Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam taka kulturalna przedwakacyjna prosbe d o matek niemowlakow,odpuśćcie sobie

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam się całkowicie z autorką postu. Rok temu byłam z mężem w Wiedniu i zwiedzaliśmy miasto. Ponieważ bardzo interesuje się historią Habsburgów to było dla mnie ważna wyprawa. I to dnia dzisiejszego nie mogę zapomnieć i zalewa mnie na samo wspomnienie wściekłość jak przypomne sobie zwiedzanie grobowca Habsburgów. Poprostu matka z ojcem i małym dzieckiem w wózku a dziecko oczywiście na cały regulator. Byłam tak wciekła i na niczym nie mogłam się skupić bo ciąglę słyszałam ten ryk a rodzice jak gdyby nic dalej sobie zwiedzali. Niestety nie mkgłam pójść drugi raz bo nie miałam tylu funduszy. Ale tego ojca i matki i ich bezczelnośći nigdy nie zapomne. Informacja dla matek: jesli oczekujecie szacunku od innych szanujcie innych. To, że macie dzieci nie czyni z was świętych krów. Zresztą nie dziwie się, że coraz bardziej popularne są np. wakacje albo hotele bez dzieic gdzie z góry w ofercie zagwarantowany jest brak dzieci - do tego doprowadzacie swoją polityką jestem matką więc mi wszystko wolno. Ps.post kierowany jest to tych matek, które uwarzają, że chodzenie z ryczącym dzieckiem po muzeach itd jest w porządku a nie do tych normalnych co jakby się okazało, że dziecko płacze to poprostu wyjdzie z dzieckiem aby nie zakłócać innym spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matka nie jest prukwą, moja babcia nie jest moherem, a ja nie jestem karyną. To nie wiek się liczy czy przynależność do danego pokolenia, tylko mentalność i sposób bycia. Pisząc o starych prukwach podałam liczne przykłady ich haniebnych i chamskich zachowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matka nie jest prukwą, moja babcia nie jest moherem, a ja nie jestem karyną. To nie wiek się liczy czy przynależność do danego pokolenia, tylko mentalność i sposób bycia. Pisząc o starych prukwach podałam liczne przykłady ich haniebnych i chamskich zachowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
które uwarzają xx zamiast historią Habsburgów zainteresuj się lepiej słownikiem ortograficznym, bo wstyd przynosisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Heheh. Piszesz, że nie jesteś karyną, ale twoje posty cię demaskuja. Twoje słownictwo i sposów formułowania wypowiedzi dobitie swiadczy, ze nią jesteś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu matka z ojcem i małym dzieckiem w wózku a dziecko oczywiście na cały regulator. Byłam tak wciekła i na niczym nie mogłam się skupić bo ciąglę słyszałam ten ryk a rodzice jak gdyby nic dalej sobie zwiedzali. Niestety nie mkgłam pójść drugi raz bo nie miałam tylu funduszy. xx ta matka i ojciec to byli Niemcy lub Austriacy i dla nich to normalne, jakoś nikt z ich krajan sie nie wściekał tylko ty, poleczko która wyżej sra niż doopę ma. Przyjechała wielka pani za granice, rozstępujcie się i w pas kłaniajcie. A moze oni też nie mieli funduszy i nie mogli przyjść póżniej? Tylko tobie wolno? Kij ci w żopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale nie byłoby żadnego problemu, gdyby ludzie mieli choć trochę kultury. Jeśli dziecko płacze w czasie zwiedzania, to z nim wychodzę by innym nie przeszkadzać. I życzyłabym sobie, by osoby takie jak ktoś napisał wyżej, śmierdzące i mlaskające, też wiedziały, że są uciążliwe dla innych i coś z tym zrobiły. Wszystko to,dotyczy wychowania i kultury. Gdybym się przejmowała tym co tu wypisujecie, to do emerytury musiałabym siedzieć w czterech ścianach, bo taką mam pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Heheh. Piszesz, że nie jesteś karyną, ale twoje posty cię demaskuja. Twoje słownictwo i sposów formułowania wypowiedzi dobitie swiadczy, ze nią jesteś xxxxxx dostosowałam się do twojego poziomu narracji - starej prukwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dosyć ciekawe rozumowanie. Ponieważ niektórzy ludzie smerdzą, inni mlaskają to ja moge sobie robić dowolne rzeczy. Moge załatwić się na środku ulicy albo pójść z ryczącym dzieckiem na koncert smyczkowy. I niech mi tylko ktoś spróbuje zwrócić uwagę to mu powiem, żeby zaczął od siebie bo sam na pewno robi coś co innym przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A póxniej te same karyny chcą żeby przepuszczać je w kolejce albo ustępować miejsce bo są w ciąży / z małym dzieckiem. A kij wam w zopę (jak to napisała typowa przedstawicielka karyn). Niedoczekanie wasze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wolę słuchac ryku niemowlaka niż stać w oparach potu, szczocha czy wyziewach z ryja Januszy, Grażyn i rozpychających się łokciami staruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie jesteś karyną :D :-D :-D :-D Aha, uważaj bo ci uwierzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla każdego coś miłego. Dla mnie ryk dziecka jest na równi z innymi rzeczami, które opisałaś. Po prostu nikogo nie powinno się narażać na swoje wyziewy i ryki progenitury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A póxniej te same karyny chcą żeby przepuszczać je w kolejce albo ustępować miejsce bo są w ciąży / z małym dzieckiem. xx jak długo żyję na tym świecie to nie spotkałam się z tym, żeby ciężarna czy kobieta z małym dzieckiem domagała się respektowania