Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciewczynka24

Moj facet wyjechał na 3 miesiące...

Polecane posty

A ja jakas klapnieta jestem :/. Miałam dzisiaj z Nim pogadać przez net ale cos Mu w pracy wypadło i kaszana, a jutro znow nie bedzie miał zasiegu i znow ta cisza przez ok. 2 tygodnie. Juz sie nawet złoscic nie moge - przykro mi strasznie, no ale cóz chyba zdazylam sie juz przyzwyczaic :/. Jakos los nie do konca nam chyba sprzyja :/. Mam mase nauki a jak narazie nic nie robie poza sama nie wiem czym ;). Mam nadzieje dziewczyny ze u Was lepiej sie uklada :). Free77 pewnie juz goi siniaczki i to nie sama :). Co do stronki ja tez sie na tym nie znam ale było by super gdybycos takiego powstało - juz sie doczekac nie moge :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam. wreszcie wieczor i koniec dnia uff :) DROGIDA - uszka do gory bedzie dobrze wiem ze jest Ci ciezko ale pamietaj ze jestemy z Toba.kazda z nas ma dobre i gorsze dni Ty akurat masz te drugie ale pomysl ze po tych gorszych dniach zaswieci sloneczko! wiec uszka do gory jestem z Toba. dobranoc dziewczynki spijcie smacznie.do jutra,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie mam dzisiaj gorszy dzień i sama nie wiem czemu :(. Jakies takie ogolne zniecheceni mnie ogarneło do wszystkiego nawet do pisania Mu sms :( nie wiem co sie ze mna dzieje :(. Dzieki za wsparcie :). Wiem że żadnej z nas nie jest łatwo ale to wspaniałe że potrafimy sie tak wzajemnie wspierać :). Chyba sie zaraz połoze bo co mam robic w pustym domku jak na nic nie mam ochoty :(. Pozdrawiam Was gorąco :). Mam nadzieje ze jutrzejszy dzień będzie lepszy w koncu trzeba sie jakos wziąźć w garsc :). Free77 pewnie juz swietuje :). Jeszcze 52 dni - mam nadzieje :). Kijowy dzień :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teskniaca
ja za 2 tyg o tej porze bede ze swoim sloneczkiem:))) wiem jestem okropna!!! wytrzymałam 5 miesięcy! Wy również dacie rade!!!! pozdrawiam! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaa
Hej babeczki.Moj facet wlasnie wyjechal na 5 mcy.Jestem zalamana.Coraz czesciej sie zastanawiam czy takie zwiazki maja sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złamana o jakie zycie Ci chodzi ?? Czy Twoje Kochanie czesto tak wyjeżdża czy chodzi Ci o te jednorazowe 5 miesiecy ?? Napisz cos wiecie :) papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makro
zajmij sobie zajecie, ucz sie jezyka, zadbaj o siebie, musisz nauczyc sie zyc dla siebie. warto czekac, ale nie warto rozpaczac, trzeba sie cieszyc czasem ktory masz tylko dla siebie. jestem w identycznej sytuacji, tyle, ze moje kochanie wyjechalo na rok, minelo juz 4 miesiace, zobaczysz jak ci zleci jesli tylko czym porzytecznym sie zajmiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaa
niestety drogina ale moj facet plywa.I na razie nic nie zapowiada zmiany.Kurde minely dopiero 2 tygodnie a mi juz odwala.Zajmuje sie soba ale tak mi sie chce przytulic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO WITAM W SOBOTNI PORANEK :) JA WSTALAM SIEDZE SAMA W DMOKU I CZEKAM NA TELEFON OD MOJEGO SLONECZKA :) WIDZE ZE DOLOACZYLA DO NAS NOWA TESKNIACA! ZAŁAMANA-> NIE JESTES SAMA WIESZ ZE ZAWSZE MOZESZ TU DO NAS WPADAC .WSZYTSKIE TU TESKNIMY I CZEKAMY ALE CO NAJWAZNIEJSZE WSPIERAMY SIE I CZLOWIEK NIE CZUJE SIE JUZ TAKI SAMOTNY .WPADAJ DO NAS PISZ MY CODZIENNIE TU JESTESMY RAZEM DAMY RADE JA NIEDAWNO BYLAM ZALAMANA ALE JUZ MI LEPIEJ BO ZNALAZLAM TU BRATNIE DUSZE ZA 2 TYGDONIE MINIE 2 M-CE JAK JESTEM SAMA .BEDZIE