Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amberka

Cienka i blada kreska na teście ciazowym

Polecane posty

Gość Amberka

Pomocy! Jestem 10 dni po możliwym dniu zapłodnienia i 4 dni przed okresem. Zrobiłam test o godz 18.00 i wyszła mi cienka blada kreska - pink test strumieniowy. Ponowilam test i zrobiłam test płytowy, wyszlo to samo kreska grubości włosa. Jak to interpretować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło jezu, od razu po seksie trzeba było zrobić. Ale wy macie sraczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ciąża. Te czule testy maja to do siebie ze prawie zawsze pojawia się cienka szara kreska po czasie. Pozytywny wynik to musi być zabarwione i grubości tej co testowa. Może być bladzioch cień cienia ale grubość musi być ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:47 Bzdury klepiesz jak mało który. Dokładnie tak wyglądał mój test. Teraz ten test ma 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi taka bladziocha wyszła na samym początku ciąży. Idź na krew to będziesz miała 100 % pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amberka
Jutro rano idę na badanie krwi, ale wiadomo ciężko wytrzymać do rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie to ciążą, powtìrz jeszcze rano. Ale nie rozumiem, dlaczego nie poczekasz chociaż do terminu @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amberka
Czy serio myślicie, że to tak łatwo czekać? Podziwiam za cierpliwość w takim razie, ja miałam ochotę i powody żeby sprawdzić wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w zyciu pewnie z kilkanascie takich testów wyszło, nawet z wyrazniejszą jasną kreską, w ciąży nie byłam. Internety mowiły, że druga jasna kreska to pewna ciąża wiec latałam na bete a tam 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża :) wczesna. U mnie też tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:50 jak nie masz dziecka to obchodź urodziny testu sikacza. A za ile twój test kończy 7 lat? To ze ludzie psa traktują jak członka rodziny na równi z dzieckiem to już słyszałam ale żeby kawałek plastiku to jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×