Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Superstyler o co z nimi chodzi

Polecane posty

Gość gość

Nie kojarzę ich początków. Z tego co widziałam to są reklamą wszystkiego po kolei. Ona nawet poród pokazała. Dla mnie ludzie z mega oparciem na show. Pokazują co się da. Kąpiele dzieci, jedzenie. I jeszcze te uśmiechy, jaskrawe kolory. supermodne ciuchy i dodatki. Oni mają w ogóle jakieś wykształcenie czy kolejni co się znają na wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkupa34
Bardzo fajni ludzie, otwarci, już nie raz opowiadali kim są jakie mają wykształcenie itd. Otwarcie mówią że z prowadzenia bloga i insta dobrze im się żyje. Śledzę ich prawie od początku i przez tyle miesięcy ani razu nie stracili w moich oczach, widać że im się co raz lepiej powodzi ale podejście do życia maja takie samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko na pokaz. A awantury pokazują? Fochy dzieci? Czy tylko sielanka i sielanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos123123
Nie no kto w trakcie awantury włącza nagrywanie? Poczytaj oni piszą otwarcie że się często kłócą jak sobie z tym radzą itd. Kotek nie zazdrość, po co się nakręcac uśmiechnij się jeśli chcesz to załóż bloga i próbuj może Ci się uda pozdrawiam i miłego dnia pełnego uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie stracili bardzo duzo po pewnej sytuacji. Marta kiedys na blogu napisala, ze jest przeciwna publicznemu karmieniu piersia i wywalaniu cyca gdzie popadnie po czym wziela udzial w kampanii promujacej karmienie piersia w miejscach publicznych. Hipokryci, ktorzy za kase zrobia wszystko, wpis o tym jak krytykowala publiczne karmienie piersia oczywoscie skasowala, a komentarze osob, ktore wypominaly jej ta sytuacje skasowala, a ich samych zablokowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie skasowala wpis ciagle jest nawet go linkowala jak na jednej grupie dla blogerow jedna idiotka piwnooka chyba tabert bodajze sie nazywa zrobila o to gownoburze. Wszyscy generalnie te laske wysmiali bo wpis ciagle u nich jest, a ta laska sie zblaznila tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś obserwowałam, ale przestałam, bo serio sie nie dało. Dosłownie w każdym wpisie product placement i reklama, no ile można - szkoda życia na czytanie czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie u nich jedno nie podoba. Maja specyficzne poczucie humoru, szczegolnie Janek i kiedy oni moga sobie "zartowac" z innych to juz jak ktos chce sobie zazartowac z nich to juz jest oburzenie, atak i dosrywanie. Niby probuja udowodnic, ze dystans do siebie maja, a jednak go nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie maja . Kasują wszytsko , nikt nie może nic napisać złego . Lecą na kasę tylko i ciegle pokazują dzieci dla podniesienia oglądalności . Bo się lepiej to sprzedaje . Kasa kasa i kasa tonich Dewiza , jak coś robią niby charytatywnie to dla lansu i od razy miasta to pokazać . Laska zmienia zdanie w zaleznosci od reklamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest hak kros jej zwrócił uwagę ze ma zeza to później niby pokazywali jak gdzieś tam nie trafia ze niby to śmieszne . Jeszcze trochę i się znudzą . A ten jej męzlulek chyba ma jakiś kompleks ze za każdym razem krytyki tak emocjonalnie reaguje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten wpis skasowała !!!a widzieliście jak było na jakieś wycieczce z innymi blogerami to po to tamci ich obsmarowali w filmikach nie mówili bezpośrednio o nich ale tak żeby wiedzieć ze to o nich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona udaje niby taka super wyluzowana i zabawna a tak naprawde zero dystansu do siebie. Zostawia tylko slodko pierdzace komentarze tych co jej slodza ze jest taka piekna a reszte kasuje. Zapatrzona w siebie stara baba co mysli ze jest super modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety bez makijazu widac ze sie baba sypie. Ten nos wielki i garbaty tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ją kojarzę z pytania na śniadanie i jak ja widzę to przełączam. Jak to ona mówi "moj Mieciu..." czy tam Zdzisiu i suszy te zęby. O matko i corko!! Flaki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i te jej super wyjazdy do NY ... hahah jak się ekstycuje ze coś osiągnęła . A tymczasem wzięlibyście żeby zasponsorowała produkty donwlosow na insta ... a ta się podnieca 🙈🙈🙈🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negatyw

sprzedawczyki dzieci,,,, niestety, zero dystnsu, wszytskie osoby o odmiennym zdaniu kasują , wypalili sie już dawno .   tylko  ciągle rzeczy sponsorowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xksa

zamiast do Disneylandu (oczywiscie wyjazd sponsorowany) wzieliby sie powaznie za logopedę. Ja potrzebuje napisów jak ten starszy cos mowi ;/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 9.11.2018 o 09:03, Gość gość napisał:

A ten wpis skasowała !!!a widzieliście jak było na jakieś wycieczce z innymi blogerami to po to tamci ich obsmarowali w filmikach nie mówili bezpośrednio o nich ale tak żeby wiedzieć ze to o nich .

