Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Host

Poznam samotną mamę z dziećmi

Polecane posty

Gość Host

Wiek do 35 lat. Na mój temat poczytacie na forum ciąża macierzyństwo, wszystkie referencje,opinie i rekomendacje także na tamtym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem samotną mamą 17-toletniego Łukaszka. Mam 35 lat i jestem zadbana, nadaję się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam czworo dzieci jestem ladna, lubie sie bzykac. odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host2
zadbane odpadają oraz te co lubią się bzykać, bo lubie spokój i cisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dodam, że nie będę wychowywał twoich bachorów. Interesuje mnie tylko ru/chan/ko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co roohanko z mamuśką gdy burdele na każdym rogu i tanie, hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale ja lubię ru/chać za friko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Host nie pracuje więc skąd kasa na burdele? Poza tym ma silnego Aspergera, trudno z takim zyć. Na dodatek nie chodzi na terapię. Uwielbia az do bolu bawić się z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz Host,że ktoś będzie szukał Twoich tematów sprzed roku czy jeszcze dawniej na macierzyńskim? w tysiącu tematów a ty przecież pomarańczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
Wchodzę tu po raz pierwszy od założenia wątku no i sporo wpisów się pojawiło. Wygląd kobiety jest dla mnie istotny,bo aby w ogóle mówić o związku,muszę coś do niej czuć a nie tylko do dziecka.Jak wiadomo lepiej znam się na wychowaniu dzieci niż na kobietach,ale kobiety bardzo kocham ,szanuje i jestem raczej uległy ,na pewno się jakoś dogadamy,znajdziemy wspólne tematy. I prosze mi się tu nie podszywać i nie pisac głupot o jakiejś ciszy,itd,a lepsze pracy to nie brakuje,w każdej chwili mogę ją podjąć jeśli będzie motyw.Obecnie mam niewielką pensję i damy radę. Nikt nie będzie szukał tematów sprzed roku,wystarczy że mnie polecicie. Możemy wymienić się FB i poznać bliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd znasz się na dzieciach? W ilu byłeś związkach? Ile masz lat? Opisz swój wygląd szczegółowo poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjęło się tutaj na kafe że samotne matki to jakieś desperatki a ich dzieci są dla nich kulą u nogi. I że każda z nich żebrze o jakiekolwiek zainteresowanie ze strony jakiegokolwiek faceta, a dziecko jest w tym nieważne. Wcale tak nie jest. Ja byłam samotną matką, bo mój przyszły mąż okazał się bi i chciał mnie wciągnąć w swoje chore praktyki myśląc, że jak już jestem w ciąży to nie odejdę. Oczywiście kopnęłam go w d... natychmiast jak się dowiedziałam. Urodziłam dziecko i po roku poznałam bogatego gościa po rozwodzie i starszego ode mnie, nie Polaka. Wszyscy mi wciskali że muszę z nim być bo ma kasę, i już nikogo lepszego nie znajdę. Mój ojciec nawet mnie szantażował, że jak go zostawię to mi zabierze dziecko. Tylko że moje dziecko go nie lubiło i to dla mnie było sygnałem żeby uciekać. Musiałam się procesować o moją pociechę bo mój ojciec ściągnął mi kuratora na głowę za zostawienie tego bogatego. Na szczęście Bóg był dla mnie dobry i poznałam mojego obecnego męża i ojca moich dzieci. Jest wspaniałym człowiekiem. Przeszłam swoje, ale najważniejsze było dla mnie dobro dziecka i to już od momentu kiedy kopnęłam jej biologicznego ojca w ten zboczony zadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty Host nie masz żadnych motywów. Ani do pracy, ani do szukania znajomych. Itd. Stale narzekałeś na macierzyńskim, że nikt cie nie rozumie.Że nawet dzieci nie chcą się z toba bawić.Że nie masz oparcia w rodzinie. Że nie masz mieszkania, wykształcenia, oszczędnosci, by jakoś wystartować w ro życie z kimś. Nie chciałeś też chodzić na terapię więc bywało różnie w twoich facach z tym niełatwym zaburzeniem. I ty z tym wszystkim chcesz kobiety z dziećmi, jak ciebie prawie nie stać na zycie w pojedynkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
