Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam kumpeli

Polecane posty

Gość gość
zacieło się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie mają poczucia humoru, bo do tego trzeba mieć dystans do siebie. Czym innych je śmianie się z ludzi, czyn innym wyśmiewanie. A z czego mam się śmiać? Cały świat to ludzie. Mnie nie bawi usypiający kotek. Natomiast nie lubię ludzi, którzy śmieją się tylko z innych, a takich jest najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALO, HALO TARNÓW!! Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą? Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne! Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie  Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba była trzymać kontakt z tymi fajnymi. Szerokim łukiem? Nieraz głupi jest fajny czyli zabawny ale fajny nie powinien być głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się utrzymać kontaktu przez ten cholerny spam i kasowanie tematów. Dzisiaj już dwa fajne na ero usunęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już wiesz dlaczego nie lubię tego forum. mi jeszcze przeszkadzają trolle i reklama która wszędzie włazi. Dlatego nie warto tu się dla mnie logować i przywiązywać to tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przywiązaniu do tematów, tutaj nie ma mowy. Chociaż mam jedną swoją perełkę zakopaną ;-) A ludzie... raczej nicki... niektóre się wyryją w pamięci 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chłopie po co tu siedzisz i zanudzasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz Kati perełkę w Zakopanem. Mam tu znajomą to ma złoto pod podłogą to on musi się bardziej martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakopana na kafe. Fajna do poczytania. I nie muszę jej pilnować. Więcej nic nie powiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj Kati przecie z wiem co masz na myśli. Ne musisz mi tłumaczyć. Nie jestem trollem. Zacznę za karę nazywać cie Katiusza. Ja mam takich tekstów sporo oczywiści ne na kafe i komuś nie muszą się podobać. Ale czas na kolację i muszę ci przyznać rację. Choćby po to, że kto ma rację, ten stawia kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki z Ciebie poeta. Mam nadzieję, że jesteś już po kolacji. Ja nie jadam po osiemnastej. Tak się prosisz o te katusze, aż chciałoby się... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary pierdzioch siedzi na rencie i nudzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie nie jedź, miałaś mi postawić kolację. Mam nadzieję że inaczej podchodzisz do śniadania. Bo pora śniadaniowa. Zastanawiam się tylko jak to jest u ciebie z zapraszanie faceta na kolację łącznie ze śniadaniem? Musi id ciebie wychodzić strasznie głodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest tak źle... lubię gotować. A czy wychodzi głodny? Nie sądzę, bo skoro wraca, zanaczy... że potrafię zaspokoić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac ze na er siedzialas Krowa ktore duzo ryczy malo mleka daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedziała pod kilkoma nickami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia K 2018.06.15 Nie jest tak źle... lubię gotować. A czy wychodzi głodny? Nie sądzę, bo skoro wraca, zanaczy... że potrafię zaspokoić To dobrze że umiesz bo to chyba najlepszy sposób na faceta autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia K 2018.06.14 [12:50 Najlepsza rada jaką mogę Ci dac to unikanie bendera i to bardzo szerokim łukiem. Dobrze radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka jeśli nie kilkanaście skrzynek @...Mogę podac 5 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Ok. Możemy się kumplowac, nie widzę przeszkód : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9.57 Kto to Bender? Znam ich tylko po nickach. Jeśli masz mojego @, to pisz, to nie miejsce na takie "dobre rady".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam Twojego @. Tutaj pisać nic nie będę. Bądź tylko ostrożna w tym z kim przechodzisz na @ :) Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założenie lub usunięcie adresu nic nie kosztuje i zajmuje chwilkę. Więc bez obaw. Dzięki Gościu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem. Nawet calkiem niedawno założyłam i do dzis żałuję. Skasowalam a zakladanie ciagle nowych to nie moja domena. Lubię Cię i darzę sympatią, więc napisałam. Wiesz i to wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwzajemniam...chociaż nie wiem, kim jesteś. Jestem bardzo ostrożna...życie mnie nauczyło. Czasami aż żałuję... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam niebieski nick. Kiedyś dam Ci znak, ze to ja :) Spotkamy się gdzieś ;) Tylko muszę wyjść ze szpitala, gdzie trafilam nagle... ogarnąć swoje życie i stanąć na nogi :( Trzymaj się Katia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej...to dużo zdrowia Ci życzę. Musi być dobrze :classic_cool: Krótkiego pobytu w szpitalu 😴 Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam. Trzymaj się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×