Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam kumpeli

Polecane posty

Gość gość
Co mnie obchodzi wasza uroda co ja was oglądam Jak mi każesz iść to nie rządź się to nie twoj prywatny folwark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora oda
gość 2018.06.06 Wyjaśnienia dla starych panien i innych szukających tu faceta. Nie jestem zainteresowany żadną z was. Nie buduję haremu (śmiech). Chcę poznać kilka osób, które chciałyby pogadać na innym forum, o czymś więcej, niż tylko o sobie i własnych kłopotach. Kobiet z odrobiną wyobraźni i polotu. Tam są również panowie, właśnie tu jesteś jak w haremie. Każdy zboczuch może was obmacywać. Szkoda dla niego, że tylko słownie. (A może to szkoda dla was? Nie wnikam.) Wyjaśnienie dla zboczeńców i wariatów. Nie jestem dla was żadną konkurencją. Chcecie sobie podrywać laski na wasze chamskie, wulgarne teksty, nic mnie to nie obchodzi. To wasza i ich sprawa. (mały zboczeńcu, nie musisz się mnie bać, nie zabiorę ci laski sprzed nosa, )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mnie obchodzi wasza uroda co ja was oglądam Jak mi każesz iść to nie rządź się to nie twoj prywatny folwark, Zielony trolu moja dziewczyna mówi że są takie kobiety im głupsza tym bardziej natrentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor,ty tu nie pasujesz. Wyszukaj forum dla egoistów przez wielkie E :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypiertalay stad i to szybko stary zboku!!!!! WON!!!!! ynteligencie :-( buuuuuuhehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Natrętna chyba :D Może na początek naucz się Narcyzie przez duże N pisać na naszym babskim forum:):D Nie odpowiedziałeś co tu nadal robisz? Dlaczego nie siedzisz na swoim prywatnym forum tylko latasz z benzyną :D:D A twojej dziewczynie jeżeli istnieje to współczuję z całego serca 🌼 Mój ty bystrzaku 😘;) Lekarstwa i kość będą jutro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu jest fajnie tyle świrów się pojawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona dopiero jutro dostaniesz leki? To jeszcze cały wieczór będziesz świrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie ma dziewczyny i nigdy nie mial :-( tylko sobie malego korniszona wali i u starej babci mieszka dlatego jest taki nie obyty i sfrustrowany a ze jeszcze jest tepym chamem i prostakiem to tylko sprawe pogarsza trzeba mu tylko wspolczuc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zadziory te dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Prócz witaminy C niczego nie zażywam Dlatego zawsze pisze, że zdrowie jest najważniejsze ☕:classic_cool: Ale widzę, że ty jesteś głodny Jutro będzie jedzenie i reszta Będziesz połykał :D:P Am :classic_cool: Spokojnie Ja wychodzę ty zostajesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałem. że trolle stać na współczucie. To chyba was boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego, ale prostaki mają problem z ludźmi pracującymi w handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to jest bezrobotny trol mieszkajacy u babci bez szacunku do innych ludzi, do zadnej pracy przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to jest bezrobotny trol mieszkajacy u babci bez szacunku do innych ludzi, do zadnej pracy przykre Jestem ciekaw czy to napisała kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to jest bezrobotny trol mieszkajacy u babci bez szacunku do innych ludzi, do zadnej pracy przykre Jestem ciekaw czy to napisała kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy autor byl kiedys w zwiazku? jest beznadziejny i do tego poniza ludzi po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anonimowe pytania = brak odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie szukasz mnie, ale nie stać cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam tego czego kupić nie można, bo prawie wszystko już sobie kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna laska Ci nie podeszła jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma dla mnie większego obciachu jak pokazywanie z super laską, a głupią jak but. Nawet inteligentni faceci z takimi laskami wydają mi się żałośni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ciekawe czy autor byl kiedys w zwiazku? jest beznadziejny i do tego poniza ludzi po co? Śmieszne są wypowiedzi i wnioski zwłaszcza kobiet na forum, gdzie faceci wyzywają was w każdy możliwy sposób. Hejterzy, trolle i wkręty tylko mnie bawią jak dostają białej gorączki widząc, że ich posty nie robią na mnie żadnego wrażenia. Wy wyciągacie bezsensowne wnioski i chcecie, by was poważnie traktować. Na większość pytań macie odpowiedź, nawet na tym pisanym dla zabawy topiku. Może z 10 procent postów pisanych na forum ma jakiś sens i wartość. Dlatego tak oceniam forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj się wchodzi dla zabawy, podpisania, może dla zbicia czasu. Kiedy zaczyna mnie to irytować... zawsze wiem, że mogę to miejsce opuścić. Żyć trzeba w realu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczucia humoru to mi tutaj brakuje. Mój luźny temat kobiety zmieniły w batalię o ... o sprzedawczynie? itp. Ja pracuję w domu to odczuwam brak kontaktów i tu się trochę bawię, czasem komuś pomogę. Nie traktuję tego forum na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam podobny system pracy. Właśnie o to chodzi, by pisać z przyjemnością, a nie za karę. Pośmiać się... ale nie z innych ;-) Pisałam czasami z fajnymi ludźmi. To było kilka tematów. Świetnie się bawiliśmy... tęsknię za tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie mają poczucia humoru, bo do tego trzeba mieć dystans do siebie. Czym innych je śmianie się z ludzi, czyn innym wyśmiewanie. A z czego mam się śmiać? Cały świat to ludzie. Mnie nie bawi usypiający kotek. Natomiast nie lubię ludzi, którzy śmieją się tylko z innych, a takich jest najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×