Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam taka kulturalna przedwakacyjna prosbe d o matek niemowlakow,odpuśćcie sobie

Polecane posty

Gość gość
Wszedzie w cywilizowanych krajach Europy obcy ludzie odnosza sie milo do dzieci. Tylko w Polsce mlode dziewczyny wylewaja swoj jad na niewinne dzieci. To chyba przez to ze Polska to taki nowy narod wybrany i MaRyja mu blogoslawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:33 czlowieku! Dzieci placza i plakac beda, tak komunikuja sie ze swiatem i nam, mamom na prawde jest wszystko jedno co ty o tym myslisz. Moja sprawa jest to, gdzie zabieram moje dzieci, a mam ich kilkoro i sa niegrzeczne i zawsze robia chalas i nic nie mozesz z tym zrobic. Jesli krew cie zalewa to twoj problem. Proponuje siegnac po jakies lagodne leki psychotropowe i przeczyszczajace, to powinno pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc 00:58 popieram! Dokladnie! Swietnie to ujelas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nikomu nie każe bunkrowac się w domu latami z dzieckiem. Chodzi o dostosowanie atrakcji i wyjazdów do wieku i charakteru dziecka. Jak są w domu starszaki i rozwrzeszczany niemowlak to można się podzielić, nie wszyscy muszą iść razem do kina czy muzeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna madra inaczej, nikt ci nie kaze w domu 3 lata siedziec ,,porownywanie ludzi niepelnosprawnych do umeczonego niemowlaka nie swiadczy dobrze o twoim iq Skoro zdecydowalas sie na dzieci z 10 -8 letnia roznica wieku to chyba wiedzialas ze ciezko bedzie dopasowac spedzanie wolnego czasu tak zeby i maluszek i starszak mial fajnie Jestes samotna matka? Maz nie moze zabrac 10 latka np do parku trampolinowego a ty w tym czasie isc spokojnie z maluchem na spacer czy do tego malpiego gaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak iść do ki a z dwulatką co wyje , drze się kiedy to się skończy , a po całej awanturze dostaje telefon siedzi na kolanach ojca zawyta i ogląda świnke pepee , ale mamusia z tatusiem bilety dostali i nie wyjdą tylko spiertolą innym dzieciakom i rodzinom wypad do kina :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:34 na twoim miejscu bym sie nie chwaliła, ze wychodowalam bandę dzikich gowniakow:)'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:28 a co za różnica czy ma dziecko czy nie? Hałas to hałas i wkurza tak samo tych co maja dzieci jak i tych co nie maja. To tak jakbym ja zapytała: a ty s ogóle lubisz żyć szczęśliwie czy nie? Bo miłe chwile np w restauracji bez wrzasków to szczwscie danej chwili. I skoro nie widzisz jak to jest to widać masz zapieprz zamiast normalnego życia gdzie uśmiech i zadowolenie jest na porządku dziennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:34 i piszemy naprawde, a nie na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Spoko. Rób sobie co chcesz, nie przejmuj się innymi ponieważ to Ty i Twoja progenitura jesteście najważniejsi. A inni niech się walą. Tylko później nie oczekuj, że ktoś będzie dla Ciebie miły. Że z własnej woli przepuści Cię w kolejce jak będziesz w ciąży czy z dzieckiem, ze ktoś Wam ustąpi miejsce w autobusie czy pomoże przenieść wózek. Na tym własnie to polega - zasada wzajemności. Masz w dupie innych, ci inni mają w dupie ciebie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) nie wiem która z was jest głupsza ta od na prawde czy ta od na prawdę . Cyba obie jesteście tak samo piertolniete ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na prawdę - Tak pisza niedouczeni ignoranci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko w punkt ;) Do Twojego wpisu dodałabym jeszcze prośbę do ojców i matek o nauczenie dziecka właściwego zachowania w miejscach publicznych. Byłam na Helu w długi weekend i kooorva notorycznie rodzice podchodzili z dziećmi na skraj plaży gdzie dzieciaczki sobie robiły publiczna toaletę. 10 metrów dalej knajpa z toaletą, ale nie trzeba sikać na świeżym powietrzu i choooooj. W końcu jedna z lezących niedaleko kobiet zwróciła tatusiowi uwagę, no tatuś oczywiście nic nie widział złego że 4-latek leje na oczach całej plaży. Litości, tak trudno z dzieckiem iść do kibelka i zdrowe nawyki wprowadzić. Sytuacja sprzed m-ca- zwiedzam zamek na Mazurach w miejscowości Reszel. Uchachane młode małżeństwo z niemowlakiem w chuście, który się drze wniebogłosy. Mamusi stwierdziła, że czas zmienić pampersa i zaczęła szukać przewijaka, który był w łazience. No ale do kibla za daleko, więc miała zamiar tą pieluchę zmienić na jednym z eksponatów...litości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w dzieciach problem, a w pojebanych rodzicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, dlatego temat skierowany jest do rodzicow a nie do dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś byłam bardzo pozytywnie nastawiono do matek z dziećmi ale od gdzieś tak 3 lat moje nastawienie mocno się zmieniło. Dlaczego? No właśnie dlatego, że wiele matek nie widzi dalej niż czubek ich nosa. Wykazują się kompletnym brakiem szacunku i