Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam kumpeli

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Tylko muszę wyjść ze szpitala, gdzie trafilam nagle... ogarnąć swoje życie i stanąć na nogi" Gość-ka na moim temacie czyli Gośka życzę Ci zdrowia. Mara jak ze mną chcesz się za kumplować to nie ma sprawy Kati zdrowe podejście do email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko muszę wyjść ze szpitala, gdzie trafilam nagle... ogarnąć swoje życie i stanąć na nogi" Gość-ka na moim temacie czyli Gośka życzę Ci zdrowia. Mara jak ze mną chcesz się za kumplować to nie ma sprawy Kati zdrowe podejście do email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko muszę wyjść ze szpitala, gdzie trafilam nagle... ogarnąć swoje życie i stanąć na nogi" Gość-ka na moim temacie czyli Gośka życzę Ci zdrowia. Mara jak ze mną chcesz się za kumplować to nie ma sprawy Kati zdrowe podejście do email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem Gośka :) Nie pisalam na innym temacie tutaj. Chyba mnie z kimś mylisz :) Ale za życzenie zdrowia , dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gafe palnęłam :D Ty jesteś Gośka gościu :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem Gośka usmiech.gif Nie pisalam na innym temacie tutaj. Chyba mnie z kimś mylisz usmiech.gif Ale za życzenie zdrowia , dziękuję x Gośka to żeńska odmiana słowa Gość. Ja Cię z nikim nie pomyliłem, bo Cię nie znam. A czy nieznajomej nie można życzyć zdrowia? Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście , że nożna nieznajomej życzyć zdrowia i bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośka, Gośka czy pamiętasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Gośka, Gośka czy pamiętasz... " Gościu weź się puknij, Gośka jest w szpitalu to chce jak najszybciej zapomnieć o tym, a nie pamiętać. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się czujesz po wczoraj, inteligencie? Ulżyło Ci? Lubisz wyzywać kobiety? Widzę, że ero Cię na maksa wkręciło. No bo jakże...facet bez erotyki...co to za facet? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia K dziś Jak się czujesz po wczoraj, inteligencie? Ulżyło Ci? Lubisz wyzywać kobiety? Widzę, że ero Cię na maksa wkręciło. No bo jakże...facet bez erotyki...co to za facet? jezyk.gif X Piszesz na moim temacie więc może ci o mnie chodzi? A ja nie mam pojęcia o co chodzi? Na ero byłem z dwoma postami do kapitana ale się nie zainteresował to już więcej nie wchodziłem Jeśli to do mnie to wyjaśnij jak nie do mnie to pisz jasno do kogo kierujesz te słowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i tak nie wiem o co chodzi. Może i tylko ja się zwracałem katiusza ale czytał kto chciał. Trolle przynajmniej niektóre nie są takie głupie, nieraz się śmieją z naiwności innych. Choć nie wiem o co chodzi, ale wiem że nie raz pisałem, że ja nie obrażam nikogo, najwyżej wyśmiewam trolle. Jak rozumiem to nie dotarło do Ciebie o czym świadczy Twój poprzedni post. Myślę, że będzie najlepiej jak ja nie będę się pojawiał na twoich tematach, choć chyba na żadnym nie byłem, a Ty nie będziesz na moich. Życzę powodzenia Tobie Katiu. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki zadzior z Ciebie autorze JUZ Cie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba normalne, przynajmniej dla mnie, że kobiecie, które nie wierzy facetowi nawet w tak podstawową sprawę, że ja nie wyzywam kobiet, to trzeba podziękować za znajomość. Nie ma po co karmi jej wyobraźni, gdy drugim razem znowu coś jej się będzie wydawało. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz Problem ze stylem. Ale zgadzam sie z Toba, masz Racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana podmiotu w trakcie wypowiedzi to moja maniera. Celowa ale mało kto to rozumie. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś zobaczyłem jej temat i co wypisuje o nie ten gość. Same ku chu i najgorszy rynsztok nawet jak na kafe. I ona wzięła mnie za niego. Masakra, pożegnanie się z nią była jak najbardziej słuszne. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×