Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam kumpeli

Polecane posty

Gość zielona kawa 40
Nie mam w tym miejscu znajomych Znajomi są w świecie realnym :) Jest dom, jest ogród, jest praca, jest prawie lato To człowieka cieszy :classic_cool: Zdrowie jest NAJWAŻNIEJSZE, a miłość i przyjaźń to na drugim planie Dziś nie pora na koszenie bo pada u mnie deszcz :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty cube tez nikt nie chce! buuuuu stary, zdewpcialy cep zwal sobie malego korniszona i wyluzuj i tak sam zostaniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawo... dmuchnij jakąś chmurkę do mnie. Jestem spragniona deszczu. Zgadzam się z Tobą. Tutaj można tylko trochę ubarwić życie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze właśnie wyszła Ci słoma z butów. Myślisz, że w sklepie pracują idioci? Widać, że jesteś odrealniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie piszę na tamtych działach, bo nie szukam kobiety dla siebie. Nie przeszkadzam też osobą szukającym partnera. Zielona nie może zrozumieć, że nadajemy na innych falach i nie musi wchodzić na moje tematy. Posty pisane z pozycji właściciela są tylko śmieszne nie ma co komentować. Posty świrów wprawiają mnie tylko w dobry nastrój, jak człowiek sobie uświadomi ile kopniętych ludzi żyje na świecie. To jest opinia w internecie o kade. Na kafe bawię się ze świrami, a przy okazji może kogoś poznam do rozmowy. PS To post dla Katii wydajesz się sympatyczną osoba, ale trochę o zbyt małym dystansie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blagamy cie przygloopie! idz stad! i tak zostaniesz sam! bo jestes chamem! ale to pewnie juz wiesz. i tego nie ukryjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
To dla kogo szukasz kobiety? Dla brata? :D No nie żartuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy gloopi tak pisze :-) a on jest gloopi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Rozumiem więcej niż Ci się wydaje :D To jest moje forum 🌼 Nie twój prywatny folwark :D:D Mam chwilę relaksu między wieszaniem prania i obieraniem ziemniaków ;) Mogę pisać co chce i gdzie chce właśnie na tym forum o orgazmie, pozycji seksualnej,bolesnej miesiączce i teściowej :classic_cool: A tobie nic do tego. Może odpowiedz co tu robisz?Jak większość na tym temacie to kobiety :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszemy tutaj "w kółko Macieju"... o tym samym. Ja też nikogo nie szukam. Lubię pisać... lubię emocje... dużo rzeczy lubię. A nie lubię, gdy jest zbyt poważnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to jest pipka ale nie chce sie przyznac MESKA PIPKA z malm kootasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Katia ja też lubię pisać Lubię porozmawiać Ale po co tak dosadnie do tego podchodzić? I obrażać ludzi pracujących w sklepie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mi się wydaje coraz częściej jestem świadkiem utatułowanych sprzedawców z czubami na głowie i coraz częściej ci ludzi nie potrafią zrozumieć co do nich mówią klienci. I nie chodzi mi o mnie, ja jestem tylko świadkiem. Zielona pracujesz w szpitalu? Wiem służba zdrowia jest w kryzysie. Dobrze, że nie w moim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście... potrzebujemy ludzi i ich pracy... jakiejkolwiek. Każdy ma swoje miejsce w świecie ;-) Inteligencja kojarzy mi się z kulturą, ale to nie zasada... Niekiedy wydaje mi się, że prości ludzie mają jej większe pokłady :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Akurat tam gdzie pracuje Nie ma 1 złotówki dlugu Ale to nie jest ważne Nie czas i nie miejsce :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie całkiem mogę się katiu z tabą zgodzić. Wchodzisz na poważny temat, dlatego krótka. Zobacz na trole z kafe. Nie zawsze to są ludzie głupi czasem maja sporo inteligencji i właśnie ją wykorzystują by kogoś wkurzyć. Często ludzie inteligentni wykorzystują ją przeciwko innym. Oszuści, malwersanci, bigamiści itd. często byli to ludzie bardzo inteligentni. Dlatego już dawno podzielono inteligencję na IQ inteligencję tą tradycyjną i EQ emocjonalną. Dopiero ostatnio sie ją docenia. Ludzie prości to najczęściej ludzie bez wykształcenia a przyczyny braku wykształcenia mogą być bardzo różne. PS Szpitali nie oceniam według długu. To nie spółki do zarabiania pieniędzy, ale służba chorym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Ach już się nie tłumacz :D Już wiem wszystko I to mi wystarczy Życzę ci więcej wiary .. w kobiety i w ludzi 🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje IQ już na dzisiaj mówi: nie. Potrzebuję dawki humoru albo dobrej muzyki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety lub stety, nie jestem od kobiecych potrzeb. Weście i trolle i kobiety od błagania ze sobą. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja na to nie liczę. Sama sobie radzię z moimi potrzebami... Powiem Ci tak od serca... dobrze, że tutaj nie szukasz kobiety :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kati z tymi potrzebami to ja o humorze i dobrej muzyce. Kobiety nie szukam bo mam partnerkę, a szukam osób do fajnego pogadania na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Rzeczywiście fajnie gadasz :) Wyśmiewając innych :D Gryząc, drapiąc, czepiając się słów Idź pogadać z partnerką bo nic tu po tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za kogo sie uwazasz, ze dajesz sobie prawo do oceniania innych?? Kim ty jestes? Zadana uczciwa praca nie hanbi. Ograniczony i prymitywny cham :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Wyśmiewa ludzi pracujących w sklepie, tylko gdyby nie oni to co byś jadł? Może najwyższy czas zabrać się za robotę bo ile będziesz nadwyrężał ZUS? Myślisz, że wszystkie kobiety piszące na tym forum to stare brzydkie panny bez urody? Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz, bo są tu mężatki w dodatku piękne :classic_cool: 🌼 Królu tematów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezki idiota nic dodac nic ujac szkoda czasu na takiego prymitywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to lepiej sobie zwal to jesz ulga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona jest kilka fajnych tematów wybierz sobie któryś. Mnie tam nie spotkasz. Jak powiększyć penisa skutecznie, bezboleśnie? rytuały miłosne,blokada na kochankę,nałogi,oczyszczanie aury Kobiety po 30 (wolne) są w większości nieatrakcyjne Czy u was też tak jest że facet między 30 a 40 robi sie obrzydliwy ? Stare panny są po prostu POJÈBANE, mają coś z psychiką cz.2 Jak nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Sam sobie wybierz temat jak powiększyć penisa :D Bo mózgu raczej nie powiększysz I nie pisz mi co mam robić ok? Już raz kiedyś prosiłam o to,a ty ciągle swoje :) Pawtarzam-To nie jest twój prywatny folwark. Ty piszesz, czytasz, biegasz ja odpowiadam. Mam nadzieję , że dotarło ty mój królu złotych myśli ;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×