Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak normalnych kobiet

Polecane posty

Gość gość
czemu przysięga małżeńska jest taka ważna? mi też obiecano przysięgano nawet wygłosila taka przysięgę wiem wiem nie oceniacie moich byłych ale dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego pani chce być ta pierwsza i jedyna jeśli już ma Pani swój pierwszy raz jeśli mogę przypuszczać (bez obrazy) jak już pani nie będzie pierwszą ja też liczę że będę tym pierwszym ale co mi po tym jak to tak nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestem wierzaca i dla mnie przysiega przed Bogiem jest nie do zlamania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze :) rzadko się tak zdaża a ile pani ma lat w takim razie i co może pani opowiedzieć o facetach tak swoje opinie doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos nie potrafil utrzymac zwiazku z jedna kobieta bez dziecka i klopotow finansowych a taki rozwodnik pozniej chce sie brac za kolejna no prosze was. Co to do 3 razy sztuka? Prawda jest taka ze pewnie zdradzal i zona go miala dosyc a jak spytasz takiego to ze za dobry byl :D Pajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puszczalskie dziwia sie, ze nie sa widziane jako material na zone haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare dziady sie dziwia ze nikt nie chce dla nich robic za materac na sam widok tych ich miliardow na koncie :D Zona sie poznala to szukaja kolejnej glupiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn dziewczyny no tak jaki i panowie skupiają że sobą w różnych ilościach (panow pan ) ale ja przykładowo stałem się nudnym partnerem nie wiem jak nam nazwać zostawmy przyjaciółmi wiem że do lekko mówiąc spadaj a czy pan zdradził? No nie wiem pan powinien się wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sypiaja*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie kobiety i mężczyżni są tak samo winni zdrad,faceci po 40 szukają młodych młodych d**eczek aby się dowartościować że oni jeszcze dużo mogą,a kobietą nudzą się już panowie z brzuszkiem zamiast kaloryfera więc pójcie do łóżka z atrakcyjnym kolegą z pracy albo wypachnionym męskim macho to już jest coś .Także wszystko jest tak sam,jak i u panów tak i u pań.Więc poco się złościć i spierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura jak kobieta ma dzieci to sie zawsze boi zrobic skok w bok bo wie ze moze zycie sobie zrujnowac i wie ze to jednorazowy seks bedzie. Za to facet bez chwili zastanowienia by zostawil kobiete dla jakiejs utrzymanki 10 lat mlodszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Nazywanie 42 latka starym dziadem jest zwyczajnie smieszne. Często tu padaja sformułowania "co masz mi do zaoferowania"; "nie wzielabym/ wziąłbym sobie" - w odniesieniu do człowieka.... Związek bez miłości, zrozumienia, szacunku, zufania itp. nie będzie udany. Dobrze, że ludzie mają odwage i siłę psychiczna z takich zwiazkow wyjsc. Rozwód od rozstania np. 10 latach różni się tylko poziomem formalnosci. Dlaczego więc dopatrywac się jakichś złych cech u osoby rozwiedzionej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam mam sylwetkę kaloryfer cycki biki tricki uda w sumie zastanawiam się bo mam lepsze od niektórych lasek :))) i doleczki apolla lubię ćwiczyć nie wiem jeśli to jest atrakcyjne u mnie 20 lat to chyba spoczi emm co mi z tego jak nie mam z kim iść do łóżka :p masakra nie winie moich byłych aż tak bo to odległość robiła swoje a ja tam mało co daje kobiecie mało spontanu rozrywek pfff a nie wiem co tam widzicie w rzeźbie brzucha ja tam wolę wciety szczupły umięśniony niż taki mocny ale panie mają swoje standardy :) jo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o tym skoku w bok to pisałem tak ogólnie nie chodziło mi tylko do pan z dzieckiem ja dzieci nie mam ale nie ukrywam chciał bym mieć za jakieś 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Straszne:D 20 latek się chwali i żali, że nie ma z kim iść do łóżka mimo