Nie sądzę aby te samotne to były desperatki,coprawda cieszą sie trochę mniejszym zainteresowaniem mężczyzn,ale nie zauwazyłem nigdzie aby z ich strony płynęła jakas inicjatywa . Tak samo jak inne kobiety chcą być zauważone i czekają aż się ktoś zjawi. To wnioskuję po tym co czytam,osobiście nie mam żadnych doświadczeń z kobietami i nawet nie wiem kiedy i w jaki sposób uwodzą facetów,jakie wysyłają sygnały,pomału coś się dowiaduje,coś odkrywam. gość no właśnie dziwi ten skrzywiony obraz promowany na tym forum i dlaczego dziecko ma być niewazne.Skoro wyraźnie napisałem że matkę z dziećmi ,czyli moim podstawowym zadaniem będzie bycie nianią dziecka,a na drugim miejscu związek z kobietą.Przynajmniej na początek dopóki między nami nie powstanie jakaś więź. Oczywiście może być i miłośc od pierwszego wejrzenia,tak też miałem 2 dni temu,zabujałem się w lasce która chciała mnie zatrudnić jako nianie, ale i tak jej nie okaże uczuc,bo za wczesnie i mógłbym się narazić na nieprzyjemności,bo może ona chce tylko nianie a nie partnera? Skąd mam wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi twoje zainteresowanie dziećmi wygląda podejrzanie. Jako matka nigdy bym się z kimś takim nie związała. I uważaj pionierze normalizacji pedofilii, bo takie zachowanie w realu jest dla ciebie ryzykowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez jemu chodzi o to,zeby bawic się z dziecmi,bo jest na ich poziomie. Kobieta musi być tylko dlatego,że jest ich matką/ opiekunem prawnym. To zaburzony AS.Zdiagnozowany, nie leczony, bez terapii. Pisal o tym na macierzyńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie jest żadnym pedofilem ! Nim coś napiszesz nast.razem, to najpierw poczytaj o problemie, pomyśl i pisz. Nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
Kolejny wątek rozwalany postami z d.py ,inny dział,a widać piszą te same osoby i odwracają na opak mój tekst,aż się śmiać chce. No ale tak właśnie się dogaduje z kobietami,lepiej nie potrafię. Może sprostuje jedną rzecz,moim szczytem ambicji nie jest zabawa z dziećmi,tylko realizacja projektów,praca,edukacja ,prowadzenie zajęć. Od listopada zeszłego roku prosiłem o możliwość przeprowadzenia takich,miałem dobry pomysł i motywacje,juz było wstępnie dogadane ,co jak,kiedy,była gruo.No niestety okazało takie miejsce pracy jest zajęte,a ja mogę być tylko nianią albo bylekim i jestem bylekim. To nie ja się sprowadziłem na tak niską pozycję,tylko po prostu nie miałem tyle szczęścia i pewnie wiedzy,zbyt mało się starałem . Ktoś na forum podsunął pomysł żeby poszukać samotnej matki, najprędzej coś osiągnę, razem uda się coś zbudować i przy okazji sprawdzę się jako przyszywany ojciec,wujek. Pomysł niegłupi, ale najwidocznie pomyliłem forum,bo tu chyba nie znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie Host pogięło? ty chcesz realizować swoje projekty na dziecku jakiejś kobiety,bo ci nie dali pracy ? Nie ma mowy o związku tylko o dzieciach samotnej matki ? to chore co piszesz.Jak ktoś mogl ci cos takiego doradzić? Przeciez dziecko rośnie i co,gdy już nie zechce się bawic na bazie tych projektów? życie to nie zabawa człowieku. Żeby się bawic trzeba najpierw mieć bazę (mieszkanie/praca/dochody/pasje/marzenia). Ty chcesz żerować na samotnej mamie ? Przeciez ty o tym stowarzyszeniu czy jakoś tam pisałeś już w ub.roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Host, dzieci samotnej matki sa w żłobkach,przedszkolach, szkole a ona zasuwa w pracy,zeby je utrzymać. Czaisz ? Kiedy miałyby być obiektem realizacji twoich planów? te szkolne musza po szkole odrabiać lekcje,pojść na podwórko ro rówieśników i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś chorym, nieodpowiedzialnym człowiekiem. Każde dziecko ma swojego ojca i wara innemu od dziecka. Nigdy, powtarzam nigdy nie będziesz miał najmniejszych nawet praw do nieswojego dziecka. Zrób sobie swoje i wychowuj, a nie rozwijaj swoich głupich marzeń, że dostaniesz coś, co ci zwyczajnie od życia się nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nikogo nie znajdziesz, daj sobie spokoj. Fajnym facetem jestes, duzo szczescia Ci zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi autorze. Nie marnuj Tutaj swojego czasu. To nie miejsce na na takie ogloszenia. Ale powodzenia i glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość Napisałem wyraźnie że u mnie kobieta decyduje czy chce związku, a ja się dopasowuję.Napisałem że nie mam żadnej pewności co do intencji kobiety, jeśli jest atrakcyjna i chce związku, to i ja chcę.Jednak w pierwszej kolejności zajmuje się dzieckiem,gdyż to sprawa oczywista.Związek taki oczywisty już nie jest. Żadnych projektów nie będę testował,niczego teraz nie planuję,plany miałem w zeszłym roku nie teraz. @gość nie wiem o czym gadasz,jakim celem projektów. To jest inna historia, bez związku. Dzieci oraz matka decydują o zakresie obowiązków. @gość ojca samotnej matki najwidoczniej zabrakło,ktoś inny zastępuje. O prawach się nie wypowiem ,ale zakres obowiązków względem dziecka ustala samotna matka dziecka i tyle. Nikomu się nic od życia nie należy ani mnie ani tobie.Ty masz co masz bo miałaś szczęście i tyle,coś wpadło.Nie każdemu wpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
Ta skrzywiona kobieta co tak wyzywa od pedofili własnie usunęła mi wątek nie wiadomo pod jakim zarzutem, bo nikogo nie obrażał,nie promował negatywnych treści. Kilka wpisów było mądrych, je tez usunęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Host ty serio Myślisz, ze jakakolwiek kobieta bedzie chciała Cie poznać, jesli przeczyta twoj wynurzenia? Nie sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj 19'48 tym postem tłumaczy ci sytuację samotnej mamy i jej dzieci. Nie rozumiesz ? no to jeszcze raz : 1)matka pracuje, bo chce,bo lubi, bo ma na utrzymaniu siebie i dzieci; 2) dzieci w tym czasie są w żłobku/przedszkolu/szkole. Po iluś godzinach wracaja do domu, jedza, bawia sie ,odrabiają lekcje, idą na dwór pobawić się z dziecmi,myc sie i spać. Kiedy miałbyś realizować na tych dzieciach te swoje projekty? I gdzie mialbyś mieszkać i za co zyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro plany były w ub.roku i niczego teraz nie planujesz, to po co zakładasz taki temat? Już ci wielokrotnie radzono,zebys poszedł na długotrwałą terapię, podjał jakąś pracę, był samodzielny życiowo,mieszkaniowo,finansowo a nie tylko jakies zabawy z dziecmi, bo to oczywiste,jak wyżej piszesz. Jestes pod 40-tkę a emocjonalnie dziecko stad ciągoty do dzieci.Zadna mama logiczna nie powierzyłaby losu dziecko komus takiemu. Lecz tego Aspergera,kształć sie,chodż na terapię to moze jakis postęp u ciebie bedzie. Inaczej stoisz w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ty jeszcze piszesz? bo tu nic nie jest usunięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwazam, ze dzieckiem trzeba sie zajmowac, doksztalcac, rozwijac po zajeciach szkolnych. Ile dzieci siedzi w domu przed komputerem, laptopem itp??? Glupieja w domu. Malo ktory facet chce AKTYWNIE uczestniczyc w rozwoju OBCEGO dziecka. Poswiecic swoj wolny czas. Ze swieca takiego szukac.!!!!! Nalezy tylko chwalic takie szlachetne postepowanie. Zostawcie autora w spokoju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×