Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie ta do tango

Stare panny są po prostu POJÈBANE, mają coś z psychiką

Polecane posty

Gość gość
zielona kawa 40 dziś spina sie bo ma paskudny ryj i nic do zaoferowania, dlatego drzy na sama mysl, ze kobieta moze chciec zobacyc jego foto z paskudnym ryjem przed spotkaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ta do tango
gość dziś Ja mam w doopie stare panny, tylko opisuje obserwacje. Na co mi jakaś zużyta, stara baba sypiąca się z każdym dniem coraz bardziej? Opisuje tylko FAKTY i z tym związane konsekwencje tych ułomnych umysłowo istot że to STRATA czasu, bo nie ma co temu nawet dawać szansy bo z "tym" jest coś nie tak pod sufitem. Młodsze są bardziej nastawione na związki, randki itp. i tak trzeba na to patrzeć a stara niech szuka placu na grób bo nic jej już nie zostało tylko życie w samotności, seriale i wino, może z kotami, a może nawet bez kotów. NIE polecam zagadywać starych panien bo to strata czasu, z nimi jest WIELE nie tak i nic się nie zmieni, są to panny z wielu powodów, bo gdyby były zdrowe psychicznie to pannami by nie były w takim wieku. Tyle. Temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Nieważne jak wygląda :) Już parę słów i sam tytuł mi wystarczą Ale może przemilczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest duzo starych panien nic dziwnego bo faceci po prostu chca tylko samego seksu i nic wiecej a prawda taka ze nikt niechce byc sam stad zryta psychika u kobiet bo niemaja z kim sie rozmnozyc bo brakuje odpowiedzialnych facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ta do tango
Maryyyś dziś Ale to nas obrażasz - Polki. A u nas jest 16, (o 6 tu była 6). Rozumiemy się czy spałes na geografii oczko.gif >> pokaż mi GDZIE pisało "Polki" analfabetko. Wy naprawde macie problemy z czytaniem i rozumowaniem, nie tylko z prostą logiką. Trudno liczyć na to że dacie rade z podstawowym tekstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvis jeszcze żyje
zielona kawa 40 dziś jakby był milioner to majtki byś zaraz zdejmowała, nie ważne że łysy i gruby i ryj ma jak straszydło w halloween, takie właśnie są baby, sprzedają doope za komfort fizyczny, jesteście żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prace możesz zacząć jeszcze dziś, w tym miejscu : ebrokerpartner.pl/polecajacy/dsT5F jako specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych i nie tylko. Praca zarówno dla osób z doświadczeniem, jak i bez. Najważniejsze jest dla Nas to abyś miał dobry kontakt z innymi osobami. Klientów możesz zdobywać zarówno wychodząc jak i nie wychodząc z domu. Z Naszego doświadczenia wynika, że najlepszym kanałem sprzedaży są portale społecznościowe. Nie musisz od razu zakładać fanpage, ale z pewnością warto to rozważyć. W pierwszej kolejności produkty możesz polecać swoim znajomym. Poniżej przedstawiam obowiązujący system prowizyjny : konto osobiste - 140 złotych konto firmowe - 180 złotych lokata - 144 złote pożyczka na 0% - 120 złotych pożyczka bez zaświadczeń - 225 złotych pożyczka gotówkowa - 2.5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:23 A ty co kurwa myślałeś jełopie? Że za darmo będą się uzerac z pokracznym pasztetem z milosci? Was popierdolilo już dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne chciwe babsztyle
gość dziś gdzie tu ktoś pisał o seksie???? odpowiedni czyli BOGATY...... wtedy wygląd dla was kur'w nie istotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Elvis ja nie lecę na kasę:) Nie każda ściąga od razu majtki Za dużo telewizji Pozdrawiam ☕😘 Majątek się powiększa Nie pomniejsza Jestem stara i biedna Jestem do kochania Nie do przygodnego seksu ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Autor temat zamknął :D Idziemy na spacer :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby na wieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dziwnego że stara panna
