Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko kasa dla nich

10 do 15 funtów to sztyt marzeń emigrantów w UK

Polecane posty

Gość gość
@18.30 sam będziesz sobie robił zdjęcia na własnym ślubie i kręcił wideo? Czy ty na głowę upadłeś? :D wieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - zapewne po taniości ... :) ja osobiscie wolałabym piękne, w pełni profesjonalne zdięcia i tmatyczną sesję, jak i też spontaniczne foty z wesela, a samo wesele skromne, bez ciutek wujków i skrzyek z wódką , niż huczne weselisko "po wiejsku ". I moje takie będzie. 2019, wrzesień, ślub będzie w Polsce. Będą rodzice, rodzeństwo z mężami/żonami/partnerami, kilkoro najbliższych przyjaciół i znajomych. przylecą też znajomi lokalni z UK - para Anglik-Litwinka oraz Włoch-Polka. Im opłacimy noclegi. ta Litwinka to będzie nasz fotograf, zawodowy zresztą, zdjęcia będą wcale nie "po taniości-po znajomości", aczkolwiek jako nasz gość będzie robila ich mniej więc też wynagrodzenie będzie mniejsze. Impreza z muzyką klasyczną, też z jazzem oraz starym dobrym rockiem. będzie w sumie nieco ponad 30 osób licząc nas. zero wódki - będzie szampan, różne piwa, różne craf ale, i wino białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* craft ale - o podobno wlaśnie jedne polski browar robi teraz bardzo różne fajne piwa. Chyba książęce ma teraz różne ale, ipa itd. A po slubie będziemy jeszcze kilka dni w Polsce, a potem podróż poślubna ... Tajlandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ no i to mi się podoba! Ja niestety idę niedługo na takie wiejskie wesele, z obciachowym zespołem, wódą, wujkami których widziałam 2 razy w życiu i kuzynami których nie widziałam 15lat. Będzie pijaństwo, rasizm, kicz i zacofanie. A para młoda? Młodzi ludzie którzy biorą ślub dla rodziny, bo tak wypada. Już tym wszystkim rzygam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Ci sie tak nie podoba takiego typu wesele to poprostu na nie nie idz. 30 osob, piwko, muzyka w tle? tak mniej wiecej wygladaja u mnie prakyyznie co tygodniowe spotkania rodzinne czy ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety wesele kogoś z najbliższej rodziny... inaczej bym nie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie pijaństwo, rasizm, kicz i zacofanie. A para młoda? Młodzi ludzie którzy biorą ślub dla rodziny, bo tak wypada. Już tym wszystkim rzygam x To rzygaj nieudolna swinio bo masz za widac ze masz słaba głowe na picie gorzałki haha. Napij sie soczku dziecko a o 22 lulu. Najlepsze imprezki sa wlasnie z alko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja umiem się bawić bez alkoholu, prymitywny pijaku :D ale będę rzygać. Mam nadzieję, że spotkam cię na drodze (jak jesteś wieśniakiem to nie powinno być to trudne) i też dostaniesz trochę rzygowin. A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pojmuje, ile mozna pic - zwlaszcza wodki. wodka jets paskudna. Lubie zubrowke, lubie wodki miodowe, kocham Drambuie. ale pije to moze w ilosci 1 litr na rok. jak nie mniej (mam na mysli te wszytkie wymienione wysokoprocentowe alkohole). Tak to wole wino czerwone lub biale, najbardziej lubie Zinfandel, Malbec, Cabernet sauvignon, Gamay, Viognier. lubie tez dobre piwo, ale, cydry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkohol zabija szare komórki (bezpowrotnie), jest to jedyne uzależnienie którego nie da się wyleczyć. Nawet uzależnienie od najtwardszych narkotyków jest odwracalne i wyleczalne. Alkohol nie. Także nie ma się z czego cieszyć, że bez alko nie ma dla ciebie zabawy. Też nie dziwię, się że jesteś takim prostakiem skoro z mózgu masz papkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele jest od tego zeby sie sponiewierac. dajcie spokoj z siedzeniem przy lampce wina, to juz lepiej w domu siedziec. Swoja droga dzisiaj piatek , wesela w weekend brak ale chec na sponiewieranie sie powoli przychodzi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele jest od tego żeby świętować związek dwójki ludzi. To nie młodzieńczy wypad z grupą znajomych na festyn :D no, chyba że przez lata chcesz być zapamiętany jako debil który przez większość wesela leżał pod stołem lub przylepiał się do każdej młodej dziewczyny. Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na weselu trzeba zawsze zaroohać, taka tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^Nie dziwię się że jesteś sam w takim razie. Takich jak ty powinno zrzucać się ze skały zaraz po urodzeniu. Byłoby mniej śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciele w plu :D zart tysiaclecia :D kazdy kazdenu doope za plecami obrabia a ta kretynka mysli ze ma przyjaciol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I standard. Uchlewwnie pedalskich ryjow tylko we lbie :D zaje/bane prymitywy :D ufff jak to dobrze ze pozbylam sie podobnego gowna z zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mądry dawno zwiał
polandesz to chlanie i kościół, dwie rzeczy bez których można żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^ dodać jeszcze burdele na każdym kroku, co za syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×