Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie ta do tango

Stare panny są po prostu POJÈBANE, mają coś z psychiką

Polecane posty

Gość gość
chciałbym być zgwałcony przez mare i zieloną kawe , obie naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marawstala dziś gość dziś Yhym na sama myśl o tym ze meczysz stare panny na kafeterii : ) zaczęła szczytowac : ) >>> pomogłem jej językiem ;) jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co wy się tych bab tak uczepiliście dzisiaj ? Zgłoś Głosimy tylko prawde i fakty jak ksiądz na kazaniu a one się oburzają bo to podwarza ich niefortunne wybory życiowe, więc czują się urażone i się podniecają i obrażają innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja matka musiała być straszna że taka masz fiksacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa 40 dziś Kogoś nieźle jaja bolą i strzela amunicjąsmiech.gif > tobie nikt nie strzela amunicją więc krzywa gęba i pretensje do wszystkich naokoło, może sama sobie choć zrób dobrze, lepsze niż nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męczenie kotów
gość dziś seks po pijaku to żadna przyjemność, ale co tam, ty wiesz najlepiej, uchlać gębe i dać kotu się wylizać, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
gość dziś Czyli poziom adrenaliny jest juz wystarczająco wysoki : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marawstala dziś depresja powoduje nadmierne jedzenie i nadwage, to potem już nawet kot za miche mleka cie nie ruszy, biedne te stare panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa 40 dziś każda mnie chce, a ty jakaś agresywna, to palma tak odbija z braku bolcowania czy leki na depresje to powodują? pytam poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Życie jest piękne :D;) Dlatego szkoda życia na pierdoły ☕:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:54 Mnie było zajebiscie. I bynajmniej nie z kotem zoofilu jebany. Chuju niemyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Nie mam depresji :D Nie znam znacznia tego słowa :D ty ciągle mnie zaczepiasz i obrażasz Chyba masz na mnie ochotę Bo jak to nazwać Ja cię nie obrażam Powtarzam Ja cię nie zaczepiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tylko sranie ci zostało zgorzkniała stara ruro, pewnie dziura ci zarosła pajęczyną bo szukasz księcia zamiast dać doopy komuś w disco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa 40 dziś jakie zioło palisz i gdzie to kupujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu i gdzie daje to mój biznes. Lubię się puszczać. I co łyso ci chuju? Dobrze mi z tym. A tobie i tak rogi urosna. Zobaczymy kto się bedzie śmiał ostatni obsrancu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
gość dziś No wiesz Ty co, nawet jeść w spokoju nie pozwolą : ) pierwszy posiłek dzisiaj, a juz wypominaja : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Panowie 😘 Naśmiewacie się ze starych panien Kawalerami nie jesteście O czym jeden pan wspomniał Mam pytanie Gdzie wasze żony i dzieci? Wiedzą co tu wyprawiacie Jaki dajecie upust swojej złości kompleksom Oraz frustracji? Nuda w życiu? Alkohol się skończył? Żona wkùrwiła? Wiedzą, że siedzicie na babskim forum? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu chyba faktycznie ma ochotę na kawkę ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cípa ci zarosła pajęczyną
gość dziś a kto by chciał takiego starego trupa ruszyć? Ty puszczasz ale BĄKI, hahahaha, bo ciebie i za dopłatą nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że patrząc w oczy byś mi tego nie powiedzial skarbie. Jesteś mądry ale w necie po drugiej stronie bo jak przychodzi co do czego to każdy z was okazuje się zwykła peezda szczękajaca. Jakoś chętny na moją stara zarośnięta peezde z pajęczyna zawsze się znajduje. Hmm dziwne. Idź bolcuj na śpiocha swoją karyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa 40 dziś jaja sobie robimy a wy łykacie to jak pelikany, ale na litość boską, poszukajcie sobie kogoś bo samotne życie jest mizerne, taka moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kawalerem i nie mam nic do starych panien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gościu chyba faktycznie ma ochotę na kawkę ha 0 Ale ona nawet fotki swojej szparki tu nie zamieści, a kto chce kota w worku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
18:07 Nie mów mi co mam robić I zejdź w końcu ze mnie Może przytul się do swojej lepszej połowy A mnie daj spokój :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno kto nie ryzykuje te nie pije soków... To znaczy szampana. Bierz jej szpare w ciemno. I grzeb jak dzik w żołędziach. Niach Niach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze jesteśmy żonami nie oznacza że musimy ciągle z żona siedzieć. Mało który mąż lubi tyle gadać co żona. :))) Tak To jest kobiece forum i co z tego? Na swój sposób przebywanie tu jest wciągające i uzalezniajace. Bardzo duży plus polega na tym że można tu pisać co człowiek naprawdę myśli. Ja np uwielbiam jak kobiety tutaj potrafią zaprzeczać rzeczom oczywistym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szparkę ma pewnie słodziutką i tą obok też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:10 Facet z pasjami wykorzystałby czas w którym ty szczekasz z babami w ich kurwidolku na coś pożytecznego. Jesteś śmiesznym znudzonym chujowym małżeństwem knurem. Uwielbiam gdy faceci robią z siebie kozaków a w rzeczywistości są Ferdynandami które rzygaja patrząc na swojej Haliny ale trzymają garde byle wyjść z twarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa 40 dziś Broń Boże się nie naśmiewam, tylko szkoda mi was, ale co poradzić, jest co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×