Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dwie dziewczyny a ja nie wiem co zrobic

Polecane posty

Gość gość

sytuacja: mam 22 lata, byłem kilka lat w związku z dziewczyną 24letnią ale zerwała, twierdzi że potrzebuje czasu ale nie określa ile, na pewno ponad rok. Mówilismy sobie "zawsze razem" i ja ze swojej strony dotrzymuję słowa. Podobam się też innej dziewczynie, 25 letniej, doświadczam z jej strony zainteresowania sobą, to czego właściwie nigdy nie miałem ze strony 24letniej oprócz kilku pierwszych miesięcy. 25latka często mnie zaprasza, a ja odmawiam bo 24latka byłaby wtedy smutna i przezywalaby to że jestem z inną, ale jak proszę żeby się zdecydowała bo w końcu zostanę sam, to nic z tego. Może macie jakieś rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak są dwie do wyboru, to znaczy ze nie żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz rozejrzeć się za jaką młodszą? Chłopak powinien mieć młodszą od siebie dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pierwszą potrzebuje ponad rok? Hehe dobre, nie badz jeleniem bo ona jedynie trzyma Cie w rezerwie. Pewnie przez ten rok pobawi się, być może będzie sypiac z różnymi kolesiami, z kimś się zwiąże a gdy np jakiś bad boy kopnie ja w d...e to zawsze Ty będziesz w ,,pogotowiu". Ona Cie nie kocha, zajmij się ta druga i nie bądź frajerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 123
Powiedz coś więcej o relacji z jedną i drugą, gdzie się poznaliście,i do której czujesz więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeed
ja bym skoczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci starsze od ciebie baby? Przecież możesz się związać nawet z jakąś 18-latką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa czy trzy lata to zadna roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale brednie dla grzecznych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jedną czekasz, drugiej odmawiasz, jesteś z niczym i masz rozwalone życie, de facto tracisz czas. 24-latce nic już nie jesteś winien, pomimo obietnicy ''zawsze razem'', ponieważ ona pierwsza ją zerwała oddalając się od Ciebie. Zakochana dojrzała kobieta tak nie postępuje, więc mocno się zastanów, czy chcesz być z kimś, kto już na początku wykazuje tego rodzaju postawę. Zajmij się sobą, zainteresuj kobietą, która chce nawiązać z Tobą bliższą relację, doświadczaj życia. Przynajmniej będziesz miał porównanie, którą naprawdę wolisz, jakieś opcje, a to może być korzystnym wyborem życiowym. Co do byłej - jak zdecyduje się wrócić, to Ty zdecydujesz, czy ją przyjmiesz z powrotem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.28 dokładnie. Dla tej pierwszej jesteś tylko kołem ratunkowym, nie rozumiesz? Pewnie wróci do Ciebie gdy inny Kopnie ja w d...e. Nie bądź frajerem, ona Cie nie kocha. Skup się na tej drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolo ratunkowe z wiersza Marii Pawlikowskiej Jasnorzeswkiej - kobiety jego pragna z męskich silnych ramion ukochanego, mezczyzni chcą je dawac ukochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj młodszej przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07.54 acha, to niech znajdzie nawet brzydsza albo glupszą, byleby była młodsza, bo to najważniejsze? A może one dwie tylko mu się podobają z pewnych względów i uważa ze po co szukać innej? Czasem im młodsza.tym bardziej pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj ..trzeciej. Ani jedna ani druga nie rokuje dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodszej i fajniejszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×