CI LATWEIJ ZNIESC SAMOTNOSC WIEDZAC ZE MY PRZECHODZIMY PRZEZ TO SAMO CO TY! DROGIDA KOCHANA MOJA -> JAK TAM DZIS TWOJE SAMOPOCZUCIE? MAM NADZIEJE,ZE WSTALAS USMIECHNIETA :) CIEKAWE JAK TAM - FREE 77- PEWNIE :) BO KTOZ BY NIE BYL MAJAC PRZY SOBIE SWOJE KOCHANIE ???? FREE 77 JAK JUZ DOJDZIESZ DO SIEBIE PO TYCH CUDOWNYCH CHWILACH UNIESIENIA :) TO NAPISZ NAM JAK WYPADLO SPOTKANIE I CO Z TYM hmmm KOLEGA? CZEKAMY :) JA NARAZIE ZNIKAM TRZEBA SOBIE POSPRZATC W DOMCIU PUCU-PUCU I PONOWNIE DO WAS ZAWITAM :) MNIE ZOSTALO JESZCZE 50 DNI hmmmm ..... BUZIACZKI ,PA,PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaa
Dzieki dziewczyna za wsparcie.Ten poczatek jest chyba najgorszy,ten pierwszy miesiac.Musze jakos to wytrzymac.Lece tez posprzatac bo dzisiaj sobota.pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!! Wlasnie znalazlam Wasze forum. :) W moim przypadku to nie on wyjechal, tylko ja. I siedze wlasnie teraz w pokoju sama i mi troche smutno, bo tesknie. :( Juz 2 miesiace minely, odkad wyjechalam z kraju. Od poczatku odliczam dni do powrotu. Dzisiaj zostalo juz tylko 15, bo wracam do domu na Swieta. A po Sylwestrze znowu rozlaka. :( Milego dnia Wam zycze, a ja ide spac, bo u mnie teraz noc. 😴 Buziaki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana to mozemy sobie podać rece jesli chodzi o pływanie :). Insacida dzisiaj jest o wiele lepiej , wczoraj miałam zreszta gorączke - chyba gdzies mnie przewiało i to pewnie przez to ten dziwny nastrój, ale wygrzałam sie, wyspałam i jestem gotowa do działania :) czas zabrac sie za nauke :). Dziekuje Wam wszystkim za wsparcie :). To fakt, że jeżeli bedziemy wciaz sie zadreczac wspomnieniami to popadniemy w stan depresyjny ;) dlatego wazne jest żebyśmy korzystały z tego czasu - jakkolwiek egoistycznie to brzmi ale chyba rozumiecie o co mi chodzi. Ja staram sie jak najmniej przejmowac - w koncu ta rozłaka kiedys sie skonczy ( jakie tam kiedys - wkrotce :) ), i co wtedy powiemy swoim kochanym ze przebeczałyśmy cały ten czas ;) ? Dlatego warto wziąźć sie w garsc zeby miec sie im czym pochwalic po ich powrocie :). Wiem ze to trudne, sama mam czesto chwile słabosci ale najwazniejsze to zeby z nich wstac i znow zaczac sie usmiechac :). Zreszta przeciez tu same mocne dziewuchy siedza :). Czekamy juz w przewazajacej wiekszosci tak długo i w koncu kazdej z nas to czekanie zostanie wynagrodzone obecnoscia ukochanej osoby - jak to dobrze ze mamy na kogo czekac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogida-> ciesze sie ze jest juz lepiej musisz uwazac na siebie ubierac sie cieplutko zebys nam sie nie rozchorowala na swieta!!! masz racje ze musimy wziesc sie za siebie ze jak wroca nasze chlopaki to my juz im pokazemy :) dzis rano dzwonil do mnie Misiu rozmwaialismy sobie oboje bardzo za soba tesknimy i nie mozemy sie doczekac kiedy wreszcie bedziemy juz razem :) ale musimy jeszcze poczekac dzieki wam wiem ze dam rade bo nawet w najtrudniejszych chwilach moge tu wejsc i wiem ze bedziecie :) to jest niesamowite !!!! teraz bede konczyla .wpadne tu wieczorkiem moze ktos tu bedzie :) ?? wpadne tu jeszcze wieczorkiem.a tymczasem trzymajcie sie pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie sobie obiadek gotuje :). Insaciad tez uwazam za wspaniale to, ze tu wszystkie jestesmy i sie wspieramy :). Fajnie jest miec tak w zasiegu reki tyle dobrych serduszek :). Mialam tu nie wpadac bo myslalam ze to bedzie poglebialo moja tesknota a tymczasem nie wyobrazam sobie juz dnia bez Was :). Na pewno wpadne tez wieczorkiem