Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIOWKI 2019

Polecane posty

Gość gość
Wiktoria :) druga ciąża pierwsza poroniona w maju. Jestem teraz w 38 dniu ciąży. Czuję się dobrze jak narazie zrezygnowałam z pracy ponieważ gin mi powiedział że że względu na poronienie zrezygnować. Mam nadzieję że tym razem się uda i urodze zdrowe maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz fajnie bedzie sie trzymac razem i sie wspierac :) no i musimy wierzyc ze wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy dziewczyny kiedy idziecie na pierwsze usg? Wiktoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwsza wizyte mam 10 sierpnia w piątek będę tez mieć wtedy usg. Ostatnia miesiączkę miałam 27.06 czyli na wizycie będzie to połowa 7 tygodnia, dokładnie 6t i 3 dni. A wy? Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amilia. Ja mam 11 pierwsze usg bo po badaniach już jestem. Mi na usg też powinien wyjść już 6 tydzień bo ostatnia miesiączkę miałam 28.06 ale miałam nieregularne cykle więc może na usg okazać się że jest to jeszcze wcześniejszą ciąża. Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam usg we wtorek (ale nie z powod ciazy) w piatek bylam u lekarza pierwszego kont. I mam nadzieje ze w tym tyg zrobia mi badania. Poprosilam o szybkie skierowanie do szpitala na usg bo jestem p.o. 40tce I sie troche boje. Wiec mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :) biore witaminy ktore zalecil lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anulka czyli ty będziesz pierwsza czekamy na wieści zaraz po wizycie Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.nie moge sie doczekac. Oby mi zrobili to usg. Bo to mialo byc usg macicy bo mialam problemy z polipem. W tamtym roku mialam lyzeczkowanie. I po kilku miesiacach stwierdzono ze nadal cos tam jest. Wtedy odeszly wszystkie nadzieje. Postawilam kropke! A tu taka niespodzianka. CUD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po lyzeczkowaniu coś tam było ale bez zmian patologicznych tak powiedziała gin nie pamiętam jak się to nazywało. Ale nie było jeszcze widać pęcherzyka ciążowego. Zobaczymy co wyjdzie 11 nie nastawiam się na dobre bo mam przeczucie że jest coś nie tak bo za szybko zaszlam w kolejną ciążę. Daj znać od razu po badaniach anulka76. Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktoria a który to wypadał dzień cyklu jak miałaś to usg? Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amilia było to tydzień po spodziewanej @ a moja beta wtedy wynosiła 669,55 mlu/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie badałas 3 razy bete: 25.07-56,46 27.07-127,2 30.07-669,55 Wydaje mi się że dobry przyrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyrost super. Nie miało prawa być nic widać :) pęcherzyk widać dopiero 1000-1500 beta Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy miała któraś z was ból łopatek i lekki ból brzucha po lewej stronie nie jest to w podbrzuszu tylko wyżej. Niedawno mi się to zaczęło a za każdym bólem panikuje. Wiktoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:23- ból łopatek raczej nie ma nic do tego, poza tym w tym miejscu kręgosłup bardzo często boli, może akurat teraz Cię dopadło, ja również mam problem z tym miejscem, a ból po lewej stronie to może być żołądek ( z nerwów ;) ) lub nerwobóle w żebrach ogólnie lub od kręgosłupa, nie łączyłabym tego z brzuszkiem i myślę, że wszystko ok, ale rozumiem, że każdy ból może niepokoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.57 Dziekuje za odpowiedź troche mnie ona uspokoiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria mnie tez pobolewa zoladek. Nie wiem czy ze stresu czy po wczorajszym jedzeniu. Bo troche pomieszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :) A właśnie w sprawie żołądka... jak u was sprawy z jedzeniem i załatwianiem? Ja cały czas biegunki a i żołądek obolewa. Pamietam ze przy starszych dzieciach miałam straszne zaparcia od samego początku do końca a teraz jakaś masakra podobno może tez tak być? Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mamą na luty i tak was podczytuje.Mam 41 lat,dwoje dzieci i zdecydowaliśmy się na trzecie Anulka,moja ciotka też 20 lat starała się o dziecko i zaszła mając 43 lata.Urodziła zdrową i mądrą córkę,która dzisiaj jest dyrektorem szkoły podstawowej.Ciotka zmarła w wieku 87 lat,pół roku przed narodzinami prawnuczki. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gosc 08:17 dziekuje za slowa otuchy. troszke sie boje ale jestem szczesliwa. gadania pewnie bedzie duzo.juz na innym topiku widzialam ze komus napisano ze stara pierworodka :( niektorzy ludzie to chamy. pozdrawiam Pania i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do tematu. troche mnie zoladek gniecie.jesli chodzi o wyproznianie to mam zatwardzenie. dzisiaj 39 dz,zobaczymy co dzien przyniesie ,narazie czuje sie tak samo czyli dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dziewczyny od nosie samopoczucia. Podobno im gorzej się czujemy tzn typowo ciazowo to większe szanse ze zarodek zdrowy bo jest odpowiednie stężenie hormonów i stad te objawy. Powiem wam ze u mnie by się sprawdziło. Ciąże poronione to e ogóle nie wiedziałam ze w ciąży jestem a zdrowe to o matko tragedia zawsze inne objawy były nasilone ale zawsze tez te z grupy ciążowych. W ciąży z synem właśnie koło 7 tyg zaczęły mnie już cisnąć gumki od majtek i ten brzuszek na samym dole się uwypuklił teraz tez tak mam. Chodzi normalnie w swoich ciuchach i spodnie wszystkie maja zapięcie wyżej wiec bez zmian a majtki mi przeszkadzają- cieszę się bo to znaczy ze macica rośnie i to ona tak wypycha. A wy jak tam z ogólnym samopoczuciem? Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie tez spodnie cisna. Znizam je. Ogolnie czuje sie taka pelna. Pewnie dlatego ze sie nie wyprozniam tak jak przed ciaza.przed chodzilam 3 razy do ubikacji.a teraz 1 raz.Ale juz nie moge doczekac sie brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anulka przed ciążą załatwiałaś się aż 3 razy w ciągu dnia?Ja raz dziennie lub co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam bardzo dobra przemiane materia:D moge jesc duzo I nic nie zalega. Zobaczymy Jak teraz bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. U mnie dziś już troszkę lepiej chociaz cały czas boli mnie pod rzebrami ale to delikatnie da się to zniesc a za to żołądek przestał. Mam straszny ucisk na pęcherz od dzisiaj bo na samym początku tak nie miałam ale wiem że to normalne. :) wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny dziś poszłam do dentysty z bólem zęba i stomatolog mi go narazie zatrul ale bez leczenia kanałowego się nie obejdzie. Jak myślicie lepiej zrobić to konalowe w 2 trymestrze ciąży czy w 1 trymestrze? Wiktoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wiktoria.a bolal cie ten zab wczesniej?czy teraz tak poprostu zaczal? nie wiem kiedy co mozna bo nigdy sie tym nie interesowalam.ale tez musze zrobic wizyte u dentysty. jak sie czujesz ogolnie? Amilia jestes tam? jak ci minal dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×