zrozumienia dla innych a same tego wymagają. To tak ja pewna historia z matką, która postanowiłam karmić piersią w restauracji. Kompletnie nie pomyślała, że może nie wszyscy chcieli by podziwiać jej biust. A może obok siedział by chłopiec w weiku powiedzmy 10 lat i jak matka tego chłopca miałaby coś takiego wyjaśnić. No to w końcu można się rozbierać w miejscach publicznych czy nie? Jeśli jakaś dziewczyna chce zostać matką po raz pierwszy bądź poraz kolejny powinna wiedzieć, że za tą decuzją idą pewne konsekwencje. Nikt do siedzenia w domu was nie zmusza, bo jest pełno innych atrakcji, niż muzeum, dla dzieci. A zresztą nie oszukujmy się. Muzea, teatry, kina, koncerty, siłownia to nie są miejsca dla dzieici (do tego pewnego wieku) tylko WY SIĘ NUDZICIE i chcecie pójść gdzieś, gdzie WY będziecie się dobrze bawić. To się nazywa egoizm i hipokryzja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie pisać o basenach czy o ZOO. To są miejsca przeznaczone dla dużych i małych, dla starych i młodych. Tam nie ma przewodnika. Nie jest wymagana cisza. Temat tych miejsc nie dotyczy, więc nie rozciągajcie tematu i bezsensownych kłótni o zbędne wątki. Autorka mówi o miejscach gdzie jest grupa turystów, gdzie chodzi opłacony przewodnik i ma coś do przekazania, więc potrzebna jest względna cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak już się pojawiły te co " na prawdę" chwalą się brakiem kultury swoich pociech, które "robią chałas"a matka ma gdzieś innych i uczy tej pstawy dzieci, to już widać że założenie tematu miało sens . Obawiam się że takie postawy zmieniają nastawienie ludzi do matek zwł.wielodzietnych na to z lat 80/90 gdzie wręcz one budziły niechęć .Pamiętam z dzieciństwa awantury jak np. taka mamuśka z wianuszkiem dzieci dopychała się, wrzeszcząc do okienka w aptece .Ludzie byli wściekli, padały takie komentarze że lepiej nie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na Helu w długi weekend i kooorva notorycznie rodzice podchodzili z dziećmi na skraj plaży gdzie dzieciaczki sobie robiły publiczna toaletę. xx o masakro :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam w dupie takie bezplodniaczki jak autorka i ze swoimi kilkumiesiecznymi blizniakami i tak bede chodzic do muzeum jak mi sie zachce. :) jak ja nie mialam dzieci to mi też dzieci uprzykrzały zycie. niech teraz moje cos z zycia maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj trolu trolu, juz nie troluj :) Co z zycia moze miec 4 miesieczne dziecko, w niewygodnej pozycji w nosidle 'zwiedzajace' np zamek w Malborku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje maja niecałe dwa i w nosidle nie nosi sie dzieci, ktore same nie siedzą. Trolico ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są madki i ich rozumowania nie zmienisz. Byłam na weselu i jeden wielki ryk jak i w kościele tak i na sali. Kurfa nie masz z kim tego gówniaka zostawić to nie przyjeżdżaj bo nie każdy chce słuchać darcia japy bachora. Załatw sobie opiekunkę albo babcie i wtedy jedź. I żeby nie było drogie madki też mam dziecko ale stanelam na głowie by jechać i by dziecko miało opiekę w domu, by nie zjebac wyciem najważniejszego dnia pary młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech sie uczą od początku życia jak zjebac innym dzien. Geny po mamusi nie mogą sie zmarnować <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ty jesteś tak ograniczona, że nie możesz zrozumieć, że matka nie idzie tam z tym kilkumiesięcznym dzieckiem dla niego? Idzie tam dla siebie, bo jest z rodziną na wczasach, a dziecka samego nie zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.49 to niech siedzi w hotelu albo w innej budzie, chuj mnie obchodzi co zrobi z dzieckiem. Robiła bachora to powinna brać konsekwencje, a nie zjebac wszystkim dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 20.49 to niech siedzi w hotelu albo w innej budzie, ch*j mnie obchodzi co zrobi z dzieckiem. Robiła bachora to powinna brać konsekwencje, a nie zj**ac wszystkim dzień. x A mnie chuj obchodzi, ze zjebie ci dzien. wazne, ze ja mam udany. reszte mam gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.03 to jak podejdę i pierdolne drzwiami w Twojego bachora to też będę miała udany dzień, przecież zawsze mogę powiedzieć że nie widziałam że ktoś idzie. Zdechnie i będzie spokój. Ty popadniesz w depresję, zamkną Cię w wariatkowie i skończysz rozmnazac te plugawe nasienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 21.03 to jak podejdę i pie**olne drzwiami w Twojego bachora to też będę miała udany dzień, przecież zawsze mogę powiedzieć że nie widziałam że ktoś idzie. Zdechnie i będzie spokój. Ty popadniesz w depresję, zamkną Cię w wariatkowie i skończysz rozmnazac te plugawe nasienie x A ja tobie pozycze miłego dnia na sprawie w sądzie. grozby smierci są karalne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest coraz więcej miejsc gdzie dzieci nie mają wstępu, jest parę restauracji gdzie wypieli się na dzieci i madki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×