Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marooo8877

Wydoiliśmy Angoli na 120 tys funtów i wracamy do pl

Polecane posty

Gość gość
Doić angoli , doić. Tak jest! I PL pięknieje a uk dziadzieje. Kocham cie PL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol, ty szmaciarzu. Idź stąd polska świnio! Won odrażający śmierdzielu! Precz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigrol, ty szmaciarzu. Idź stąd emigracyjna świnio! Won odrażający śmierdzielu! Precz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam oj tam.. nadgodziny to nie wstyd robić :) ja czasem posiedzę do 20 w pracy (2 godziny więcej) i wpada mi do kieszeni £90 ekstra. Ale oczywiście nie za często, bo życie jest ważniejsze. Zależy jakie pracodawca ma warunki. Za x1.5 to bym wyśmiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zycie masz 4x drozsze niw my w PL i zj****a pogode haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za x1.5 to bym wyśmiała x Po brexicie na ktory bardzo czekamy bedziesz pracowac za x1 i dziekowac ze masz prace jak firmy uciekna do PL wiochmenko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje mi się :) po pierwsze mam stały kontrakt i jestem specem w swojej dziedzinie, więc mam wymagania (Brytole odpadają w przebiegach). Po drugie, za 2 lata mnie nie będzie na tym kontynencie. Za oceanem proponują mi jeszcze lepszą kasę. Ups, coś co nie wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes specem ale od czyszczenia kibli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ nie, to ty nim jesteś. Myślałam, że już to ustaliliśmy. oj dziubek... coś dzisiaj nie w formie jesteś. Zapomniało się? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol, ty szmaciarzu. Napisz coś swojego a nie kopiuj wpisy mądrych ludzi. Idź stąd polska świnio! Won odrażający śmierdzielu! Precz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardo dobrze zeobiliscie ten kraj to banda kretynow wykorzystuja Polakow na kazdym kroku zawsze POLAK bedzie tu tym gorszym!!!! Nie polecam najgorszy kraj w jakim pracowalam dobrze ze wychodza z UE noech gnija z tymi ciapakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doi to was królowa elżunia która zabiera 20-40% podatku od zarobków. Większość tego idzie na nhs i socjal (z nhs i tak nie ma czasu skorzystać bo od rana koczują tam bezrobotni). Także kto kogo doi to doi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Angole ciebie pedale wydoily :D pewnie cwelu za minimalna (albo niewiele wiecej)z********ales 12h dziennie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4x drozsze buahahah ceny takie same jak w plu cwelu tylko zarobki 5x wyzsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×