Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hipcio89

Zrzucić ponad 30kg.

Polecane posty

Gość gość KASIA
Trzeba być dobrej myśli i brać się za siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KASIA
Od rana kawa mąż się zapomniał i posłodził mi dwie łyżeczki. Śniadanko dwie parówki drobiowe kromka ciemnego chlebka i pomidor. Dziś będę siedzieć i czekać jak na zbawienie zmieniło mi się coś w plecach i boli jak choleraA:-( Ale chociaż na wadze pokazało 1,5kg na minusie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati32
Beczko ja za każdym razem chudłam ok. 20kg i zachodziłam w ciążę, a ważyłam prawie tyle co ty. Jak ważyłam koło 100 to nie mogłam i za każdym razem zajmowało mi to ok. roku aż się brałam za siebie i zrzucilam trochę. Podobno już 10% wagi wyjściowej pomaga zajść. Mi też pomogła dieta uboga w węglowodany i bogata w zdrowe tłuszcze i białko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipcio89
Hrj Beczka witaj. Wydajemi się że po zgubieniu kg nie będziesz miała problemu z zajściem w ciązę. Ja przed pierwszą ciążą ważylam 55kg 9 lat temu. A pozniej się zaczęly rozne diety i waga raz w górę raz w dól potem druga ciąza i to samo ale teraz się nie dam 9 lat z tym walcze ale terax mi się uda bardzo w to wierz€.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beczka30
No właśnie u mnie ostatnia nadzieja to dieta bo inne wyniki są ok. Co do ćwiczeń to na początek mam zamiar codziennie cwiczyc na steperze a od września na siłownię się wybiorę. Co do diety to chce zacząć reguralnie jeść i musze wzbogacić swoją dietę w warzywa bo na razie opiera się ona na samych węglowodanach. Najgorsze pierwsze 2 tygodnie a potem poleci..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to która da się zaprosić na pizze z podwójnym serem, salami , cebulką, kiełbaską i sosem czosnkowym ? Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KASIA
Nigdzie nie mogę wyjść, nic nie mogę zrobić, zjadłabym coś słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do szkoły NOVA w Bydgoszczy , kierunek: Specjalista do spraw dietetyki - dowiecie się więcej o prawidłowym odżywianiu, przygotowaniu diety i bilansie żywieniowym ! ROK nauki – co drugi weekend, frekwencja nie jest wymagana! Naprawdę warto! Nie dość, że można prawidłowo zacząć się odżywiać to jeszcze rozpisywać innym diety! NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy <- znajdziesz nas na facebooku, tel.790400178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPati
Cześć Dziewczyny, mogę dołączyć? Ja tez mam duuużo do stracenie. Czy któras z Was jest może z Lublina? Razem zawsze rażxniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lps
Witaj Pati, fajnie że jest nas coraz więcej. Ja jestem z okolic Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lps
Pati, a jaką masz teraz wagę? I jaka wysoka jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mogę w końcu powiedzieć że udało mi się znaleźć tabletki które naprawdę skutkują.Było to moje czwarte podejście do tabletek i w końcu bingo Foreverslim działa mam tylko nadzieję że efektu jo-jo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks i masaże z partnerem to bardzo dobry i przyjemny sposób na szczuplejsza sylwetkę. Oprócz tego ze poprawia zdrowie naszego organizmu i spala duza ilość kalorii to sprawia że w naszym mózgu wydziela sie duża ilość hormonów szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipcio89
Hej moje kochane dziewczęta co z Wami. Umawiałyśmy si€ na zdawanie relacji i wspólne odchudzanie długoterminowe ja też nawaliłam i nie pisałam przepraszam. Ale porażke była także z dietą jak się zaczęło od wesela 14 lipca potem wyjazd z dziecmi nad Solinę i goście z daleka na kilka dni także 2 tyg nawaliłam i to dosc konkretnie nawet wstyd pisac co zjadlam przez ten czas. Wszystko wrocilo do normy to i trzeba się znów brac za siebie bo boję się bardziej przytyc tak bardzo się boję bo nie mogę się pogodzic z moim obecnym wyglądem aż strach pomyślec jakby było jeszcze gorzej. Waga na dzis 83kg. Czyli za te 2 tyg rozpusty wrócił 1kg od ostatniego ważenia. Odzywajcie się kobietki i piszcie jak u was mam nadzieję że nie przerwałyscie swoich postanowień. Pozdrawiam i odezwe się wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia ja na razie myślę o zrzuceniu od 10-15 kilo. I tak niedługo pewnie zajdę w ciążę więc i tak czy siak przytyję. Ważę 77kilo na 175cm Nie czuję się mocno gruba ale moja wymarzona waga to 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość:2018.07.18 Taka szkoła to pewnie płatna i to sporo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.07.23 Prawda, ale jak np. jesteś po 12 godzinach harówki w pracy, a następnego dnia czeka Cię kolejne tyle natomiast w domu pracy tez w brud to odechciewa się ćwiczyć z partnerem. A ćwiczenia trzeba robić codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30kg to naprawdę sporo do zrzucenia. Ja miałam 10kg nadwagi, na szczęście sobie z nią poradziłam. W ciągu pięciu miesięcy udało mi się dojść na wymarzonej wagi. zamawiałam sobie diete pudełkową Optimal Fit z krakowa. Dzięki niej jadłam regularnie i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lps
