Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak normalnych kobiet

Polecane posty

Gość gość
Spotykasz tylko takie kobiety, bo normalne nie interesują facetami 40+ po rozwodzie, przejściach i z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwaniejszym jest pytanie co mialby dac mlodej kobiecie stary dziad po rozwodzie czego nie mialby typowy 30 letni kawaler bez alimentow z czystym kontem i normalna praca. Jak widac wygorowane oczekiwania bo mysli ze jest bog wie kim. Czlowieku facetow z kasa jest naprawde cala masa. Widac ze nie jestes juz zbyt przystojny i kobiety nie chca takiego starego dziada albo zbyt wysoko mierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak na logike wszystko brac to zycie i ludzie sa tacy zalosni ze az sie odechciewa :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Ojej jak gwarno :D Skoro ktoś ma dostęp do takich Panów to może niech zajmie się nimi, a nie dolewa oliwy do ognia :D Po co robisz z siebie ideal jak nim nie jesteś? Kobieto nie osmieszaj się :( Zaznaczam -Nie piszę tego z zazdrości, bo nie mam czego 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze, a jak znajdziesz swoj ideal, a to nie bedzie to? Wierzysz jeszcze w szczere uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.27 Typowa odpowiedź urojonej ksiemżniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pameitam jak mialam swoje wyobrazenia, wymagania, a zakochalam sie w kims wspanialym, ale nie spelnia tych moich wygorowanych wymagan. Dobrze sie przy nim czuje i tyle mi starczylo, a te moje idealy okazywaly sie niedopasowane do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co byś chciał żeby dawać ci w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa 40 dziś Oczywiście, że z zazdrości, tym bardziej, że wyciągasz wnioski personalne, nie znając mnie osobiście ;) No i faktycznie, dla Ciebie nie będę ideałem, wybacz, jestem hetero ;) Nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi i nie odniosłaś się do meritum, a to już wystarczająco świadczy o Twoim poczuciu niższości :) Mniej jadu, więcej pracy nad sobą życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka ze jak kobieta jest ladna i nromalna to ma caly wianuszek adoratorow co by ktos tutaj nie wymyslila wiec na licho ma brac starego dziada. Takie sa realia. Ale zyjcie sobie swoimi wyobrazeniami ze jestescie pieknymi cudownymi dziadami z kasa i zbyt dobrzy jestescie dla tych normalnych :D Ale jednak nie to wy zalicie sie na forum ze zadna normalna was nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 11.27 Typowa odpowiedź urojonej ksiemżniczki x Typowa wypowiedź zakompleksionego zawistnego przegrańca życiowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:27 nie jestem ani zakompleksiony, ani leniwy . Nie wiem czy jestem z wyższej polki bo staram się nie dzielić ludzi w ten sposób. Napisałem tylko że nie ma w Twojej wypowiedzi żadnych atrakcyjnych dla mężczyzn rzeczy. Wręcz można odnieść wrażenie że masz bardzo męski sposób postrzegania świata co fajne byłoby gdybym był gejem, ale jako mężczyzna chciałbym jednak związać się z kobietą, także mentalna kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.39 Królowa życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry A dlaczego nie spytasz w inny sposób. Co Ty możesz dac. Może zbyt egoistyczne podchodzisz do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie wiaz, kto ci broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Jaki jad? O czym ty piszesz chłopie. Pisałam do kobiety nie do ciebie :D Może ty popracuj nas sobą bo widzę, że coś zabolało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niska świadomość - ludzie się naturalnie dzielą na klasy i nic na to nie poradzisz. Udawanie, że jest inaczej, jest śmieszne i bez sensu. Po Twej wypowiedzi już wiem, dlaczego nie potrafisz znaleźć sobie odpowiedniej kobiety ;) nie ma nic gorszego, jak ograniczenia, prawda? Tarasują drogę do szczęścia :) Może kiedyś zdasz sobie z tego sprawę. Pozdrawiam~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa 40 dziś A kobieta Tobie odpowiedziała, dziewczynko. Gubisz się w dyskusji? Może nie powinnaś w niej brać udziału wobec tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Panowie na kobiecym forum dyktująnam kobietom jak mamy żyć:D Nam Kobietom 🌼:D My kobiety ze zmarszczkami, z zasadami, ze zgrabnymi tyłkami, z różnym przedziałem wiekowym, z kredytami i bez kredytów itd. ☕:) Panowie może zamiast tu siedzieć i jęczeć bierzcie swoje życie w swoje ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:44 Ale ja mam żonę i dzieci. Tak tylko przeczytałem Twój post i podzielilem się spostrzeżeniami. Wiesz że jesteś idealnym materiałem na kochankę, ewentualnie na rozrywkę na integracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
