Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie ta do tango

Stare panny są po prostu POJÈBANE, mają coś z psychiką

Polecane posty

Gość upolowana jak gęś
gość dziś ewidentnie miałaś złe doświadczenia, na drugi raz nie daj się podrywać DEBILOM to może twoje doświadczenia się zmienią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawka gdzie mieszkasz skarbie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa 40 dziś swoich cycków nigdy nie wstawisz bo masz blokade i kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jesteś stara doopa na 1000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jakaś zdradzona kobietą tu się udziela. Wiadomo że każdy facet jak ma okazję to wykorzystuje i "zapomina o slubowaniu" . Ja np wczoraj zapomniałem, ale to nie moja wina bo byłem pijany a ona była taka ładna i młoda:)))) ale za to dzisiaj mega kac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja tam wolę stare rury > to idź do budowlanego, przynajmniej nię będą gderać i mieć 1500 zachcianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie wiem o co chodzi z ta fotka, mnie kazdy o to prosil wiec sama chcialam w zamian? > tylko pustaki proszą się o fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze ten pomiot psi się wypowiada czy już do budy poszedł? Twoje pchły na mnie przelazly i mnie gryzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare panny byly, sa i nadal beda istniec, nic tego nie zmieni i walka z nimi jest bezsensowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczki nie srają
wy durne pipy, jesteście PRZEGRANE nic pozatym, niewypały genetyczne, na szczęście są takie które z chęcią gotują, piorą burdne gacie, rodzą dzieci i nadstawiają doopy i nie mają z tym problemu, ALE WY Z NIMI MACIE PROBLEM bo macie ból doopy przez to, i wiecie go, gòwno nas to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chűj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawa mam na ciebie ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:09 ale zioniesz jadem, szkoda slow, co wy tak na te stare panny naskakujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:09 Współczuję twojej żonce. Biedna codziennie stoi nad pralka i garem w myślach zazynajac cię jak knura z psychoza w oczach. Nie wspomnę co czuje gdy musi ci nadstawiac sflaczala dupe w ramach małżeńskiego obowiązku. A wszystko to jako wymóg prawidłowo funkcjonującej rodziny. Bo przecia dziecko musi mieć Łojca i co somsiedzi powiedzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też chcę kawe i mare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:09 raczej nikt nie wezmie sobie do serce slow tak pelnych nienawisci ze az wydaja sie napisane przez kogos chorego psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Kurde ten się uparł moje blokady i kompleksów :D:S Nie mam żadnych bo nic mi nie brakuje Zapamiętaj to Skarbie :) 😘 Ktoś mnie pytał gdzie mieszkam Raczej nam nie po drodze :O Ale na marginesie powiem, że Południe Polski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rury na śmietnik genetyczny
gość dziś To są FAKTY skarbie, a stare panny niestety mają z tym wielki problem, bo kapneły się że nie tylko one mają cípy, buehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde za daleko te południe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:14 fakty? tzn jakie fakty? a moze twoja opinia? zakazujesz istnienia starym pannom? A moze zakazujesz wypowiedzi gdy je obrazasz i moze maja nadstawiac policzek. Dyskusja na bardzo slabym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Faceci współcześni maja także cipy. I to jest coś nad czym trzeba płakać a ty jestes tego naczelnym przykładem. Męska peezdo. Na chuj ci ten wor dyndajacy skoro i tak pożytku z niego nie ma a brzydko wygląda jedynie? Januszu w sandalach z koziej paly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monopol szpary złamany
gość dziś ty nie współczuj jej tylko SOBIE niewypale genetyczny, widać że masz ból doopy że inna to robi pomimo że ty nie chcesz, kurw'a co za debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* do 19:18 mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Ty na palcach dłoni można policzyć ile jest kobiet Pięknych kobiet 🌼:) Reszta to panowie :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chore psychicznie to są stare rury które pomimo tego że są niewypałami to mają ból doopy że inna robi coś innego niż ona sama, logika się kłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie akurat zony ni ziebia ni grzeja, nie jestem nimi, malo interesuje mnie zycie innych ludzi bo jestem pochlonieta soba sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa 40 dziś czyli wstawisz fotke swoich cycków? bo czekamy i nic, czyli blokada i kompleksy żyją w tobie, nie potrafisz wyluzować, jesteś NUDZIARĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
18:48 O! Z tymi młodymi d****i to jesteś w zdecydowanej mniejszości. Masz plusa! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty cwoku poczniesz jak twoja córeczka zostanie mizoandryczka albo złoży śluby zakonne? A juz nie daj boże gdy zostanie feministko. Na zawał zejdziesz ale wcześniej ja wydziedziczysz jak na prawdziwego menszczyzne przystało. Prawdziwy Janusz Polskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kurde za daleko te południe > dla leniwych prymitywów zawsze jakieś przeszkody będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×