Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak normalnych kobiet

Polecane posty

Gość gość
Facet nie ma prawa wybrzydzać i stawiać jakichkolwiek wymagań kobiecie w tym kraju.Ma brać co jest i jeszcze za to dozgonnie dziękować(nawet za zapuszczonego kopciucha). Za to kobiety mogą mieć nierealne i sprzeczne oczekiwania wobec potencjalnego partnera.Każda nawet przeciętniara marzy o zabójczo przystojnym facecie z grubym portfelem. Takie o to prawidła funkcjonują w Polsce nie wiem skąd się to wzięło ale tak jest niestety. Dlatego wielu mężczyzn odpuszcza związki (lub wchodzi w luźne relacje) bo wie że co by nie zrobili i tak nie dogodzą rozbuchanym oczekiwaniom pań(rozbuchanym przez świat seriali, czasopism kobiecych, feminazizm). Znalezienie normalnej kobiety widzącej siebie jako partnerkę w związku a nie utrzymankę sponsora bądź księżniczkę odbierającą hołdy od swego pazia(czyli swojego faceta) graniczy z cudem. To jak szukanie igły w stosie gnoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to że jestem jakiś taki po prostu mam problemy choroby wstydliwy jestem ale czego się już nie robiło? ojjj tyle tego było ale nie no chętnie bym poznał dziewczynę na sex związków mam dość za dużo obiecywania za mało dotykania wyjścia są też trochę problematyczne bo mam depresję ale dam radę ;) kondony muszę kupić polecacie drutex czy coś innego? nie chce się zarazić czymś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zgadzam się dałem się manipulować oklamac laska doić z kasy pomagać jej a nic nie dostałem takiego tylko kopa w d**e to jak mam być dobrym facetem nie da się po prostu jestem taki jaki jestem ale nie skrzywdizlem nigdy laski no teraz to tylko chce się zabawić nie ukrywam brak mi czegoś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Dobrze, że nie mam rozbuchanego ego i zbyt dużych oczekiwań :D ;) Ach ta moja wrodzona skromność ;) Bogaty by mnie nie chciał bo majątek się powiększa, nie pomniejsza ;) Dla mnie jest ważne porozumienie duszy i ciała :) Musi na początku zaiskrzyć, być to coś. Musi być wspólna pasja I sex,który jest ważny Bo jak się w sexie nie układa w związku też się układać nie będzie :);) Później tylko docieranie, poszanowanie, kompromis... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oki to iskrzy pasja sex i będzie fajnie ;) jo ale niestety więcej chyba u mnie jest gejów bo częściej się faceci na mnie patrzą :( A ja wstydzioszek jestem xD aj aj ale nie no czas się wziąść za siebie powiem laska ściągaj gacie i zrób loda tacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama Zielonej Kawy 40 do wzięcia od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Od wczoraj reklama? Jaka reklama? :D Chyba Ci coś się ... Wczoraj i przedwczoraj byłam 12 godzin w pracy Czujesz to? :D:D Nigdzie nie napisałam, jaki jest mój stan cywilny :classic_cool: Ale wykreśl mnie z listy kandydatek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ja ale chyba masz cichego wielbiciela hahaha beka ale tak na serio co zrobić na pierwszy raz? tradycyjnie czy coś innego co panie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałem, że lekarz straszy chorych, że jak pan za tydzień nie wyzdrowieje to będzie pan narzeczonym Zielonej Kawy. Skutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co hehehe... nic że tę do niej nie mam ale pfff 20 lat różnicy... no chyba że może mi coś zaproponować hahaha co ty na to ;)? zielona kawko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może kiedyś jakiś numerek wiwiniemy ja tam związku dla siebie nie widzę ;) no oo a znacie jakieś portale randkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
20- latku co ja mogę Ci zaproponować? Synem moim mógłbyś być :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj mamusia się znalazła zawsze możesz mnie piersią nakarmić jesteśmy dorośli wiemy co byśmy zrobili nie chodzi mi o związek ale nie pogardze dojrzała cipką już mi wszystko jedno przez te wszystkie laski mam dość tego jeśli jesteś z trójmiasta to może się zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Zapracowana jestem :) Nie po drodze mi do Trójmiasta bo mieszkam w innych regionie :) Jedynie czego zazdroszczę to morza :P:D Morze nasze morze Ja bardziej góry :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś na początku mądrze powiedział- jeżeli kobieta radzi sobie w pełnym tego słowa znaczeniu, tj. ma dobrą pracę, jest atrakcyjna, zadbana, wysportowana