a poki co biore sie za jedzonko i nauke papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WITAM . JAKOS TU PUSTO DZIS :( JA WLASNIE NIEDAWNO WROCILAM OD MOICH PRZYSZLYCH TESCIOW :o) POSIEDZIALAM POGADALAM I DOSTALAM LISCIK O DMOJEGO SLONKA OH NAPISAL ZE CHCIALBY JA KNAJSZYBCIEJ WROCIC DO MNIE I BYC JUZ ZE MNA ZA ZAWSZE DO KONCA - ROZCZULILAM SIE CZYTAJAC TO :( ALE NASZCZESCIE JUZ DZIEN SIE KONCZY :) A TO OZNACZA DZIEN BLIZEJ DO SPOTKANIA :) KTOREGO JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC!!!! OJOJ . . . SMUTNO MI SIE JAKOS ZROBILO :( WPADNE TU DO WAS JUZ JUTRO Z SAMEGO RANA :) ZYCZE WAM MILEGO WIECZORU COKOLWIEK BEDZIECIE ROBIC :) TO JA UCIEKAM...DO JUTRA , PA,PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorgida
Insaciada kolejny dzien za nami wszystkimi - nie smucmy sie zostało juz tak niewiele czekania a ten wielki dzien juz coraz blizej :). Jak ja dostaje listy od Niego to zawsze rycze jak bóbr :) - rozumiem Cie wiec w zupełnosci :). Głowa do góry juz tak niewiele :). Reszta dziewczyn chyba jednak zwiala na imprezki - oby sie dobrze bawiły :). Ja tu pewnie jeszcze zajrze przed spaniem :). Pozdrawiam gorąciutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sie dziwiłam czemu mi nie kazali hasła wpisywac :). To wyzej to ja oczywiscie - tak sie juz przejełam tym dniem powrotu ze mi sie literki poprzestawiały ;) pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubie glupich tematow
przezywasz jak gaska okres mojego typa nie bylo dwa lata ale byl wierny a czy twoj taki jest...hmmm dziwna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"nielubie głupich tematów\" - nikt nie każe Ci tego czytać. To że Ty inaczej przezywasz rozstanie nie znaczy ze wszyscy musza byc tacy twardzi jak Ty. Zreszta nie wydaje mi sie zeby to rozstanie po prostu po Tobie spłyneło a jak tak było no to to jest dopiero zastanawiajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie glupuich tematow ->to co jasna cholere tu wchodzisz???? a tak na marginesie to chyba sama nie wiesz co to milosc i czekanie bo stwierdzenie \"typ\" o ukochanym to daje do mysleniaa a z ta wiernoscia to chyba nie tak do konca jak napisalas w koncu \"TEN TYP TAK MA \" drogida-> dzieki za pocieszenie a ja myslalam ze tylko ja bucze podczas czytania listow widac nie jestem sama :) masz racje reszta gdzies sie ulotnila i pewnie dobrze sie bawi bo o to wlasnie chodzi :) podziwiam bo ja tak nie potrafie! a ciekawe co tam u naszej FREE 77 hmmm mozna sie tylko domyslisc :) przepraszam was za moje hmmm niezbyt milo rozpoczety wpis ale draznia mnie takie osoby i to jest kolejny powod zeby zalozyc swoja strone i wtedy nikt \"taki\" nie moglby wejsc :) pozdrawiam.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam:) dzisiejszy dzień zleciał mi najszybciej z wszystkich spędzonych bez Niego :) ,cały dzień sprzątałam,u siebie i u babci:P i jakoś tak raz dwa zleciał:) niestety mój Miś dzisiaj nie dzwonił a powinnien...mhhh coś ostatnio się zmieniło na gorsze chociaż nie wiem co dokładnie:( jakby jakąś miał tajemnice przede mną:( mhh a może to tylko moja wyobraznia???sama nie wiem... no nic,będe uciekała,może zajrze pózniej!!!pozdrawiam was Kochane:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tam do swiat to nic dziwnego ze wyobraźnia po takim czasie płata nam figle - ilez to ja juz rzeczy nie miałam w główce :). Wszystko bedzie ok - trzymam kciuki :). Free77 pewnie juz kolege oddelegowała ;). Jak wroci to moze pogadamy o tej stronce ?? Ja sie na tym nie znam, niewiem