Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie ta do tango

Stare panny są po prostu POJÈBANE, mają coś z psychiką

Polecane posty

Gość zielona kawa 40
Gdzie napisałam, że jestem sama?:D:D:D No gdzie? Bo jakoś sobie nie przypominam Weź zejdź ze mnie ok? Nic nie wiesz i nic się nie dowiesz A teraz się uspokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bistro italiano
zielona kawa 40 dziś Co to dusza przygodnicza?smutas.gif Zgłoś a np. pójście na spotkanie bez wymiany fotek, spróbowanie potrawy nigdy nie jedzonej w jakiejś restauracji, po prostu branie troche RYZYKA, wiem okropne haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
bistro italiano dziś W druga stronę to działa podobnie, spotkanie w ciemno jest zbyt ryzykowne : ) pod wieloma względami, zerowa przyjemność jak dla mnie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selekcja naturalna
zielona kawa 40 dziś nie chodzisz bo pewnie jesteś zimna ryba, masz kompleksy, brzydzisz się współżycia, po prostu masz defekt który selekcja naturalna wybrała na wyginieńcie, nie potrafisz się adaptować do obecnych czasów i twoja genetyka wyginie, amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja bym poszła do burdelu ale dla kobiet żadnego nie ma. Wszystko trzeba z polecenia. Dlaczego nie ma burdelu dla kobiet? Zgłoś Nie ma bo żaden facet nawet za kase nie chce roohać takich pasztetów które by tam chodziły. Ale baba za kase rooha wszystkich, bo to wasz upadek moralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Zabawa przednia :D Panowie dajecie :D:D Chyba skoczę po popcorn, A dla reszty Pań po drinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Leże sobie obok mojej kobiety z którą dopiero miałem wspaniały seks, a tu wpadam aby ponabijać się z żałosnych starych panien dla ZASADY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
A co na to Twoja pani? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudne nudziary
marawstala dziś bo jesteś nudna nudziara, pewnie nauczycielka lub księgowa, a seks dla ciebie musi mieć miesięczne przygotowania jak lot w kosmos, nie potrafisz być spontaniczna, masz zero życia w sobie, chcesz mieć wszystko poukładane idealnie, niestety to tylko teoria bo tak nie działa życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Komuś chyba przepustka się kończy :D Straszne Podsumuję siebie :( Pasztet Z kompleksem Boi się współżycia :D Powinna iść do prostytuta Który założył mi worek na głowę =Chyba się upiję :(😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha tak tak. Z pewnością skarbie. Tylko że walenie gruchy to nie seks a twoja graba to nie kobieta. A faceci nie bzykaja paszteta za pieniądze bo za darmo z chęcią posuną gdy wor pełen. Pozdrów kobietę :classic_cool: i chuj ci w kakau. Dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marawstala dziś A co na to Twoja pani? : ) > miała uśmiech na twarzy z nieziemskiego orgazmu i zasneła ze zmęczenia po całej akcji, jak kobiecie się należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Kogoś nieźle jaja bolą i strzela amunicją:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
nudne nudziary dziś Nie każdego bawi gra w toto lotka : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo samym im jakby lepiej
zielona kawa 40 dziś chyba dla reszty STARYCH panien po drinki, bo tylko im to zostało, upijać się z tego ich "szczęścia" bycie samymi i wiecznymi starymi pannami z kotami( lub bez ). Nie obraza tylko FAKTY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
gość dziś Yhym na sama myśl o tym ze meczysz stare panny na kafeterii : ) zaczęła szczytowac : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki żyje to szczęścia chuju nie zaznasz. Wkurwiles mnie i obrazasz stare panny. Zatem będziesz żałował amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa 40 dziś możesz podczas robienia drinków dla innych starych rur sobie je popróbować, uchlać gębe i o problemach "tymczasowo" zapomnieć, co nie znaczy że one znikną, ale łeb będzie bolał jak zwykle więc to będzie problem do rozwiązania i nie będziesz się nudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Mara fajny masz awatar 🌼;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy się tych bab tak uczepiliście dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej dać się wybolcowac po pijaku obcemu i pożegnać zanim się otrzezwieje niż na co dzień spać takim podmiotem męskim co autor tych pierdow. Wspomnisz moje słowa kocie jak ci rogi urosna. Obiecuję Ci to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Fajnie, ze dzieki starym pannom pożycie macie lepsze : ) ide cos zjesc, pozdrow ja : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomiotem rzecz jasna. Pomyłka w druku. Do bycia podmiotem jeszcze ci brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
zielona kawa 40 dziś To kielecka kadzielnia, polecam zobaczyć z bliska : ) Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
17:29 Ja nie mam żadnych problemów Problem masz ty Natury psychicznej Dlatego żadna cię nie chce Wierz mi za to co piszesz dostałbyś ode mnie po ryju Bo jesteś kozak w necie A pizda w świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Maro:) Trochę mi nie po drodze w Twoje strony ale dzięki I dobrze wiedzieć na przyszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zrób sobie dobrze
gość dziś Dopóki żyje to szczęścia ch*ju nie zaznasz. Wk**wiles mnie i obrazasz stare panny. Zatem będziesz żałował lapka.gif amen Zgłoś To masz fajny cel życiowy hahaha, "zadroszcze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wibrator to nie seks zgorzkniała stara ruro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie cel. To stwierdzenie które bedzie prawda. Wtedy przypomnij sobie te "rozmowę". Będziesz wiedzieć ze to ja. I nie przeceniaj się bo wolę za cel obrać sobie porządne wysranie niz takiego kmiota jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marawstala dziś nudne nudziary dziś Nie każdego bawi gra w toto lotka : ) > wstając rano codziennie już grasz w lotto, życie to seria brania ryzyka codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×