atrakcyjnego wyglądu i atletycznej sylwetki :D:D Nie wiem co brałeś, ale może weź dodatkową tabketkę :O💤;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta czy ma dzieci czy nie ,a w związku jej się nudzi to i tak zrobi skok w bok tak samo jak facet.Nie robi to żadnej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa szczerze mówiąc jestem chory dlatego tak czasem mówię ;) biorę swoje tabletki więcej niż ty Anty koncepcyjnych różne rodzaje a to że taki zj****y jestem to wina choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w sumie atletyczny jestem jednak z kim iść nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
15:18 Niestety ale nie stosuje tabletek antykoncepcyjnych :D Nie w moim wieku :D;) Prawda jest taka, że jak się czuje niedosyt to idzie się w miasto i zaspokaja głód :) Tak to działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żebym ja był do tego przyzwyczajony xD ja na takim czymś nigdy nie byłem nie szukałem dziewczyny na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla większości kobiet stanięcie na ślubnym kobiercu jest czymś bardzo ważnym w ich życiu liczy się nie tylko oprawa ceremonii,ale również wypowiadane słowa przysięgi,które są ważne i kluczowe w dalszym pożyciu małżeńskim .I każde nie dotrzymanie słowa ,które było wypowiedziane ,a nie zostało dotrzymane przez obecnego męża wiążą się z konsekwencjami ,a skok w bok jest pogwałceniem przysięgi i nie ulega wybaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko piszecie o seksie jak o zrobieniu siku w toalecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko mówię spoko ja tam jestem prawiczkiem nie zanosi się żeby było inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam sobie ten temat i zastanawiam się, co złego jest w tym że autor ma jakieś wymagania w stosunku do kobiety z którą chcę być. Każdy jakieś ma. Dla jednych będzie to kryterium znaczenia społecznego, dla innych fizyczniść, inni kierują się charakterem a jeszcze inni patrzą na status finansowy. Czym się tak bardzo oburzacie? Owszem temat powinien raczej brzmieć, że brak jest kobiet które spełniają moje (autora) wymagania, z którymi mógłbym stworzyć związek oparty na......... . Zawsze mamy jakieś kryteria wg których dobieramy partnera i ja widzę że nie spełniła bym wymogów autora, ale jednocześnie on nie spełnia moich. Czy w takiej relacji wymagań powinniśmy być do siebie wrogo nastawieni? Uważam że nie. Możemy nawet być dobrymi znajomymi, którym po prostu nie jest po drodze wspólne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo z autora ludzie sie tutaj smieja zywajczniej to tak jakby niski stary dziadek plakal ze nie moze znalezc 18 letniej dziewicy modelki ktora by go utrzymywala :) Po prostu ten czlowiek jest smieszny ze swoimi wymaganiami i zadna dziewyna jak on to okresla normalna nie zwiazalaby sie z takim wybrakowanym osobnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Dlaczego od razu wybrakowany? :o Że jest po rozwodzie? No ja Was proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa ale dzięki za radę poszuka się jakiś lasek na mieście po galeriach hehe może jakaś mnie rozprawiczy w WC xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
W galerii w Wc? Dlaczego tam? :):D Jest lato, korzystaj z dobrodziejstwa natury :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież konsekwencją jego oczekiwań będzie to, że zostanie sam, lub znajdzie współlokatorkę a nie partnerkę. Może faktycznie czasami śmieszne jest to jego ,,rzucanie " się na innych ze swoimi racjami, ale cześć odpowiadających jest też na podobnym poziomie emocjonalnosci odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bo mam takie fantazje a dobrodziejstwo natury powiadasz czyli plaża las xD no nie wiem bo ja jestem zielony w takich sprawach ale jeszcze mam pytanie po czym poznać że jest chętna na sex? Bo zagadam a tutaj nie o związek będzie mi chodzić a o doznania fizyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×