Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam kumpeli

Polecane posty

Gość gość
Maryyyś zbyt dosłownie rozumiesz słowo rozwinięcie. Jak aktor który gra kolejną rolę to się rozwija. Jak nie, to już się skończył jako wybitny aktor ale to nie oznacza że jest adeptem który się dopiero uczy aktorstwa. Tak mam partnerkę, dlatego tutaj jej nie szukam i rozmowy o seksie nie są mi potrzebne. Razem tworzymy forum, razem się wygłupiamy i rozwijamy nasze pomysły. Razem szukamy ciekawych ludzi. Świat oczami kobiety to po prostu rozmowa z kobietami. Ale takimi bardziej szczerymi, otwartymi na innych ludzi. Szukanie kumpeli to szukanie osoby z która będzie się dobrze rozmawiało. Mi, może razem, a może w efekcie tylko mojej. Różnie może być partnerce. Choć oczekujemy podobnych rzeczy od ludzi i podobnie ich oceniamy. dzięki za zainteresowanie jesteś na kafe nieliczną osobą, która pyta, a nie zna już odpowiedź zanim zada pytanie. życzę dużo zadowolenia z ogrodu pozdrawiam i do przeczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma sz parterke to z nia rozmawiaj! A nie tu glupa palisz! Desperat, 10 tematow zalozyl , ze szuka ......i jeszcze pewnie 10 tematow zalozy .-( Ale nieeeee, ona ma partnerke, buuuuuhahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kumpeli Kobiety nie bojącej się prawdy o sobie, ani o innych. Chcących szczerze porozmawiać, niekoniecznie na kafe. Nie lubię kobiet wulgarnych, ani prostackich. Nie jestem i nie lubię fanatyków czegokolwiek. Wiem, że tu panuje chamstwo i prymitywizm, ale może czasem przez przypadek … ktoś się znajdzie. Kobietom szukającym tu partnera dziękuję. Rozumiem i współczuję miejsca szukania. Nigdy bym się nie zdecydował tu szukać partnerki. Kumpela do rozmowy, niekoniecznie na wyłączność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za forum o którym mówisz? Dlaczego robisz z tego tajemnicę? Chyba lepiej, jeśli zainteresowana osoba sama tam wejdzie i wybada grunt. To moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo tu trolli i ludzi z którymi coś nie tak chcesz podam swój email napiszesz a na niego wyślę ci na twój email adres strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego masz mieszane uczucia? Doświadczenia z kafe!!! A przecież dajesz mi jakiś swój piąty adres albo nawet nowo utworzony i czym ryzykujesz? Ugryzę cię prze internet? A teraz analogia. Ja nie chce dawać adresu forum, dlaczego? Doświadczenia z kafe!!! Jest tu tak dużo świrów tównież wsród kobiet ze wolę nie chce. Właśnie dlatego post szukam kumpleli. by po kilku, przekonać się, że obydwoje nie jesteśmy świrusami. Ot i cała tajemnice z pierwszego twojego posta tutaj. Proste jak drut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dziękuje za miłe słowo dobra kobieto" Trochę jestem, trochę nie jestem tajemniczy. Trolle mnie rozpoznają, bez względu jak się podpiszę. Ostatnio trochę mi odpuściły za bardzo się z nich wyśmiewam i piszę za długie posty to nie wystarczy tylko się za mnie podpisać by mnie udawać. A żeby mnie naśladować to musiały by pisać bez emotków, bez seksu, bez hejtu, bez wyśmiewania się z kobiet. Pełne dania w miarę poprawne. Tego im się nie chce. A gdyby nawet tak się upodobnili to czyje byłoby zwycięstwo ich? Czy moje, że troll zamienił się w kulturalnego użytkownika? Z ostrożnością to ja tak to widzę. Brak ostrożności = naiwność. Odpowiednia ostrożność = rozwaga. Zbytnia ostrożność = przesada. Z tymi trzecimi osobami, jak sobie popatrzymy na różne sytuacje, też jest często niedobrze. Zbytnia ostrożność psuje w towarzystwie spontaniczność i rozbawienie. W pewnych sytuacjach może niszczyć dobry nastrój grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopie lecz sie. Po co wypisujesz ciagle te same smuty. jezeli tutaj sa sami prostacy, to czego ty tutaj szukasz????? Za kogo ty siebie uwazasz? Na swoim ynteligentnym forum znajdz sobie odpowiednia partnerke do rozmow. Po co tu ciagle doope trujesz i ciagle zakladasz te same tematy? jestes psychicznie chory? na 100% jestes starym, niestety zdziwaczalym kawalerem i SAM pewnie juz zostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz trolliku (22:41) trząś się jak galareta ze strachu. Kobiety którym ty zaimponujesz, nie są w kręgu mojego