Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIOWKI 2019

Polecane posty

Gość gość
anulka ząb mnie zaczął boleć już w sobotę ale był to ból do zniesienia dziś dorwal mnie taki ze nie wytrzymywalam już z bólu a apap nie pomagał. Teraz zeszło już ze mnie znieczulenie i zaczął znowu boleć ale dentysta powiedział mi że tak będzie jak zejdzie znieczuleni a ból będę miała tylko dzisiaj a jutro już będę miała spokój. Teraz jestem zapisana na 30 do dentysty ale dużo czytałam w internecie i było tam napisane że żeby lepiej jest leczyć w 2 trymestrze więc już sama nie wiem a boję się że może też wczesne leczenie wpłynąć jakoś źle na ciąże. A Ty jak się czujesz? Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja pierwsza ciaza. i narazie poki co to czuje sie swietnie.tylko brzuch pobolewa.i siku chce sie czesciej.dzisiaj w pracy zauwarzylam ze szybciej sie mecze.musialam zwolnic tempo. nie mialam i nie mam zadnych plamien wiec sie nie martwie tak tym bolem brzucha bo podobno to normalne, jutro usg trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób zęba spokojnie, najbardziej inwazyjny jest ten pierwszy etap czyli zatrucie no ale to już za tobą. Jeśli odczekasz około 2 tyg od zatrucia to możesz spokojnie robić kanał bez znieczulenia bo ząb będzie już martwy i nie rób zdjęć rtg. Wszystko będzie Ok. Jeśli powiedziałaś ze jesteś w ciąży to spokojnie dentysta na pewno użył dozwolony preparat do zatrucia bez wzmocnień. Dzisiaj czuje się podle wszystki mnie wkurza do tego caly dzień głodna chodzę a nic przełknąć nie mogę czuje az jak mi gwizda w brzuchu x pustki. A brzuch znowu mi wypchnęło w sumie co się dziwić skoro z trzecim dzieckiem w 9-10 tyg już był taki jakbym się porządnie objadla wiec teraz tez go widać oczywiście przez macice bo bejbus to może mieć 1,5-2 cm zaledwie Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anulka a o której masz wizyte? Trzymam kciuki Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amilia. Tak oczywiście pierwsze co to powiedziałam dentyście że jestem w 5 tyg ciąży i dopiero dał mi znieczulenie. Anulka trzymam kciuki i czekam na jakieś info z twoich badań :) Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oki czekamy :) Wiktoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny u mnie się pogorszylo jadę na izbę przyjęć bo dostałam plamien jakiś brązowych pochodzących krwią :( chyba znowu będzie to co w pierwszej ciąży. Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będę po badaniach to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie daj znac. I nie martw sie na zapas. Bedzie dobrze. Znajoma tez miala jakies plamienia I to duzo I jest ok jest w 6tym mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś masakra jest w tym szpitalu siedzę tu już prawie godzinę i czekam aż mnie zbada lekarz a ciągle przyjmują kogoś przede mną mimo to że przychodzą o wiele później ode mną a ja z plamieniam po poronieniu i na wczesnym etapie ciąży muszę tyle czekać. Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze powinnas sie odezwac. Przypomniec. A jak nie to sie rozplacz. Spanikuj. To moze pomoze I szybciej zostaniesz przyjeta. Ja sobie leze na kanapie. I cos bardziej mnie brzuch boli. Ciagnie mnie bardziej. Miejmy nadxieje ze bedzie wszystko dobrze z naszymi dzidziami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dodatek mam problem z wyproznianiem sie. Dzisiaj nie bylam w toalecie. Zaraz pekne. Czy macie podobnie? Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do znieczuleń u dentysty- kurde, gdzieś czytałam, że nie wolno, bo szkodliwe, ale dziwne, że powiedziałaś i i tak dostałaś, to już nie wiem, a nie chce mi się szukać tej info teraz, ale tak coś kojarzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jestem po badaniu. Lekarz stwierdził że plamienie jest normalne nic złego się nie dzieje. Zrobił usg był pęcherzyka ciążowy o wymiarach 4,5 mm ale nie ma zarodka i to mnie przeraża od dnia ostatniej miesiaczki wychodzi mi że jestem w połowie 5 tyg a z badania B hcg wyszły mi dzisiaj 9262,59 co wskazuje na 7 tydzień nie wiem co mam o ty myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze wszystko dobrze.a to usg pewnie za wczesnie jest.no ja dzisiaj i to tez moze byc za wczesnie.licze sie z tym ze moge za duzo nie zobaczyc.ale wkrotce bede miala normalne usg ciazowe wiec pewnie wtedy bedzie widac.teraz zalezy mi na tym zeby potwierdzili ciaze.i czy wszystko ok.zebym mogla uwierzyc.bo narazie to niby cos czuje ale nie dowierzam.dlatego ze to staol sie po tylu latach. kurde srodek nocy a ja spac nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktoria czy lekarz widział ciałko żółte? Co do dentysty kuzynka była leczyła zęba z zastrzykiem i poroniła w szpitalu powiedzieli jej ze od tego. Podaj datę ostatnie miesiączki i jeszcze raz wymiary pęcherzyka tam