Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przeciętne wynagrodzenie to 4848,16 zł brutto. 5000zł może pęknąć już niedlugo

Polecane posty

Gość gość
gość dziś za rzadow twojej PO kwota wolna wynosiła 3091zł. PIS podniosł jej wysokosc o ponad 200%. Brawo Panie Premierze Morawiecki. Gnij w uk wsród obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie każdy przeciwnik PiS od razu jest wielkim zwolennikiem PO. to po pierwsze. a po drugie - w każdym w miarę cywilizowanym kraju pensje rosną co roku, niedużo ale jednak rosną, więc czy to PiS, czy SRiS, czy PO czy SRO, nie ma tu niewiele do rzeczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kwota wolna od podatku w Polsce i tak jest śmiesznie niska, temu nie zaprzeczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij wśród arabów ograniczonych umysłowo w twojej obszczanej UK. I nie zapomnij czcić modły z meczetu, te wasze pielgrzymki do allaha nie wiadomo po co, dokąd i dla kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie kady na tym forum mieszka w UK ty debilu !! a poza tym , nikt nikogo nie zmusza do chodzenia do meczetów, trzeba być poje/bem by tak myśleć ... ale Ty tylko o tym umiesz pisać w kółko, i w kółko, a wiesz dlaczego? Bo w głębi duszy wiesz, że jesteś przegrańcem i wszystkiego innym zazdrościsz, a sam do niczego nie doszedłeś ... i nie dojdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srednia ? Najbardziej fałszywy wskaznik statystyczny :) Pieknie oddaje to zart typu: ja jem kapuste, a mój szef mięso, według średniej statystycznej oboje jemy goląbki :P Gdy ide z moim psem na spacer, każde z nas ma średnio 3 nogi :P Wysokośc pensji w danym srodowisku lepiej odzwierciedla dominanta :) Sprawdz sobie bingolku co to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pielgrzymki i procesje tez nikogo nikt nie zmusza. Co z tego, że w uk jest wieksza pensja jak nikt normalny tam nie chcę mieszkać. Ten kraj jest prześladowany przez ciapatych od zawsze. Jak nie zmiany ustroju to przynajmniej klęski stulecia, zamachy albo inny syf. Nie po to zyje u siebie żeby sobie wiązać życie w tym angielskim bagnie. Dla mnie kupno domu w uk to nie jest alternatywa ale jak ktoś chce to proszę bardzo. Ja mam anglie francuzikow i hiszpanow głęboko w doopie. Żeby mi nawet dawali dom za darmo to nie chcę tam mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Poza Polska" oznacza ze ktos byl za granica, WRÓCIŁ i chce sie podzielic swoimi historiami. A reszta won na angielskie portale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol wwwwwyyyyyyypierrrrrrrrrrrrrrdalajjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×