Witaj Hipcio, ja gdy chodzę do pracy to umiem się zdyscyplinowac- dzisiaj zjadłam płatki owsiane z kiwi ,na drugie śniadanie ser twaróg i dwie łyżeczki jogurtu owocowego. Na obiad pierś z indyka z warzywami. Kolacja serek granulowany. Przez weekend zgrzeszylam i wypiłam dwa piwa a wczoraj lody. Od poprzedniej wagi jest -0,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KASIA
Cześć dziewczyny. Hipcio przyznam się że też u mnie nie za bardzo, miałam taki mały kryzys na nic nie miałam ochoty wszystko mnie wkurzało jadłam nie bardzo regularnie nie ćwiczyłam i w tym tygodniu jeszcze nie bede a wszystko przez ten kręgosłup, drugi tydzień siedzę na tyłku i szczerze mam dość. Mam nadzieję że już nie długo to minie bo oszaleje w tym domu. U mnie waga na dziś to 95,5kg. Jestem zła bo już na pewno byłoby mniej gdybym coś mogła zrobić. Kijki stoją za szafą a rower w piwnicy. Jedynie co to powoli na spacer pójdę z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lps
Kasia współczuję ,wiem jaki to jest ból. Mi do ćwiczeń brakuje towarzystwa, wstydzę się iść sama na siłownię, bo wyobrażam sobie, że tam są same laski i dziwnie się będą na mnie patrzeć. Wiem, wiem to jest moja wymówka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KASIA
Chodzi o to że ja też się wstydzę iść sama na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KASIA
Zrobiłam sobie na kolację dwie kanapki z szynką i sałatka z pomidorów i z ogórków. Zjadłam bo będę w nocy głodna a wcale nie nie mam apetytu. Jestem zła zmęczona nerwy mi puściły aż sobie popłakałam pod prysznicem to chociaż mąż nie widział. Dzieci poszły spać to i ja zaraz się położę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lps
Kasia, czasami emocji jest tak duzo, ze lepiej jest wszystko z sibie wyrzucić. Szkoda że my kobiety tak dużo na siebie bierzemy. Głowa do góry, jutro będzie lepszy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KASIA
Mam taką nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipcio89
Kasia bedzie wszystko ok. Trzymam za Ciebie kciuki. Znam ból kręgosłupa często miałam tak że ruszać się nie mogłam. Jest na necie kilka ćwiczeń które naprawde pomagają ostatnio w ten sposób sama się wyleczyłam narazie mam spokoj ale muszę wrócić do tych ćw bo boję się nawrotów. Ja też mam często gorsze dnia przeważnie jestem zła sama na siebie. U mnie dziś trochę lepiej niz przez ostatnie dni qle szalu nie ma. Mało ruchu. Do konca tyg mam jeszcze trochę załatwien , roboty w domu. Jak to mniej więcej uporządkuję to wracam do ćwiczeń. Tak bym chciala te moje kg zrzucić w ciągu roku i w przyszłym toku na wakacjach poczuc się swowodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go Ewka
Witajcie dziewczyny , czołem Hipcio :) u mnie jakaś masakra, problemy w pracy , w domu , dieta zeszła na drugi plan , ale nie mam zamiaru się poddawać , nie mam nawet ochoty o tym wszystkim pisać , postaram się już bywać regularnie i zdawać relacje z kolejnych dni ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KASIA
Ja tak samo chciałbym już wyglądać lepiej. Najbardziej złości mnie to że nie mogę. Taki miałam ambitny plan na siebie i nic z tego przynajmniej na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KASIA
Rano była szklanka wody z cytryna, później kawka z jedną łyżeczką cukru i na śniadanko ciemna bułka z twarożkiem i sałatka z pomidorów. Na drugie bedzie tylko mały jogurt na obiad zupa ogórkowa a później coś wymyśle. Nawet dziś mam lepszy humor od rana wzięłam się za porządki ale robię sobie przerwy żeby mnie znów nie bolały te plecy tak bardzo. Jak będzię pogoda to po południu pójdę z dziećmi na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lps
Ja dzisiaj trochę mniej dietetycznie tzn. zamiast drugiego śniadania zjadłam 2 kawałki ciasta- imieniny koleżanki Anny. Obiad: filet z piersi z musztarda ,papryka i ogórki. Kolacja serek granulowany. Jeszcze tylko jeden dzień w pracy i w końcu urlop. Obawiam się, że nie dam rady z dietą. Pewnie będą mnie kusić np. grile :( Zobaczymy jak to będzie w praktyce wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×