gość dziś 16:23 A ty co k**wa myślałeś jełopie? Że za darmo będą się uzerac z pokracznym pasztetem z milosci? Was popie**olilo już dawno. Zgłoś No bo materialistycznym kur'wom tylko kasa we łbie, zdychaj samotnie, i niech cie zasypią kasą i nasrają potem na twój grób. Chcesz bogatego będąc starym pasztetem? POJE/BAŁO CIĘ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem młodym i nie aż takim pasztetem. Wykorzystam takiego frajera jak ty. To znaczy nie jak ty bo ty jesteś biedniejszy od myszy kościelnej. Później będzie płakał jak peezda latami bo mu zrobię z głowy szambo Dzięki takim jak ty już nie mam najmniejszych skrupułów :classic_cool: Lepiej być bogatym złym pasztetem niż dobrym ale biednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 wymagań
zielona kawa 40 dziś ale fotke by chciała, no bo tylko przystojny książe się nadaje na spotkanie, jesteś żałosna i płytka, a seks to tylko będziesz miała jak zapłacisz, i też może tak nie da rady, chyba że prostytut założy ci worek na łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty będziesz starym i zdechłym pasztetem, bo trzeba być debilem brać taką wredną babe jak ty, nawet bym na ciebie nie splunął bo szkoda czasu na plucie na takie ścierwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
1500 kto chce twoją fotkę? Dziecko o czym ty piszesz:D:D:D Sex? Widać, że ci go brakuje :P:P Się ja ci nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:34 Nie dla psa kielbasa. No i nie dla takiego golodupca. Wolisz pluc w necie :classic_cool: żałosny, męski, niedoruchany frajer który obwinia wszystkie kobiety o swoje zjěbanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Bez wymiany fotek tez mozna sie spotkac, ale wtedy nie wiesz czy kobieta nie zwieje : ) tak moze być, co innego jak fotke zaakceptuje wtedy masz większą pewność ze jednak zostanie : ) no chyba, ze charakter paskudny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Teraz doczytałam Prostytut? :D Jestem zbyt fajna by płacić za seks :P:D To, że ty płacisz to już twój problem Ale nie wyżywaj się na mnie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
16:19 piszesz na polskim forum dla kobiet. Kto Twoim zdaniem to czyta???? No tak... Szwedki, Japonki, Ormianki... Inwektywami obrzucaj swoją kobietę, mnie nie masz prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
I wlasciwa forma to nie "pisało" a "było napisane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bistro italiano
marawstala dziś szansa większa że to facet ucieknie, haha, ale kto nie ryzykuje nic nie zyskuje, jedni po prostu muszą mieć sprawe oczywistą a inni traktują spotkania jako przygode i czy wypalą czy nie jest bez znaczenia, większość kobiet niestety NIE mają duszy przygodniczej bo są NUDNE jak flaki z olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa 40 dziś fajni też płacą za seks, kwestia wyboru, niestety kobiecych burdeli jest niewiele więc nie wiem gdzie byś zapłaciła nawet za taką "przygode"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak majo duszę przygodniczo to się je nazywa puszczalskimi. Zdecydujta się jełopy czego oczekujecie bo jednego o drugiego mieć nie bendzieta chyba że na boku i po kryjomu. Cymbaly karlowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Co to dusza przygodnicza?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Nie muszę chodzić po burdelach:D Ty chyba tak Bo często i gęsto o tym wspominasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poszła do burdelu ale dla kobiet żadnego nie ma. Wszystko trzeba z polecenia. Dlaczego nie ma burdelu dla kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artykuł 150 paragraf 8
zielona kawa 40 dziś taka "fajna" a jednak dalej sama, i pewnie stwierdzenie że tak ci dobrze i po co ci stary "dziad", po co prać osrane gacie i skarpetki, itp wymówki przegranych bab z kotami, a fakty są że "fajne" nie są same, bo najgorsze co może być w życiu to samotność a potem choroba, ale tak to jest jak ma się psychiczną blokade, co jest FAKTEM u starych panien, które cierpią a jednak stoją na swoim, co za żałosna egzystencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty kim jesteś? Bo na pewno nie normalnym i spełnionym w związku facetem. Zaprzeczaj dalej. Z daleka widać że masz coś z deklem bo sprawia Ci satysfakcję dosrywanie kobietom w necie. Dlaczego nie siedzisz na pikniku ze swoją bzdzagwa w niedzielne popołudnie tylko tutaj wskroś nawiedoznych staruch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×