jest 45mm czy 4,5 cm bo to co napisałaś to chyba coś pomyliłaś. Trzymam kciuki Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciałko żółte nie ma jest tylko pecherzyk który wynosi 4,5mm OM 28.06.2018. Lekarz do mnie zadzwonił żebym jutro przyszłe bo jest za duże beta hcg jak na taki mały zarodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktoria nie chce cię martwić ale ja przy pustym jaju miałam beta pow 25000 pęcherzyk odpowiadał 9 tyg a zarodka nie było. Skoro okres miałaś 28 czeremcha to kończysz 6 tydz tak jak ja. Mój okres był 27.06. Daj od razu znac życzę ci żeby było wszystko dobrze ale kurczę no wyglada to strasznie podobnie jak u mnie z tym tylko ze plamien nie miałam. Aco do pęcherzyka zoltkowego to u mnie było zawsze od razu widać już w 4 tyg oprócz właśnie poronień. A bierzesz kwas foliowy? Ja już od planowania brałam i to końska dawkę bo az 15 to jest na receptę a bez jest tylko dostępny 0,4 Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób sobie betę prywatnie to już będziesz wiedziała ma czym stoisz. Nierozumienia tez czemu nic na podtrzymanie nie dostałaś Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro mam przyjść znowu do szpitala na bete i Usg. Biorę cały czas duphaston jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży to poleciała do lekarza i mi go przepisał biorę kwas foliowy i witaminy dla kobiet. Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to niestety ale zostało już tylko czekanie a niewiedza jest chyba najgorsza eh. Pisz jutro od razu jak coś będziesz wiedziec. Ja już tez się nie mogę doczekać piątku bo ja to już w ogóle pierwsza wizyta a o ciąży wiem już od 4 dni przed terminem miesiączki im bliżej tym gorzej się stresuje. Anulka a co u ciebie? Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anulka i jak tam? Napisz nam coś pozytywnego i budującego po tej twojej wizycie Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola888
Kobietki od podpisywania się na końcu- możecie przecież w miejscu pseudonimu pisać swoje imie zamiast gość bez robienie stałego nicku tylko wpisywać i tyle, będzie jakoś składniej :) Amilio- witaj, pisałaś, że miałaś okres 27.06- ja 25 :) no to mamy 2 dni różnicy. Tyle, że ja mam tragicznie zdrowie i mogę tego po prostu nie przeżyć, właśnie dlatego uważałam, ale nie wyszło. Byłam pewna, że opóźnienie jest od stresu ( bo miałam ciężki miesiąc) no i przecież nie ma opcji, bo uważałam i tak dla picu zrobiłam test i się zdziwiłam... A wcześniej brałam różne leki no i teraz czasem modlę się o puste jajo, żeby "nikt" od tych leków nie ucierpiał... Niedługo mam pierwszą wizytę i strasznie się denerwuję... W zeszłym miesiącu miałam nawet opryszczkę z tych stresów i jadłam sobie spokojnie neosine, bo nie wiedziałam jeszcze nic, a nie wolno. I kilka innych na przeziębienie itd, po prostu super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tola myśle ze nie masz powodów do obaw leki zdążyły się wypłukać a zarodek jest wrażliwy na czynniki zewnętrzne od 5 tyg wcześniej jest traktowany jak każda komórka organizmu. Kiedy masz wizyte? Wiktoria jak się trzymasz? Anulka jak usg? Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amilia źle jest ciągle mam głupie myśli że to już koniec bo wiem że to koniec bo nie jest to możliwe żebym miała tak wysoka bete chce mieć już to wszystko za sobą. Myślę że jak teraz okaże się najgorsze to już nie chce dziecka. Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoria nie mysl tak.bedzie dobrze. a u mnie? ahh zdenerwowalam sie bo nie zrobili mi usg i wyslali do lekarza pierwszego kont.juz bylam w piatek oczywiscie.myslalam ze uda mi sie szybko miec usg a tu nici. ale az tak dzien nie jest stracony.w koncu skoro mam wolne to podjechalam do lekarza i poprosilam o wizyte u pielegniarki bo powiedzialam ze sie zle czuje.a czuje sie ok.tylko sie boje. oddalam mocz i o 16 ide do niej.ona napewno przyspieszy wizyte na usg. powiedzcie mi czy cyologie powinnam zrobic odrazu? czy moge wogole? czy lepiej nie dac sobie grzebac ;) napiszcie mi jak sie czujecie.mnie nadal pobolewa brzuch a tak to spoko. hmmmm gdzie te mdlosci? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie zrobili Ci usg do cholery??? Że nie masz mdłości to się ciesz, przecież to mordownia :) Cytologię sobie odpuść jeśli możesz i jeśli robiłaś jakoś w miarę nie dawno, dość się omęczysz badaniami, daruj sobie coś jeśli możesz- taki fajny komfort psychiczny, że coś mogłaś odpuścić, zdecydować, bo tak mało teraz zależy od nas... Ale o to usg to się wkurzyłam za Ciebie, z jakiego powodu niby Ci nie zrobili????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anulka czemu ty nie pójdziesz prywatnie? Ja na NFZ tylko szczepie dzieci i nic więcej. Ginekolog stomatolog pediatra wszystko prywatnie. Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×