O co chodzi niby? Wiem, ze pozostali sie ze soba zzyli, a superstylerzy trzymali sie na uboczu, ale noe widzialam tych filmikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oni w ogole znajomych nie maja. Siedza ciagle sami w domu, jak juz gdzies wychodza to z bratem Marty. Kiedys Marta mowila, ze ona nie ma zadnej kolezanki z czasow szkoly, bo byla niesmiala i wrazliwa. Ale obserwujac ich to jestem pewna, ze nie maja znajomych przez swoje wredne charaktery. Janek to jest dla mnie taki wiesior, co mu sloma z butow wystaje, chce uchodzic za obytego, a mu sie to nie udaje. Jest wulgarny, ma glupie poczucie humoru i swoje dosrywki. Marta zauwazylam, ze jest zupelnie inna jak Janka noe ma w poblizu i czasami mam wrazenie, ze sama jest zazenowana tym co on mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

no niestety  ciągle się chwalą, że tyle osigneli ohah i eh  ale niestey widać że zyją tylko blogiem , postem sponsorowanym zdjęciami.  wszystko na pokaz.  na zasadzie zobaccie jakie mam klawe życie i jaka jestem super, faktycznie zero znajomych tylko pseudo dziubki.  babcia tereska i post sponsorowany bo marta juz innych nie umie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

i absolutnie nie można mimozy skrytykować.. tak mają dystans do siebie. spoko. kwestia czasu  wypalą się , aczkolwiek obstawiam, że martunia strzeli sobie 3 dziecko i znów zrobi fotkę z porodu więc odżyją troszkę.. hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
Dnia 14.05.2019 o 00:39, Gość Gość napisał:

O co chodzi niby? Wiem, ze pozostali sie ze soba zzyli, a superstylerzy trzymali sie na uboczu, ale noe widzialam tych filmikow.

tak wszyscy ich obsmarowali. mieli współne zdjęcia  itd a oni nic... tak pokazuje sie prawdziwe obycie ich ... i uwaga post sponsorowany. bam na koniec dnia. ona juz nie potrafi  nic innego pisać jak nie dostanie kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos

Porażka . Cały czas posty sponsorowane . Marta już nic innego nie robi nic nie nagrywa nic kuźnie siebie nie dają tylko wychwalają produkty za które im zapłacą . Porażka . Inni robią coś dodatkowo a ona się tylko sprzedaje i jeszcze jakie to super ma życie .... oj ah 🤗🤗😆😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2

dokładnie inni piszą ebooki, filmiki,  starają się a tutaj zawsze jest post sponsorowany ona juz nic innego nie robi tylko sesje i posty sponsorowane mam nadzieje, że te wszystkie jej marki to zauważą.. a moze by tak napisac do nich aby  zmienili  swoje instagramerki?  Co Wy na to ?  Martusi  by minka zrzedła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2

a dla mnie szczytem było pobieranie krwi na pokaz Mieciowi czy tam Zyziowi..... matko jaką trzeba być pustą lalką aby niby pod przkrywką... badajcie się nawet to robić za kasę !!! aaaaa i jak pomagaja innym też oczywiście pod publiczkę,,, pełno zdjęć... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pusta zadufana w sobie lala niedługo pokaże jak robi kupę 😆😆😆😆jak jej zapłacą . Sprzedali się całkowicie nic nie robią dodatkowo . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na bank 3 dziecko i poród  na stories może by podesłać opinie Babci Teresce ... zobaczy jaka córeczkę która się sprzedaje i dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gozc

Matko ona nawet głupia łaska pokazuje rodziny wesele ...już nawet 24 h nie wytrzyma i musi podnieść oglądalność bo w domu już same flaki z olejem . Zero prywatności ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista

Sprzedawczyki a babci Teresce można podesłać może otrzeźwi Martusie aby swoich dzieci nie sprzedawała ale gdyby nie dzieci to już by nie istnieli . Smutne to co ludzie potrafi zrobić dla lansu i kasy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan

Potwierdzam lans i posty sponsorowane . Pusta lala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×