Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elila_s

Antena telewizyjna proszę o pomoc

Polecane posty

Gość elila_s

Zna się ktoś na antenach? :) muszę kupić nową, a jako samotna kobieta nie mam kogo się poradzić, nie znam się na tym, w internecie tylko znalazłam coś takiego np. https://davbol.pl/anteny-telewizyjne/antena-kierunkowa-q100 , nie znam się kompletnie na specyfikacjach takich rzeczy, pomożecie? czy tamta antena będzie dobrze odbierać sygnał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morsczys
Mam podobną antenę DVB-T , będzie spokojnie dobra, nie masz się co martwić. Znawca ze mnie nie jest duży, ale co nieco wiem :) Davbol.pl generalnie ma solidne anteny, dużo ludzi stamtąd zamawia. Masz też tam widzę gwarancję na 2 lata to luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nron
Będzie w porządku, przeczytałem specyfikację i widzę, że zła nie jest. Tani w dodatku, więc polecam kupić jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, davbol ma zawsze dobre anteny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elila_s
Dziękuję za odpowiedzi, zamówiłam tą antenę i jest w porządku :) odbiór bezproblemowy, dobra jakość, dziękuję za pomoc :) sklep davbol też mi pomógł i dużo wytłumaczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzeejo
pol roku temu kupilem na davbol.pl w promocyjnej cenie, szczerze mowiac nie ma zadnych problemow z zasiegiem, jest stabilny nie ma szumow, wszystko gladko chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabel414
izka ta pokojowa antena jest ok, dobre parametry, na pewno będzie dobrze odbierać, nawet jeśli mieszkasz np. na przedmieściu czy na wsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczubi
Ja też zakupiłem antenę na davbol.pl i z tego co widzę sprzęt dobrej jakości u mnie antena jest już pół roku i ma świetny zasięg, wszystko działa jak powinno polecam do nich zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidmaryll

Ostatnio też zamawiałem antenę, więc mogę polecić Wam dobry sklep -  www.mitronik.com . Mają zarówno anteny kierunkowe, jak i satelitarne, więc każdy powinien znaleźć u nich coś dla siebie. Przed zakupem pisałem z nimi aby poradzić się co kupić. Super sprawa. Taka pomoc z ich strony na duży plus. Antena spisuje się znakomicie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×