jej przywilejów, nawet ustawowych. Jest to natomiast zjawisko nagminne u ludzi starych, zaprawionych w bojach kolejkowych, którzy wpychają sie wszędzie. Ostatnio byłam z małym dzieckiem w przychodni. I wepchnęły się przede mną 2 stare baby, jedna prosiła aby ją przepuścić bo tylko o coś zapyta, wlazła i siedziała u lekarza 20 minut. następna "ja tylko podbić recepte" i siedziała 40 minut. Wredne staruchy, ja sie spieszyłam bo dziecko chore a im gdzie spieszno, chyba na cmentarz???Przez takie zagrywki już nigdy nie pomogę żadnej starej raszpli, choćby zdychała. Kłamczuchy i manipulantki, ciekawe czy się spowiadaja z tych swoich krętactw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak długo żyję na tym świecie to nie spotkałam się z tym, żeby ciężarna czy kobieta z małym dzieckiem domagała się respektowania jej przywilejów, nawet ustawowych. xxx Ty się nie spotkałaś a ja owszem. No i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważaj bo ci uwierzymy. xx o, nasza kafeteryjna schizofreniczka już sie klonuje, zaraz będzie stek wyzwisk i na koniec narobi obory jak w każdym obszernym wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i w ten sposób nikt nigdy nikomu nie pomoże. Ty się spotkałaś ze starymi raszplami i już żadnej starszej osobie nie pomożesz (bo skąd masz wiedzieć czy to akurat stara raszpla czy nie) a ktoś inny nie pomoże matce z dzieckiem, bo kiedyś jakaś karyna z brajankiem zalazła mu za skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się nie spotkałaś a ja owszem. No i? xx no i po to jest forum, każdy pisze o swoich doświadczeniach i obserwacjach. Ja pisze tutaj konsekwentnie, że nie spotykam rozdartych niemowlaków ani roszczeniowych karyn, za to na co dzień spotykam wrednych i chamskich starych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś gość dziś Jak jesteś ograniczona, to Twój problem. Wiele kobiet sobie radzi nawet z małymi dziećmi. Z Nie ograniczona, tylko dbam o dziecko, a nie męczę chodząc po muzeach, zamkach itp. Dokoła widać jak takie matki jak ty radzą sobie z dziećmi, męczą i niemowlaka i ludzi dookoła, którzy muszą słuchać płaczu dziecka, no ale ważne, że mamusia ma rozrywkę... "Kochana mamusiu" jak się ma dziecko to się o nie dba a nie zamęcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciocia jest rejestratorką u lekarza POZ. Czasem opowiada o tym, co starzy ludzie wyprawiają. Dla innych pacjentów są wredni, wpychają się, krecą i oszukują, siedzi jedna z drugą i obgadują jakąś trzecią, pierwsza wejdzie do lekarza to ta druga ją obgaduje do tej trzeciej. Jak chcą coś załatwić to do "pani z okienka" są milutkie, ale odmów im czegokolwiek to bluzgają jak z najgorszej mordowni. Z młodymi matkami nie było żadnych incydentów, raz jakś maluch zwymiotował na podłogę to matka trzymając go jedna ręką drugą starała się sprzątac a żadna ze starych krów nie zaproponowała pomocy. Ciocia zawołała sprzątaczkę która tej pani posprzątała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś OK. Ty nie spotykasz, a ja spotykam. Wobec tego istnieją zarówno roszczeniowe karyny jak i roszczeniowi starzy ludzie. Przypuszczam też, że np. taka wredna i chamska starucha była kiedyś również roszczeniową karyną. Roszczeniowe karyny psują opinię wszstkim matkom a chamskie staruchy wszystkim starszym osobom. W naszym interesie jest więc takie karyny wychowywać i pouczać. Może któraś coś zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypuszczam też, że np. taka wredna i chamska starucha była kiedyś również roszczeniową karyną. xx niekoniecznie, a moze była stłamszoną przez męża i teściową szara mszą na posyłki, i teraz się wyładowuje i mści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*szarą myszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko proponuje samej tobie wyrosnac najpierw z bycia rozwydrzonym bachorem i uzmyslowic sobie ze niestety nie zawsze w zyciu jest tak jak ty chcesz. Skoro matki sa wpuszczane z takimi malymi dziecmi, to nie mozesz nic z tym zrobic, co najwyzej mozesz sie obrazic i tupac nozka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Opraw w ramki i powieś nad łóżkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma racje . Teraz zaplanowała głupia moda pt "z dzieckiem można wszystko " NIE nie można tylko głupi rodzice na sile próbują udowodnić, ze życie z dzieckiem jest takie samo jak przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś A w jaki sposób ona go męczy? Jeżeli jest na rękach, w nosidełku lub w wózku, leży spokojnie lub śpi, to go męczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest głupia moda tylko rodzicielstwo bliskosci, nasza odpowiedź na zimny chów, który stosowały nasze matki i wcześniejsze pokolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzicielstwo bliskosci wzbudza zazdrosć i wywołuje moralniaka u kobiet 50 pls, które podrzucały swoje dzieci babciom i placówkom i nigdy nie zbudowały prawdziwej więzi z własnym dzieckiem. Stąd tyle młodych kobiet ma problemy z matkami i tesciowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Realizujcie sobie rodzicielstwo jakie tylko chcecie, ale realizujcie je tak, żeby nie uprzykrzać życia innym.Chyba, że naprawde chcecie żeby matki z dziećmi były najbardziej znienawidzoną grupa społeczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×