Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zwykly karnisz czy szyna co lepsze

Polecane posty

Gość gość

Jakis czas temy zrezygnowalam z firan.Mam na oknach rolete dzien i noc.A ze mieszkam na parterze to rolet prawie nie otwieram.I w pokoju jest ciemno.Po za tym za pusto na oknie i nie moge sie przyzywczaic.Postanowilam znow zamontowac karnisz i powiesic zaslne i firanke.A le zstanawiam sie co lepsze i ladniejsze zwykly karnisz czy jednak szyna sufitowa.A jak wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zrezygnowałam z karniszy ale u mnie są piękne wnęki okienne i na parapecie spokojnie mogę usiąść. Jeśli chodzi o rolety to u nas są plisy które mogę ściągnąć od góry albo od dołu. Nie zamieniłabym tego na firanki. Osobiście gdybym miała wybierać wybrałabym szyny ale musisz się zastanowić czy do wystroju pokoju będą c***asować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam drążek, na drążek wieszam i z tunelem i szelki i żabki i agrafki,więc dużo możliwości. Teraz wykanczamy dom i myślę nad karniszem do salonu i chyba znowu wezmę drążek. Szyna o tyle dobra, że maskuje od góry, ale bardziej podoba mi się drążek. W domu nie chcę firan wszedzie, jedynie salon na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrzucilam karnisze i mam szyny. Strasznie żałuję, że nie wpadłam na to 9 lat temu kiedy urządzałam mieszkanie. Szyny nie dość że tańsze to jeszcze praktyczniejsze i ładniejsze. Mam szyny z maskownicą. Karnisze na moich ścianach w ogole kiepsko się trzymały, wszędzie idą jakieś pręty i ciężko było to dobrze zamocować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam szynę, bo okno jest tak zbudowane, że karnisz sie nie zmieści. A szkoda. Wolałabym karnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, zwykły karnisz raczej bym przemyślała bo to już przeżytek więc nie warto - ewentualnie taki nowoczesny karnisz pojedynczy - widziałam takie w sklepie w Sulejówku przy okazji wybierania żaluzji. Chodzi o coś takiego: http://www.oslonydookien.pl/produkty/oslony-wewnetrzne/karnisze/ myślę, że to wygląda super. Do tego tylko delikatne firanki i będzie pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannahogan

Dla mnie szyna wygląda nowocześniej, po za tym jest delikatniejsza, a jak znów zrezygnujesz z firan i zasłon nie będzie tak widoczna. Zerknij na https://www.karnix.pl mają duży wybór karniszy, może Ci się coś spodoba. Ja zamawiałam u nich właśnie szynę i jestem bardzo zadowlona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×