Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 50 lat jesli chcecie

Polecane posty

Gość Krasnaja Swiezda
Towarzysz Gierek był dobry. Ale nie zapominajmy o towarzyszu Gomułce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieszniejsze jest to że autorka była dzieckiem w tych czasach o których tu piszecie a Gomułka był w latach 60tych A wy do niej Towarzyszko . Niektóre osobniki zachowują się jak by nie mieli rodziców i dziadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:39 Chyba zapomniałeś o najważniejszym hasle "pomożecie -pomożemy " Przez Cienie będę mieć dzisiejszej nocy koszmary:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rimming?nie, nie próbowałam jeszcze,ale kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnaja Swiezda
@ gość dziś Najśmieszniejsze jest to że autorka była dzieckiem w tych czasach o których tu piszecie a Gomułka był w latach 60tych A wy do niej Towarzyszko . Niektóre osobniki zachowują się jak by nie mieli rodziców i dziadków x Nie ważne kto ile miał lat. Posłuchaj tego: https://youtu.be/TLxvKgmpwcE Aż płonie moje socjalistyczno-patriotyczne serce gdy słucham tych podniosłych słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ja jestem autorką tematu tylko wypowiadam się o czasach "radosnego socjalizmu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda,że mój temat zszedł na psy,ale dzieki za zainteresowanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do końca zszedł na psy bo podobnie jak ja Ty również żyłaś w tych "cudownych" czasach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:44 Co prawda jeszcze nie było mnie na świecie gdy padły te słowa z ust tego towarzysza ale gdyby właśnie nie ten towarzysz kto wie czy w naszym kraju płynącym mlekiem i miodem byłoby tak wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gomułka na y tubie teraz mamy kaczora i samolot w Smoleńsku nie widzę różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnaja Swiezda
@ gość dziś Szkoda,że mój temat zszedł na psy,ale dzieki za zainteresowanie x Towarzyszko, Wasz temat nie zszedł ma żadne psy tylko na towarzysza Gomułkę. Ponnyście się towarzyszko czuć dumna, że tym topikiem przyczyliłyście się do propagowania i umacniania władzy ludowej, do opiewania czynu robotniczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu chyba nie ma poczucia humoru i bierze wszystko na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnaja Swiezda
Za PRL-u polska gospodarka była najlepiej rozwijającą się gospodarką świata, od Buga aż po Odrę, od Tatr aż po Bałtyk, od planety Ziemia aż po mgławicę Magellana. Pod patronatem polskiego Zjednoczenienia Przemysłu Teletechnicznego UNITRA produkowano najwspanialsze ppd słońcem radiomagnetofony Condor RM-820S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:38 Wiem towarzyszu że to może troszkę osobiste pytanie ale ja towarzyszka chciałabym wiedzieć w jakim jesteście wieku? Bo wasza wiedza jest imponująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co Gomułkę tu reklamują to80 jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23,41 zgłoszenie spamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych 80-ciu brakuje mi naprawdę duuuużo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnaja Swiezda
@ gość dziś Ktoś tu chyba nie ma poczucia humoru i bierze wszystko na poważnie. x Bo to są reakcjoniści z podziemia AK. Sluchacze faszystowskiej rozgłośni Wolna Europa. Zapatrzeni w zgniły kapitalizm wykolejeńcy pragnący powrotu do wyzyskiwanka mas robotniczo-chłopskich, do ciemiężenia ludu pracującego, oprawcy i spekulanci pwykupujący towar spod lady, bumenalci nie znający trudu pracy, a przede wszystkim ponuracy bez poczucia humoru tak charakterystycznego dla członków Ochotniczych Hufców Pracy tuż po obaleniu pryty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnaja Swiezda
@ gość dziś 23:38 Wiem towarzyszu że to może troszkę osobiste pytanie ale ja towarzyszka chciałabym wiedzieć w jakim jesteście wieku? Bo wasza wiedza jest imponująca x Ojciec narodów towarzysz Stalin mawiał, że nie ważne kto jak głosuje. Ważne kto liczy głosy. Oddając cześć światłej mądrości tego orędownika pokoju pozwolę sobie sparafrazować jego słowa i powiem, że nie ważne kto ile ma lat. Ważne kto wpisuje dane do czerwonej legitymacji partyjnej. Ot, co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnaja Swiezda
@ gość dziś Ci co Gomułkę tu reklamują to80 jak nic x Nawet jeśli moje cialo shyli się ku 80-tce to przecież jestem młody duchem! Kipi we mnie gotowość niesienia bratniej pomocy innym krajom, gdzie masy ludowe z utęsknieniem wyglądają pokoju zaprowadzonego przez czerwoną rewolucję. I partia mi świadkiem, że jeśli trzeba to zaniesiemy im ten pokój na bagnetach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:57 Raczej czyja ręka liczy te głosy to chyba tak było towarzyszu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnaja Swiezda
@ gość dziś 23:57 Raczej czyja ręka liczy te głosy to chyba tak było towarzyszu. x Możliwe towarzyszko. Pamięć mi szwankuje odkad w czasie wojny dostałem odłamkiem w głowe, a moi radzieccy towarzysze nieśli mnie rannego śpiewając "A maładowa kamandira niesli s prabitaj gaławoj". Ech, to były czasy... I harmoszka grała, i Wolodnia trypacioka zatanczył, a sanitariuszka Tatiana jeszcze gorzałką poczęstowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0:13 Towarzyszu to biedny sołdat był z Ciebie. Ten odłmek nie tkwi w Twojej głowie lecz w lewym pośladku. Pamiętam to jak dzis gdyż tą sanitariuszą byłam ja Katiusza. To były piękne czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czy lubisz mieć lizane stopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię,ale delikatne muskanie owszem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siema to ja jakub co słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki masz rozmiar buta? Mąż piesci Ci stopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 z uwagi na wzrost mam duże stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 mam mala stopkę,wiecie co,tamte czasy mojej młodości były takie świeże,niewinne,wszystko było inne,młodzież była radosna .A teraz hamstwo,zazdrość,nienawiść no i wyścig szczurów,młodzi mają pranie mózgu w kolporacjach,ten świat czy jest lepszy?dla mnie nie!za szczera i uczciwa jestem,przeraza mnie dzikość tego nowoczesnego świata.tęsknię za tym co bylo wczesniej,za normalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×