Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak normalnych kobiet

Polecane posty

Gość gość
racja lepiej sobie znalezc dziada po rozwodzie 10 lat starszego na seks ktory tez obiecuje zlote gory jaka ja glupia jestem. Twoja logika jest porazajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sztuka jest znaleźć kogoś nie tylko na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja na staly zwiazek najlepiej nadaja sie rozwodnicy. W koncu ze jedna juz wywalili ze swojego zycia to o niczym nie swiadczy. Na pewno to sa kolejni skrzywdzeni przez zle kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy rozpada się związek nie jest winna jedna strona tylko dwie,bo coś zawsze z czegoś wynika.Kobiety zazwyczaj po rozstaniu płaczą ,a faceci leją w baniak i tu nie chodzi o wylewane żale na forum i pocieszanie tylko zrozumienie faktu iż to te kobiety są z długami,a pan nie będzie tych że długów spłacał,mężczyżni w kwestii długów nie są też ideałami,a że akurat trafia pan na kobiety które żyją ponad stan no cóż takie życie.Pisze pan co kobieta może Panu zaoferować ,a co Pan może od siebie zaoferować kobiecie ,tylko swój nienaganny wizerunek dobrą pozycję społeczną,umiejętność w rozporządzaniu finansami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sprobuj klamac ze jestes bezrobotny moze wtedy poznasz prawdziwa milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie, ale zaznaczam że jestem mężatką, pewna stabilizacja finansową u mężczyzny wydaje mi się bardzo atrakcyjna. I myślę że znajdzie Pan odpowiednią kobietę która to doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze docenić to że są szczere, ja poznałem kobietę jak dla mnie zarabiająca bardzo dobrze bo koło 5000, w końcu po czasie rzuciła posadę i przeprowadziła się do mnie, wzięliśmy ślub i wtedy okazało się że komornik za komornikiem ogromne długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.18 chyba że rozpada się przez czyjeś uzależnienia i toksyczny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz biedna nawet z dlugami, dla niej to kosmos a dla ciebie drobne. Dla niej będziesz księciem na białym koniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie te biedne to dla niego i tak za brzydkie sa dlatego tak marudzi. Spotyka samotne matki z dlugami i marudzi ze chcialby miec lepsze. Kolejny podstarzaly narcyz z ogromym ego. Jakos nie zuwazylem by fajni faceci mieli problem ze znalezieniem dziewczyny na kazdy weekend. Takie zycie jedni sa od robienia dzieci drudzy od splacania dlugow i wychowywania. Rozwodnicy idealnie sie do tego nadaja jak mowi ma wlasne meiszkanie pieniadze wiec ma czym placic za dzieci i moze posplacac dlugi. A te lepsze kobiety zostaw innym bo to nie twoja liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Panowie jakie kobiety lubicie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pajacu takie weekendowe panienki to mogę mieć na pstryknięcie, tylko mi się to znudziło. Ale co ty możesz o tym wiedzieć żałosna netowa lajzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka czytam czytam ciekawe to wszystko panowie i panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie kobiety mieszczą się w jakich ligach , od jakiej ligi się zaczyna przynależność ,a PAN do jakiej ligi się zalicza i czy kobiety myślą o Panu tak samo wysoko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze miec na pstrykniecie a placze po jakis kafeteriach jaki z niego nieudacznik ze zandej fajnej nie moze miec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Wszelkie nieporozumienia biorą się z braku rozmowy :( Po co naprawiać, lepiej wyrzucić. Po co rozmawiać lepiej poszukać odskoczni lub się rozwieść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście nie jestem typem takiego chłopaka (może jeszcze bo jestem młody 20lat bez doświadczeń fizycznych z kobieta) lubię niższe krągle na pupie i cycusiach radosne takie crazy co nie oznacza że nie zaakceptował bym placzliwej oj kobiety są nie zrozumiałe dla mnie możecie oczywiście opowiedzieć dlaczego pan przewodnik jest tym złym a kobiety z dziećmi tymi złymi bo to strasznie ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zielona kawa no tak... bywa i też iż kobiety nie rozmawiają ale rzucają tak jak i panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie to jak kobieta ma 40 lat to jest młodą atrakcyjną Damą,a mężczyzna w tym samym wieku jest postarzałym dziadem?To czegoś tu nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwodnik sry * ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Dla mnie osobiście 40latek jest najlepszy :D Do wszystkiego :D :)😘 Zapewne określenia dziad użyła młodsza niż ja kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do tematu autora emm wydaje mi się że nie ma normalnych kobiet jak i mężczyzn bo po prostu to nie te czasy teraz wszystko można więc mały skok w bok nie szkodzi jak i szukanie nowego partnera czy to do seksu czy związku każdy się nauczył czegoś i ma w nawyku pewne standardy przynajmniej tak mi się zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi Panie w wieku 20 lat,bo widzi Pan to jest tak,Pan jest zły dlatego bo nie akceptuje Pań które według niego są niezaradne posiadają długi nie zamierzają ich spłacać ,a Panie są złe bo chcą tego Pana naciągnąć na kasę i jego kosztem spłacić swoje długi i tak według są te Panie odbierane przez tegoż autora postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja tam jestem pfff jak to nazywa się młody głupi nie doświadczony skrzywdził mnie już dwie dziewczyny z czego jedna była na poważnie (tak na stałe) to po prostu trochę dziwne iż tak na siebie jesteście cięci przecież każdy z was nie jest światy a teamy jest dobry do dyskusji wracając do dziewczyn z weekendu nigdy nie byłem w takiej sytuacji nie wiem co to ale jeśli same sobie na to pozwalają to ich sprawa wiadomo z kim ma Pan do czynienia tak samo kobiety chyba trzeba szukać takiej z którą można fajnie pogadać potem coś z tego skleić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha kumam o co biega ale to głupie pisze nikt nie jest bez winy... dziwna sytuacja ale czekam na odp!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni mogą liczyć na miłość w młodym wieku, kobiety im starsze tym bardziej lecą na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze wiedzieć ale miłość w młodym wieku jest jakaś taka w kratkę bo dziewczyny jakoś nudzą się dobrymi facetami nie wiem mi mówiły znasz się na kobietach jesteś wspaniały dziękuję za taki prezent i wgl cuda nie widy a obie zostawimy mnie jedna wyzywala i zostawiła pisząc kocham ciebie o pomocy następnego dnia znowu wyzwiska bo już za to co się stało nie chciałem mieć z nią kontaktu a druga no co tu powiedzieć powiedziała mi już tego nie czuje jestem zielony jak coś ale obie były piękne a związek z drugą trwał rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
północy***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to mam pytanie emm co panie by pociągalo w panu 40-letnim a pana w paniach 30+ z dzieckiem i kredytem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam dlaczego rozwodnik jest zly : Bo juz przezyl swoje zycie i juz jedna zone mial a ja chce byc ta pierwsza i jedyna. Bo zlamal przysiege malzenska - problemy malzenskie sie naprawia a nie bierze nowszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×