jak Wy a Free77 chyba cos wie na temat tworzenia takich stronek - było by siwetnie moc normalnie porozmawiac bez docinek ze strony innych :). Pozdrawiam :) Jeszcze tu wpadne po filmie ( Vanilla sky :) - TVN 22:05 - jakby sie komus nudziło :) ). Gdzie tam do swiat - głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Steskniona na maksa spojrz w kalendarzyk jak juz niewiele zostało :). Wiem ze to słabe pocieszenie, bo chyba kazda z nas ma te gorsze dni o ktorych juz pisała Insaciada i wtedy niewiele sie da zrobic z nastrojem - po prostu trzeba sie posmucic a potem usmiechnac do zdjecia - juz niedługo zobaczysz Go na zywo :). A na nude polecam szperanie w necie, tv, dobra ksiazke, o nauce nie wspominam bo to niestety koniecznosc ;) pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie!!!hehhehe normalnie nie moge w to uwierzyć ale to prawda!!!!moje Słoneczko dzwoniło!!!i ...za 7 godzin będzie w domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!chciał mi zrobić totalną niespodzianke ale już nie mógł wytrzymać i zadzwonił z trasy!!!!hehhehe już jutro GO zobaczęęęę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Boże jak się cieeszęęęę!!Kocham GO tak strasznie,że brak słów!!!oki idę bo muszę zacząc już się szykować!!hehhe dobrze ,że chociaż posprzątałam:) ,pozdroooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie moze to smieszne ale az sie poryczalam ze wzruszenia :) Gdzie tam do swiat SUPER :)!!!!!!!!!!!!! nIE ZAPOMNIJ O NAS :) kURCZE szczesciaro :) Szykuj sie szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korka
Dzis jest mój pierwszy dzień, bez męża, który wyjechał do pracy, do UK. Strasznie tęsknie, ciągle za nim płaczę, i nie tylko za nim tak z byle powodu również. Ale nie jestem jedna jedyna w tej tęsknocie. Tak jakby uczę się być od nowa, bo z tej miłosnej euforii zapomniałam jak to jest byc panią samej siebie w 100%. Długi, płaczący dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korka -> witamy u nas .my tu wszystkie czekamy i teskniemy no moze oprocz gdzie tam do swiat.wpadaj do nas wspolnie damy rade zniesc te trudne chwile. gdzie tam do swiat->TY szczesciaro...widzisz na co byly Ci te wszystkie smutne mysli :) ale niespodzianka jak czytalam to myslalam ze serce mi wyskoczy to domyslam sie jaka musiala byc Twoja reakcja? :) jeszcze raz gratuluje ze doczekalas sie i teraz juz zostanie wynagrodzone twoje dlugie czekanie :) ale pamietaj o nas -czekajcych wpadaj tu do nas i informuj nas co u Ciebie my zawsze tu czekamy!!!!!! PRZED TOBA WIELKI DZIEN :) oj wrocila mi wiara w to ze kiedys ten dzien musi dla nas kiedys nadejsc wszyscy pomalutku wracaja to i moj wroci i do drogidy :) do was wszystkich :) tylko ze ja tak bardzo sie juz nie moge doczekac!!! srodek nocy a ja nie spie Wy zapewne wszystkie spicie do gory brzuszkami :) a ja coz ....ogladam zdjecia ktore mi przeslal niedawno moj Misiu i placze bo coz innego mi pozostalo :( tylko ogladac zdjecia i miec nadzieje,ze \"ten dzien\" nadejdzie jak najszybciej :) ciemniutko za oknem u nikogo sie nie swieci tylko jak zwykle ja buszuje po internecie o tej godzinie zupelna korba mi odbila :) teraz ide sie polozyc moze uda mi sie zasnac.do zobaczenia rano :) dzis juz niedziele wiec zostalo mi jeszcze 49 dni :) czy moze :( pozdrawiam,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mancol
jak nie masz faceta to daj mi swój adres. Szybko zapomnisz o tym frajerze. dobrze się zastanów bo nie składam dwa razy tej samej propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×