sylwetka, ma fajny charakter i sympatycznych znajomych, często nie potrzebuje faceta- bo i do czego? Panowie, prawda jest taka, że gdyby kobiety zarabiały tyle ile wy, związków byłoby może 20%, a może i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda bo zaczelem mieć na ciebie szczerą ochotę mmm a mamuśki są doświadczone w tych sprawach :) poszukać muszę gdzie indziej fajnej d**erki ale jak coś fajna jesteś ciekawe czy masz fajne cycusie czy dupcie acz kolwiek pozdrawiam życzę fajnego faceta na przyszłość buziaki mua cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może tak może nie ale przynaj że panie jak i panowie lubieja się zakochwiac jak i uprawiać sex to po prostu chyba inne czasy zaraz wgl ślubów nie będzie xD tylko sex sex miłość i sex hahaha ale bywa i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Tylko pytanie;) Ile kobiet zarabia więcej od mężczyzny? Garstka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ktoś na początku mądrze powiedział- jeżeli kobieta radzi sobie w pełnym tego słowa znaczeniu, tj. ma dobrą pracę, jest atrakcyjna, zadbana, wysportowana sylwetka, ma fajny charakter i sympatycznych znajomych, często nie potrzebuje faceta- bo i do czego? Panowie, prawda jest taka, że gdyby kobiety zarabiały tyle ile wy, związków byłoby może 20%, a może i nie. x bez miliona na koncie tez moze kobieta sama zyc, a jak ma dobrze zarabiajacego faceta to zazwyczaj jest on tak chytry ze moglaby byc z biedakiem, bo i tak z takiego nic nie ma, wiec a jedno wychodzi. kobieta nic nie zyskuje jak ma faceta, ktory sporo zarabia, bo ilu jest facetow ktory chetnie daja i dziela sie ta swoja kasa? chyba tylko katorzy i pilkarze, bo reszta facetow to zalosne sknery, nic nie daja kobiecie, wiec po c***j kobiecie bogaty facet. kiedy to facet sie przydal to rabania drewna np a teraz to wszystko gotowe mozna kupic, a jak cos sie zepsuje to facet palca nie przylozy tylko dzwoni po pomoc, wiec na c***ja kobiecie wspolczesny facet? chyba tylko seks, ale po c***j z tym mieszkac i takiemu sluzyc, po c***j? z faceta teraz nie ma zadnego pozytku, nijak sie nie przydaje, faceci to teraz lenie, wygodni sa, chca by im kobiety uslugiwaly, do niczego sie nie doloza bo zaraz bol fiuta maja ze to materializm, nie ma normalnych mezczyzn, same roszczeniowe zbedne lenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Och ochota :) Och ciekawość świata Och odległość Och wyobraźnia;) Lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, garstka- i dlatego wciąż duszą się w bezsensownych "związkach" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(20 lat) ja tam jestem z technikiem budownictwa uczę się jeszcze robię kolejne kwalifikacje umiem zrobić remont gorzej z prądem jak i hydrauliką ale nauczę się tak samo jak skrecanie komputerów i telefonów (nie polecam lepiej kupić nowy i tak po wymianie ekranu znowu pęknie) dużo mogę umieć drogie Panie tak więc nie jestem nierobem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Wszyscy wstrzymali oddech :D Dziś walka o wszystko albo o nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówisz kawko? ohh fajnie panie proszę powiedzieć jeszcze jacy panowie są źli dobrze wiedzieć jaki jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze ja powiem ci tylko tyle że normalnych mężczyzn też nie ma.Ale grunt że się szanujesz i nie lecisz za małolatkami.Może rozejrzyj się w okół a nóż się trafi fajna osoba.Czasami jesteśmy zaślepieni.Ja tak miałam.Traktowałam go jak przyjaciela,kolegę a naglę po roku znajomości zostałam jego żoną.Spróbuj tam gdzie masz osobę która o ciebie dba.Jeśli taka w ogóle istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślę że gdzieś jest obok ciebie a ty jej nie widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
20:37 Facet jest fajny kiedy :classic_cool: Potrafi wysłuchać Potrafi doradzić Ma pasje Ma charakter Potrafi coś koło siebie zrobić I dobrze zerżnąć :) :classic_cool: To tak w skrócie ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat zmagałem się z kompleksem rozmiaru penisa przez co moje życie seksualne praktycznie nie istniało. Byłem już bliski poddania się kosztownej i nie do końca bezpiecznej operacji. Na szczęscie w odpowiednim momencie trafiłem na Member XXL produkt naprawdę działa! Stosuję go dopiero przez 2 miesiące a mój penis jest już większy o 3cm http://nplink.net/kV3xzEzE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×