zainteresowania. Jeśli chcesz tu wyrwać fajna laskę dla siebie, to ja ci nie zagrażam. Pisząc o beznadziejnym poziomie mam namyśli takich jak ty i autorów tematów, które wystarczy przeczytać, by wyrobić sobie zdanie o ich założycielach. Ale są tu i inni ludzie. A tematy będą się pojawiać, aż pękniesz z zazdrości, a może z głupoty? Podobno daję się to leczyć, ale w twoim przypadku wydaje się ten proces za beznadziejny. Rozumie, że przy twojej tępocie nie jesteś w stanie tego pojąć? Wracaj do roboty szef patrzy, a klozety do wypucowania czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" BenderBendingRodríguez dziś Oj tam usmiech.gif Gdybym był kobietą to bym się raczej nie zainteresował. " Bander a po co ci być kobietą? Zaśpiewaj sobie lepiej gdybym był bogaty, tra ta ta ta ta ta ta ta ta ze "Skrzypka na dachu" to ciekawsze niż być kobitą. Zobacz ile tu się żali kobiet z tego lub innego powodu, a bogaci nie widać żeby się żalili. Bander ty przyszłości pochodzisz, bo mi się wydaje, że to tylko zakamuflowana nazwa banderowca. Może ty jesteś jakiś potomek Stepana Bandery? Zaczniesz palić i mordować. Wyglądasz trochę jakby ci cały lakier zdrapali "taki bez polotu" t.z. bez koloru, ale to może faza przejściowa. Przed położeniem nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z trzytysięcznego roku mówi mi, że ja odleciałem? Raptem te kilkadziesiąt lat, dobre sobie. Widać, że brak ci polotu, przepraszam koloru? Wolałbyś być kobietą? Przepraszam nikogo nie dyskryminujemy. Kobieta zamknięta w ciele mężczyzny, też ma prawo do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Jaka ostra dyskusja:D☕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toż pewnie. że potyczki słowne. (tylko głupki biorą je na poważnie). Katia K to ka to od katiuszy bo tam mi się jakoś kojarzy. PS Prawdziwe słowa to muszę dzisiaj kierować do koleżanek z mojego forum, bo one walczą o wartość najwyższą swoich bliskich. A trudno jest pisać słowa, które ta mało mogą zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla jasności pisząc głupki miałem na myśli tych wszystkich trolli wkrętów od połykania itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Może nie wywołuj mojego psychofana od połykania :D Tak dla jasności ;) Nie każda lubi połykać i tyle w temacie :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ot tak go wymieniłem bo on jest taki charakterystyczny z tym połykaniem. Może się w tobie zakochał, a co ty tam lubisz w sprawach intymnych to mnie nie interesuje. Przezroczysty gdzieś zniknął może poszedł się polakierować. Zbroja dumna metalowa a w środku myszka siedzi bez hałasu po cichutku dookoła wszystko śledzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Bycie dojrzałą kobietą to dopiero jest wyzwanie:)🌼 Świadomą, seksowną, wiedzącą czego się chce :):D Mająca marzenia z pasją, z fantazją :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boszzzzz jaki przyjep az zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jednak dobrze Ci z nami. Szukanie koleżanki, to tylko wymówka. No i fajnie... Ja też lubię pogadać, gdy czas pozwala. Uwierz mi... tutaj też bywało ekscytująco. Mam nadzieję, że jeszcze to wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Zielona, czyli nie połykasz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O przezroczysty się pokazał, ale się nie polakierował. Co on ta pisze, że jest nikt i nie chce treści filmu, ale awantury. Jak ty możesz sie awanturować jak nawet porządnego miecza nie masz. Nie piszesz, ale śmiało możesz pisać, że chcesz być kobietą. Nic co ludzkie nie jest nam obce. A teraz Katiuszą się nie rusza, a może ją ryscy wystrzelili i teraz szybuje gdzieś nad nami i się zastanawia gdzie walnąć? O odezwała się to jeszcze nie walnie. Przynajmniej nie teraz. Zielona "Bycie dojrzałą kobietą to dopiero jest wyzwanie" a kogo ty chcesz znowu wyzywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Bycie kobietą do wyzwanie dla Nas Kobiet z tego forum :) Pomarańczowy dojrzały mężczyzno z godziny11.38 ;) Ktoś tu głodny i bardzo nerwowy Prawie pora obiadowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jestes za to kolorowy i przyjepany wypiertalay na swoje forum ynteligencie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×