Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak normalnych kobiet

Polecane posty

Gość gość
Dla kobiet jeśli nie chcesz grubej = chcesz modelkę nie chcesz z dlugami = jesteś sknera i materialistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Chyba fajnie jest wrócić do domu, w którym ktoś na Ciebie czeka :) Nie wrzucaj autorze wszystkich kobiet do jednego worka :) Nie każda ma długi Nie każda bierze pożyczki i szasta kasą Nie każda wegetuje Nie każda nieczego na przyszłość nie planuje Po prostu takiej chyba jeszcze nie spotkałeś ;) Czego oczywiście życzę ☕:classic_cool: A post mój powyżej tyczył się wymagań co niektórych Panów 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor chce partnerstwa a wy sie go czepiacie, ze nie chce byc sponsorem. Mamy feminizm w Polsce. Kobiety do pracy i utrzymywac siebie i najlepiej rodzine tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
9:50 Większość kobiet w moim otoczeniu pracuje :) Jak się chce to się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błąd rozumowania autorze co Ty masz do zaoferowania kobiecie, takiej jakiej chcesz, oprócz kasy, stabilizacji? masz pasje, coś czym żyjesz pełną piersią, czy tylko chcesz związku? jesteś typem "tatuśka", czy facetem z pomysłem na życie? to sporo zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy chudej to nie ma co pieścić za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Normalnych mężczyzn tez brak tzn. zapewne nie tyle brak, co ciężko poznac. Praca, dom, rozne obowiazki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej kobieta, czy też mężczyzna bezdzietni nie chcą partnera/partnerki mających dzieci. Jak już mieć, wychowywać to swoje, własną krew a nie czyjeś. Kolejna sprawa każdy ma jakieś tam wymagania co do fizyczności, wykształcenia, stylu życia, odpowiedzialności czy jej braku, wzorca w rodzinie odnośnie partnera/partnerki i tu nie ma co rozkminiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Właśnie o tym wspomniałam :) Nie każdy chce kobietę z dzieckiem Ale są wyjątki To działa w dwie strony ☕;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolezanke, jak to mowicie 9/10 i ona nie miala nigdy problemu, zeby miec chlopakow, mimo, ze ma dziecko juz 10 letnie. Sa takie cechy, ktore przygaszaja mysleniw, ze nieswoja krew itd i ma dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś taki bez polotu ten autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora. A po co Ci ktoś na stałe, jeśli masz dzieci to już w ogóle. Ja mam 38 lat, też jestem po rozwodzie i nikogo na stałe nie szukam. Ą jak nie szukasz na stałe to jesteś w stanie zaakceptować więcej wad u tych które poznajesz. Ma długi, a niech se ma za 3 miesiące już jej nie będziesz znał. Ma okropnego dzieciaka, niech se ma i tak nigdy z nią nie zamieszkasz. Wariatka- na 3 miesiące to nawet fajna przygoda może być. Małolata która leci na Kasę, jeśli warto zapłacić to czemu nie, przez 3 miesiące nie zbankrutujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.16 ty raczej nie dyskutować nie potrafisz bez narzucania innym swojego zdania. Nikt nie napisał, że każdy bezdzietny chce bezdzietnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.16 skoro ona taka 9/10 to czemu wychowuje dziecko sama i zmienia facetów, widać że coś nie gra z nią albo z gośćmi z którymi się wiąże. Uroda w życiu to nie wszystko, ona przemija a jak panna nie ma wykształcenia, widoków na dobrą pracę to jak może utrzymać własne dziecko? Chyba że żyje z alimentów, 500plus, pomocy rodziny lub z pomocy facetów z którymi się wiąże. A na ile to starczy i co musi robić by miała dach nad głową i egzystowała bo raczej nie stać ją na życie na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, a ja myślę, że Ty boisz się jednak po prostu z kimś być i jesteś w fazie kiedy wszystko Ci przeszkadza, widzisz tylko wady. Jestem po 40, po rozwodzie, mam dorosłego syna, dom w dobrej dzielnicy, doktorat, różne hobby, żadnych długów i ....... długo nie mogłam znaleźć kogoś takiego dla siebie, już nawet pogodziłam się z tym, będę sama i wtedy zjawił się On. Nie oceniaj, też dużo imprezowała, bo co mi innego zostało, a poza tym lubię się bawić. Koleżanki wybierały młodszych i to dużo, mnie to nie interesowało. Więc jak będziesz gotowy to znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po czterdziestce i bardzo przykosci, nie mam dzieci i jestem panna i dobrze radze sobie finansowo, mam mieszkanie z widokiem na morze i co z tego ze na kredyt. Nigdy jednak nie wzielabym sobie rozwodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie brak normalnych kobiet ale jaka normalna wzielaby sobie rozwodnika myslisz ze co kolejna chce byc kolejna zapchajdziura? I sie dziwisz ze nie znajdujesz kolejnych kretynek? Normalna dziewczyna to chce miec normalnego faceta bez popieszonej przeszlosci alimentow i bog wi jakis twoich schiz. Kobieta fajnego faceta nie zostawi. Widac jestes kolejnym bajerantem jakich pelno. A ustawionych facetow duzo mlodszych bez przeszlosci jest cala masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:00 trochę Cię fantazjąa poniosła.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Ustawionych i zajętych facetów chciałaś)eś) dodać :D Bo tacy tu raczej nie siedzą :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie lubie rozwodnikow bo oni nie umieja kochac kobiet tylko kalkuluja i szukaja zapchajdziury a fuuuj i jeszcze jak taki mi zaczyna gadac ze zona wszystkiemu winna to rzygac sie chce ze taki czlowiek niczego nie wyniosl ze swojej przeszlosci, nie nabral pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 32 l, jestem po rozwodzie, ale mam dziecko i spłacam kredyt na mieszkanie, więc dla autora jestem skreślona. Co w ty złego, że ktoś żyje na kredycie, a jak niby kupić własne mieszkanie, nie każdy dostaje po babci czy zarabiana tyle dużo, aby kupić za gotówkę. Przecież z rodzicami nie będę mieszkać. Najważniejsze, że mnie stać aby ten kredyt spłacać. Ja też szukam kogoś, ale albo trafiają się faceci szukający przygody, albo maminsynki, albo z nałogami ... też ciężko kogoś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ja tez nie lubie rozwodnikow bo oni nie umieja kochac kobiet tylko kalkuluja i szukaja zapchajdziury" Rozwodnicy już wiedzą, co to związek z kobietą i większość już nie nabierze się na bajki o miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:17 no to sie nie nabieraj, ale twoje gorzkie zale i cynizm wcale nie sa pociagajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja mam 32 l, jestem po rozwodzie, ale mam dziecko i spłacam kredyt na mieszkanie, więc dla autora jestem skreślona" Skreślona zostałabyś zapewne za brak logicznego myślenia i czytania ze zrozumieniem- czym innym jest kredyt na mieszkanie lub inwestycyjny, a czym innym życie na providencie i żerowanie na rodzinie, a szczególnie na mających swoje lata rodzicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, ja na przykład w wieku 30 lat nie mam dzieci i kredytów, zarabiam grubo ponad średnią krajową we własnej firmie, potrafię gotować, ogarniać domostwo (nie wyłącznie kobiece obowiązki), szyć... posługuję się trzema językami, gram na dwóch instrumentach, lubię taniec towarzyski oraz pole dance. Kondycję zapewnia mi pozytywny ******* świeżym powietrzu z psiakiem i gimnastyka artystyczna, a więc do babo chłopa mi daleko... Zwiedziłam pół świata, jestem otwarta, uwielbiam doświadczać życia i poznawać nowych ludzi. CO niby mógłbyś mi zaoferować, jako ponad 40-letni rozwodnik, co mogłoby mnie zainteresować w facecie-marudzie, który żali się na śmietnikowym forum, zamiast działać i brać losy we własne ręce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.20 To realizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam przygody, chciałbym poznać kobietę która będzie przygoda mojego życia przez resztę mojego życia. Trafiam jednak na takie dla których przygoda nie jest ważna, a najważniejsza jest proza życia. Taka która skupia się bardziej na wspólnych zakupach w Tesco niż na "przygodzie ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Dajcie spokój rozwodnikom:) Wina rozwodu leży po dwóch stronach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:21 zdajesz sobie sprawę z tego że połowa twojej wypowiedzi to wady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W oczach zakompleksionych leniwych facecików, jak najbardziej, to wady :) Dlatego cieszę się, że mam dostęp do mężczyzn z wyższej półki, którzy nie maja problemów natury urażonego ego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×