No to jak masz żonę i dzieci to co tu robisz?:) Do czego zmierza ten świat :D☕ 80% użytkowników to Panowie Rozwiedzeni, znudzeni, szukający rozrywki, żonaci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No to jak masz żonę i dzieci to co tu robisz?" Zapewne spędza czas dyskutując z ludźmi - nie każdy jest tutaj w niecnych celach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie jest tak że mężczyżni w jakim wieku by nie byli szukają blondynek o długich nogach ,długich włosach mających 90,60,90,a reszta kobiet jest do odstrzału.Panowie wystarczy racjonalnie spojrzeć na świat i na realia jakie są.Nikt nie jest doskonały niema ideału ,każdy ma wady i zalety.Mężczyzna chce mieć w domu kobietę zaradną,mądrą ,piękną zgrabną,a kobieta przystojnego mądrego zaradnego faceta który da jej poczucie ciepła ,bezpieczeństwa stabilizacji nie zawsze chodzi tylko o pieniądze,ale o dobry sex oddanie miłość i ciepło i wy panowie chyba oczekujecie tego samego i jeszcze wzajemnego zrozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ą dlaczego nie mógłbym tu być? Jak specjalnie tu nie kwitną ale coś od czasu do czasu napiszę. Tym bardziej że żona ciągle ma kompie ta stronę. Jest niedziela, ja dopiero wstałem . żona z dziećmi do babci pojechała, wraca za godzinę więc sobie poczytam coś niecoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzn i bez względu na wiek szukają u kobiet seksu i innych typowych cech kobiecych a nie " jestem super bo pracuje." Generalnie zadziwia mnie jak bardzo rozjechalo się postrzeganie tego co jest atrakcyjne wg kobiet i wg mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
11:56 W punkt ;) Dobry sex, wspólne pasje, umiejętność słuchania to jest w cenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz ze nie ma normalnych kobiet, bo maja zobowiazania, dzieci, kredyty, a a sam jestes takim typem, rozwodnikiem z bagazem doswiadczen typu problemy pozwiazkowe niedokonczone relacje i sprawy ktore ciagna sie jak smrod po gaciach i masz sie za normalnego? :D twoja definicja "normalnosci" jest tak niedo.j****a jak ty sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka ze internet to miejsce przesiadywania calej masy skrzywdzonych przez kobiety rozwodnikow, niekochanych mezow ktorzy czekaja by sie rozwiesc, dzieciorobow ktorych wykorzystaly kobiety i calej masy podobnych idiotow ktorzy wmawiaja calemu swiatu jacy oni sa wspanaili i na jaka zla kobiete trafili wczesniej. Panowie ogarnijcie sie te wasze ckliwie historyjki to przestaly dzialac wieki temu bo na swiecie pelno jest wlasnie takich przegrywow ktorych nikt nie chce. Bo kobiety sie nauczyly na wczesniejszych przypadkach i calej masie internetowych desperatow waszego pokroju ze nic nie jestescie warci ze swoimi wspanialymi biznesami zarobkami i zaletami. Jest naprawde cala masa podobnych wam 20-30 latkow z ktorymi tez mozna miec seks i nie maja dzieci wiec na co brac takich starych dziadow z zewnymi historyjkami ze szukaja stalego zwiazku :D Mieliscie juz swoj staly zwiazek a kobiety nie sa takie glupie by nie widziec ze jedna juz w tylek kopneliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:04 zejdź na ziemię. Oczywiście masz rację pod tym względem że jak byś chciała to znalazlabys kogoś młodego na sex, ale wątpię czy dałoby ci to szczęście na dłuższą metę. Raczej porylo psychike jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autor, właśnie dlatego tak przeraża mnie zachowanie kobiet bo jeszcze wierzę w prawdziwą miłości, że można spotkać bratnią duszę. A tu tylko kasa i kasa. Sam zresztą zacząłem na nią zwracać uwagę. Nie mam żadnego problemu by poznać kobietę która mi się podoba ale zauważyłem jedną rzecz każdą ale to naprawdę każdą kobietę interesuje mój status materialny, te które mają długi po 2 randkach są od razu zakochane, gotowe by ze mną zamieszkać. Te które dają sobie radę tzn mają dobrą pracę lub co gorsza swoją działalność to są "królowe życia" mówią że im mężczyzna nie potrzebny na stałe, ewentualnie ma to być książę z bajki, wychodzi na to że facet jest tylko po to by sponsorować. Nie jestem typem Janusza z piwem przed tv, mam swoje hobby, aktywnie spędzać czas, lubię podróżować a jedyne które nie obchodzi kasa to szare myszki siedzące tylko w domu, które niby chcą mieć kogoś a się wstydzą i trzeba o nie zabiegać latami by wyszły ze swojej skorupy. Może naprawdę mam wygórowane wymagania bo chce kobietę rozgarnięta życiowo która chce jeszcze pożyć pobawić się ale wszystko w normie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×