Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie ta do tango

Stare panny są po prostu POJÈBANE, mają coś z psychiką

Polecane posty

Gość nie ta do tango

najczęściej to zbieraczki zdjęć, i szukaczki księcia, chyba je pogieło. Jeśli baba ( jeszcze stara po 30 panna ) chce fotki zamiast się spotkać to jest po prostu trzepnięta. Lekcja dla was durnych bab, bo NIGDY faceta tak nie znajdziecie. Faceci po prostu was OLEJĄ i pójdą za inną, taki finał durnowatych waszych zachowań. Nic dziwnego że wy dalej stare panny i raczej tak do grobu będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Mężczyźni nie są lepsi :D Teraz opowiedz, która ostatnio kobieta cię zawiodła 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiredalaj onanisto z tymi tematami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniec z darkiem
Stara "panna" po 5 min chce fotke, czyli czas olać ją i osrać, od razu kończe "rozmowe" bez tłumaczenia bo to to ma coś z umysłem, a na co mi baba z defektem umysłowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Co powiesz o starych kawalerach po 30-tce, czasami 40-stce?:D I co powiesz o sobie? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próchno do odrzutu
stara zamiast się cieszyć że ją wogóle ktoś zagaduje, bo na co komu próchno, to wydziwia i ma 1500 wymagań, no to do widzenia, bo młodszych lasek jest tysiące, nic dziwnego że jest stara panna i raczej się to nie zmieni, choroba umysłowa ją ogranicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
No chyba lepiej byłoby wiedzieć z kim człowiek miałby sie spotkać : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racji ale ile można się tym podniecać? Własnego życia nie masz czy aż tak jest chujowe mimo nie bycia starym kawalerem że się musisz zwichrowanymi babami zajmować w sieci i to na forum dla nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Facet od 6 rano pod kilkoma nickami siedzi i obraża kobiety :( bo żadna go nie chce Do czego zmierza ten świat ☕;) Może bardziej się postaraj? Nie każda chce twoje foty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To autor ma problemy z psychiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Mnie jeszcze nic nie pokazywał : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marawstala dziś No chyba lepiej byłoby wiedzieć z kim człowiek miałby sie spotkać : ) Zgłoś Zobaczy jak się spotka, tak jak to było DAWNIEJ, ale teraz baby są pojèbane, technologia działa na ich niekorzyść niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź se kurwa prostatę pomasuj ciulu bo masz ewidentny ból dupy że nawet stara panna ma wyjebane na twoje pienkne jak dupa w nocy zdjęcia na portalach randkowych. Eksterminacja dla januszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
gość dziś Czasy spotkań aranzowanych juz przeminely... Wg mnie to spora oszczędność czasu .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
I chyba rozczarowań ;) Chociaż real weryfikuje wszystko ☕:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten od opinii publicznych
zielona kawa 40 dziś Co powiesz o starych kawalerach po 30-tce, czasami 40-stce?smiech.gif I co powiesz o sobie? smiech.gifsmiech.gif Zgłoś Primo: Nie jestem starym kawalerem Secundo: Facet po 30, czy po 40 jest z reguły w dobrej formie( pomijam polske i większość polaków bo to chlająca patologia odbiegająca od reguły ), z reguły mają doświadczenie życiowe, mają za sobą jakieś związki i doświadczenia łóżkowe, potrafią zadowolić partnerke, mają jakąś prace( lepszą czy gorszą ) i jakąś stabilizacje. 3. Starzy kawalerowie, a znam kilku, mają raczej kilka podstawowych cech wspólnych, są spokojni, małomówni, z reguły prości, mają małą lub nieistniejącą wyobraźnie, nie potrafią często nawet zagadać baby, są wstydliwi, można powiedzieć nudni, oraz są to moim zdaniem tz. pierdoły życiowe, nie potrafią nic zrobić, nawet wymienić żarówki, są też często leniwi oraz nieraz wygodni, takie moje obserwacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mara pokażesz choć troszkę swego ciała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa 40 dziś I chyba rozczarowań oczko.gif Chociaż real weryfikuje wszystko ☕usmiech.gif >>> bez makijażu 98% was bab to poczwary. Dlaczego nie dajecie fotek BEZ makijażu tylko kombinujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Ja się nie maluje więc sorry :D W moim wieku nie pomoże już puder i róż ..😭 Idź zapytać inne kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ta do tango
zielona kawa 40 dziś Facet od 6 rano pod kilkoma nickami siedzi i obraża kobiety smutas.gif bo żadna go nie chce.... Zgłoś Dziecko, u mnie nie była 6 rano jak i teraz nie jest 16, rozumiemy się czy spałaś na geografii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Mara jak to mary, jest bezcielesna... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare panny po prostu wiedzą że jesteście potrzebni na co dzień tak jak dziura w moście i na was sraja a wy z kolei srăcie się myśląc że siedzą i płaczą z powodu braku bolca. Tak było dawno temu. Czasy się zmieniaja a niektórzy jak widzę nadal szerza stereotypy. Szczesliwi ludzie nie wytykaja nikomu braku partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marawstala dziś Mnie jeszcze nic nie pokazywał : ) Zgłoś du•pe ci może pokazać, wystarczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marawstala dziś gość dziś Czasy spotkań aranzowanych juz przeminely... Wg mnie to spora oszczędność czasu .) >> raczej strata czasu, bo kiedyś randki zamieniały się w związki i czas był w związku, teraz 1000 randek i dalej gòwno z tego, czyli STRATA CZASU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
A czy ja cos pisalam, ze kolekcjonuje fotki : ) ale nic dziwnego, ze żadna sie nie skusila na taka dupe : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Autorze mnie to nie obchodzi gdzie mieszkasz I skąd pochodzisz Weź się tak nie spinaj :) Wdech i wydech I już będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Ale to nas obrażasz - Polki. A u nas jest 16, (o 6 tu była 6). Rozumiemy się czy spałes na geografii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poje.banych facetow trzeba wyeliminowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mara Ty aniołku bezcielesny mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
gość dziś Kiedyś ludzi czas gonił : ) Wystarczało, ze ktoś ma ręce, nogi.... No i głowę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×