Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 50 lat jesli chcecie

Polecane posty

Gość gość
A czy ja,wspomniałam ze chce sie umówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ile masz wzrostu i wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwona gwiazdo chyba pomyliły Ci się epoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko powiedz z którego województwa jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnaja Swiezda
Towarzyszko Autorko, ile miałyście lat, gdy w końcu uległyscie modzie zgniłego kapitalizmu burżuazyjnego i pierwszy raz ogoliłyście sobie wzgórek łonowy? Bo za czasów Waszej młodości towarzyszko, czyki za czasów Związku Radzieckiego, nie było jeszcze tej głupiej demoralizującej mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ciekawe czy wie, że piszesz z tutejszymi stule'jarzami o chęci spróbowania seksu z młodszym... idę o zakład, że nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:41 Nie jestem autorką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba autorka poszła się bzykać z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnaja Swiezda
@ gość dziś 18:51 Ty chyba tęsknisz za tamtymi czasmi. Zapewne krawat Twój jak i skarpetki są koloru czerwonego! x Oczywiście! A w klapie mam wpiętego towarzysza Lenina na tle sierpa i młota. A tak, tęsknię do tych czasów, gdyśmy produkowali najlepszy na świecie samochód Polonez. Tęsknie do czasów, gdy słuchaliśmy muzyki na sprzęcie Diory i Kasprzaka produkowanym przez lud pracujący miast i wsi, a nasze PGR-y zapewniały dobrobyt masom robotniczo-chłopskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:01 Tak rzeczywiście piękne czasy! Półki w sklepach aż się uginały od wszelakich towarów tylko ręce po nie wyciągać! Wolność słowa wręcz była cudowna. Każdy mógł się wypowiadać dosłownie na każdy temat! Żyć nie umierać w takich cudownych czasach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest za głupek, coś sobie wymyślił, weź do szkoły wyprawkę szykuj i podciągnij się z historii głąbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy chyba nie rozumiecie sarkazmu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwazniejszy w moim zyciu jest mój kochany maz,dzieci,wnuków nie mam jeszcze.to ze pisze tutaj o niczym nie świadczy ,nie wchodzę na priw.publicznie rozmawiam,nie oferuję nikomu seksu i nie szukam go tutaj bo mam w domu cudowny z mężem,a ze odpiwiedzialam na pytanie czy chciałabym?chcieć nie znaczy miec.czyste pisanie nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19,09 O czym ty piszesz o sytuacji politycznej,czy o życiu erotycznym młodych ludzi?Rozumiem lato gorące to głupoty ludzie piszą ale żeby aż tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:36 A było jakiś życie erotyczne w tamtych czasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćD_kafe
19.40 Ja p*****le! właśnie było życie erotyczne niestety efektem tego są takie osobniki jak ty masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy piszecie,życie erotyczne bylo i będzie,jakie motki tu siedzą jacyś nie dorobieni masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycie erotyczne kwitlo.Najbardziej intensywne bylo przy zniwach,sianokosach,zbiorach malin,na wykopkach .Wszystkie dzieci plodzone byly na lonie natury,dlatego teraz mamy tak piekne ,zdrowe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero po 40 napaliłam sie na seks.;) Dopiero teraz jest we mnie demon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i się nie zgadzam bo pomyliłaś osobę do której powinnaś to napisać.Moja odpowiedź była skierowana do osoby pytającej ironicznie czy było życie seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:18 Jestem kobietą czterdzieści plus i muszę stwierdzić że moje życie erotyczne nie było tak udane jak w tej chwili. Gdy byłam znacznie młodsza ta sfera życia nie była tak "ważna" jak jest teraz. Oczywiście piszę to ze swojej perspektywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:21 Te pomyłki powstają bo każdy pisze jako gość. Ja również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresował mnie temat bo warto wiedzieć co i jak ludzie myślą niestety na tym forum musi trafić się taka zakała, co przeszkadza i zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można zignorować debilne wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20.09 nigdy nie zdradziłam męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, moja żona ma 50lat i uwielbia rimming. Czy Ty też to lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnaja Swiezda
@ gość dziś 19:01 Tak rzeczywiście piękne czasy! Półki w sklepach aż się uginały od wszelakich towarów tylko ręce po nie wyciągać! Wolność słowa wręcz była cudowna. Każdy mógł się wypowiadać dosłownie na każdy temat! Żyć nie umierać w takich cudownych czasach! X Towarów może nie było za dużo na półkach ale to dlatego, że spekulanci je wykupywali i potem sprzedawali nielegalnie na bazarach. Co do wolności słowa to cenzor pełnił ważną rolę chociażby sprawdzając ortografię i na pewno nie cenzurował nikogo kto uczciwie wychwalał Polskę Ludową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:33 Muszę stwierdzić że towarzysz Gierek byłby z Ciebie dumny. