami??? dzis mija 2 tygodnie jak zostalam sama . free 77 ciesze siez Toba ze juz niedlugo bedziesz ze swoim sloeczkiem! ja musze czekac do 19 stycznia lub 21 lutego bo nie wiem kiedy moj Misiu jeszcze wroci.jak mu nie przedluza wizy to wroci 19.01 a jak mu przedluza to wroci 21 lutego :o( jak sama widzisz jestem dopiero na poczatku tej drogi a do konca jeszcze daleko bardzo... a tak bardzo tesknie! ciesze sie ze dzwoni prawie codziennie dzis dzwonil dwa razy!!!! poza telefonami dostaje po kilka sms-ow codziennie wszystko pienkie mowi ze kocha teskni itd... ale dzieli nas caly swiat bo dalej juz nie mogl wyjechac!!!!! a ja tak cierpie i to tak boli????chcialbym isnac i obudzic sie w styczniu :o) ale to nie mozliwe! moze ten czas szybko zleci? pozdrawiam was piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. dzis tu nikt nie zagladal co jest z wami??? dzis mija 2 tygodnie jak zostalam sama . free 77 ciesze siez Toba ze juz niedlugo bedziesz ze swoim sloeczkiem! ja musze czekac do 19 stycznia lub 21 lutego bo nie wiem kiedy moj Misiu jeszcze wroci.jak mu nie przedluza wizy to wroci 19.01 a jak mu przedluza to wroci 21 lutego :o( jak sama widzisz jestem dopiero na poczatku tej drogi a do konca jeszcze daleko bardzo... a tak bardzo tesknie! ciesze sie ze dzwoni prawie codziennie dzis dzwonil dwa razy!!!! poza telefonami dostaje po kilka sms-ow codziennie wszystko pienkie mowi ze kocha teskni itd... ale dzieli nas caly swiat bo dalej juz nie mogl wyjechac!!!!! a ja tak cierpie i to tak boli????chcialbym isnac i obudzic sie w styczniu :o) ale to nie mozliwe! moze ten czas szybko zleci? pozdrawiam was piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! zastanawiam się czemu tak jest:jak jest moje KOCHANIE przy m,nie to czas biegnie strasznie szybko a teraz jak GO nie ma to wlecze się niemiłosiernie:( wesoło nie jest ale oby do świąt :) najprawdopodobniej mój MISIU PRZYJEDZIE 18 GRUDNIA,może wcześniej ale napewno nie póżniej....,pozdroo dziewczynki,trzymajcie się cieplutko :) :) :) :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! zastanawiam się czemu tak jest:jak jest moje KOCHANIE przy m,nie to czas biegnie strasznie szybko a teraz jak GO nie ma to wlecze się niemiłosiernie:( wesoło nie jest ale oby do świąt :) najprawdopodobniej mój MISIU PRZYJEDZIE 18 GRUDNIA,może wcześniej ale napewno nie póżniej....,pozdroo dziewczynki,trzymajcie się cieplutko :) :) :) :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiara
jeszcze 2 miesiace i 3 dni hau hau hau hau.....mezulek bedzie na Sylwestra po swietach...przygotuje dla niego niespodzianke np basen z balonow lub cos innego zakreconego pracuje nad tym....mam kilka pomyslow... Ciewczynko >fajnie ze tak fantastycznie sobie poradzilas zycze dalszych sukcesow i powodzenia, nadal bede wpadac na forum ....:) masz racje wkolo tylu fajnych facetow np dzisiaj pomoglam takiemu na ulicy rozplatac sluchawki meczyl sie strasznie i do tego mial zlamana reke w gipsie wiec czekajac na swiatlach nie moglam patrzec jak sie meczy z ta jedna reka i zaproponowalam pomoc..:) nie mysle o zdraadzie ale czuje sie taka samotna ze szok wiec rozgladam sie za ladnymi facetami nie widze w tym nic zlego free77 >juz bardzo niedlugo ale ci dobrze slodkich chwilek ci zycze "nikt nie wie ile ciekawych rzeczy moze zrobic dopoki nie sprobuje" to z filu ktory teraz leci tvn7 wytrwalosci w czekaniu i sily w NIEzamartwianiu sie :))))) e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiara
jeszcze 2 miesiace i 3 dni hau hau hau hau.....mezulek bedzie na Sylwestra po swietach...przygotuje dla niego niespodzianke np basen z balonow lub cos innego zakreconego pracuje nad tym....mam kilka pomyslow... Ciewczynko >fajnie ze tak fantastycznie sobie poradzilas zycze dalszych sukcesow i powodzenia, nadal bede wpadac na forum ....:) masz racje wkolo tylu fajnych facetow np dzisiaj pomoglam takiemu na ulicy rozplatac sluchawki meczyl sie strasznie i do tego mial zlamana reke w gipsie wiec czekajac na swiatlach nie moglam patrzec jak sie meczy z ta jedna reka i zaproponowalam pomoc..:) nie mysle o zdraadzie ale czuje sie taka samotna ze szok wiec rozgladam sie za ladnymi facetami nie widze w tym nic zlego free77 >juz bardzo niedlugo ale ci dobrze slodkich chwilek ci zycze "nikt nie wie ile ciekawych rzeczy moze zrobic dopoki nie sprobuje" to z filu ktory teraz leci tvn7 wytrwalosci w czekaniu i sily w NIEzamartwianiu sie :))))) e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
witam kochane :) wlasnie wrocilam z dyzuru i zdalam sobie sprawe ze jeszcze tylko dzis, jutro i w sobote Wojtus przyjezdza!!!!! ale sie ciesze ;) ale bedzie tylko albo az 3 dni, wiec nie bojcie sie ;) dalej jestem z wami ;P i dalej bede odliczac dni i noce bez mojego ukochanego slonka insciada-->wiem ze minely dopoiero 2 tygodnie i widzisz przed soba cala wiecznosc bez Twojego ukochanego, ale musisz wytrzymac,my tu jestesmy wszystkie i razem podtrzymujemy sie na duchu!!!!!! wiec razem damy rade ;) ewiara--> tez odliczasz dni, wiem ;( tez jetsem myslami z Toba i pomysl jak bedzie wspaniale jak wroci ;) ah na to warto czekac prawda? ;) gdzie tam swiat--> wiem tez tak mam jak Go nie ma to czas wlecze sie i ciagnie jak guma, a jak jest weekend i sie widzimy to chwila i juz jest niedziele popoludnie i trzeba sie zegnac ;( ciewczynka--> czekamy tu na >CIEBIE odzywaj sie i pisz jak ukladasz sobie zycie i trzymam kciuki WSZYSTKIE TESKNIACE-----> pozdrawiam serdecznie i damy rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
no i co z Wami teskniace, mi jest tak smutno,plakac mi sie chce tak bardzo tesknie ;((( a tu nikogo nie ma na pocieszenie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiara
moj maly 2 letni tyranek sie wyspal po poludniu i markuje mi teraz po nocy ...wlasnie pokazywalam jej ksiezyc jest naprawde super....poza tym jak ten maluch teskni za tata chodzi mi po mieszkanku i wola tata i halo chce dzwonic do taty ..jeju az sie serce sciska...pozdrawiam was i bede zagladac na topik bo naprawde dodaje mi to otuchy ze nie jestem sama...przynajmniej w wersji wirtualnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie teskniace z samego rana! 16 dzien bez mojego Sloneczka...! to czekanie i tesknota jest okropna!!! ciesze sie ze go dzis uslysze bo ma dzwonic zreszta dzwoni codziennie nawet 2 razy dziennie i wiem ze On tez teskni itd.... dalabym wszystko zeby moc go przytulic, pocalowac poprostu pobyc z Nim!!! ale przede mna jeszcze dluga droga ile ja jeszcze lez wyleje zanim On wroci???? pozdrawiam was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje sloneczko rano dzwonilo i jutro i pojutrze zadzwoni ciesze sie ze mozemy codzinnie rozmawiac. jak pomysle ze prawie 3 tygodnie go juz nie ma to mi sie wydaje ze czas leci odnosze wrazenie ze wczoraj go zegnala ma lotnisku a tu juz prawie 3 tygodnie natomiast jak pomysle ile jeszcze przeze mna czekania... to mi sie wydaje ze czas sie ciagnie niemilosiernie dlugo...!!!!!! ja wciaz zyje nadzieja ze wroci w styczniu wiec oby do stycznia! pozdrawiam wszystkie teskniace i czekajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jestem sobie w domku i smutam. chyba mam jeden z kiepskich dni co to tylko mysli w głowie głupie się kłębią :((( chciałabym żeby to wszystko się nie wydarzyło. chciałabym go mieć przy sobie, umieć mu wybaczyć to co zrobil :((( ale nie potrafię. nie potrafię nadal zrozumieć tego wszystkiego. jak on mógł??? :((( a teraz wydzwania i prosi o spotkanie. i mówi że kocha ... ja nie wiem co mam robić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrezygnowal z Ciebie raz - zrezygnuje i kolejny. Jak tylko sie jakas fajna dupa pojawi na horyzoncie.... Przestan sie nim przejmowac i poszukaj sobie kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ciewczynki!!!!! ja na twoim miejscu dalabym mu szanse! moze zrozumial co zrobil i chce to naprawiac daj mu szanse!!!!!! wiem co mowie kiedys moja kolezanka byla w takiej samej sytuacji rozstali sie i chiocl wrocic ona nie chciela a ja ja namawialam zeby dala mu szanse do dzis mi dziekuje ze mnie posluchala!!!!!!! jest szczesliwa jak nigdy jest jak twierdzi jeszcze bardziej czulszy i zmienil sie sadze ze twoj Misiek zrozumial i chce to naprawic! daj mu szanse!!!!!! kazdy ma prawo do drugiej szansy pomysl o tym!!!!!!! pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ciewczynki!!!!! ja na twoim miejscu dalabym mu szanse! moze zrozumial co zrobil i chce to naprawiac daj mu szanse!!!!!! wiem co mowie kiedys moja kolezanka byla w takiej samej sytuacji rozstali sie i chiocl wrocic ona nie chciela a ja ja namawialam zeby dala mu szanse do dzis mi dziekuje ze mnie posluchala!!!!!!! jest szczesliwa jak nigdy jest jak twierdzi jeszcze bardziej czulszy i zmienil sie sadze ze twoj Misiek zrozumial i chce to naprawic! daj mu szanse!!!!!! kazdy ma prawo do drugiej szansy pomysl o tym!!!!!!! pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja! znalazlam moj kalendarz z przed roku i na stronie 28.01. to dzien w kotrym moj Misiu wyjechal po raz pierwszy byl cytat: \" ZAWSZE JEST KTOS KTO JEST DLA KOGOS MOJE CIALO POTRZEBUJE CIEPLA... TO ZWARIOWANY CHORY SWIAT!! DZIS PO RAZ PIERWSZY USLYSZALAM JAK MOJE SERCE PRZESTALO BIC KIEDY ON ODLECIAL...\" ja kocham i czekam i wiem ze warto czekac na te chwile ktore beda! choc czasami mam zle dni i tylko placze to wiem ze nadejdzie ten dzien ...... pozdrawiam was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×