Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego on sie tak zachowuje?

Polecane posty

Gość gość

Jestem nowa w pracy jest w niej chlopak,ktory jest liderem przychodzac do pracy on zachowuje sie w stosunku do mnie bardzo chamsko. Gdy witalam sie z grupa pracownikow on jako jedyny olał moja osobe, nawet nie chcial sie przywitac. Nie wiem dlaczego jest taki niemily i chamski dla mnie, nie jestem jego zagrozeniem ani nic a mimo, to jakos traktuje mnie bardzo, bardzo z dystansem. Innym nowym dziewczynom pomaga, a do mnie jest taki oziębly. Cos czuje, ze to manipulant. O co moze mu chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd my mamy wiedzieć o co mu chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie kogoś chciał wcisnąć do tej pracy i przyszłaś Ty.... ot i cała filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm - tylko dlaczego temat jest na "zycie uczuciowe" - Ty coś do niego czujesz, sądzić, że On do Ciebie? ale wtedy by się chyba nie zachowywał jak cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.27 chyba tak jest rzeczywiście i źle mi z tym no i fakt on mi się podoba. Wczoraj uslyszalam ze mam nie dać plamy, bo inni te osobe ktora mnie wybrala rozszarpią. Zajebisty start w nowej pracy, niechec ze strony wspolpracownikow i taka presja ze strony kierownika no poprostu super, aż sie chce isc do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co on naprawdę mysli o tobie, co czuje, czy będziecie ze sobą w przyszłości, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×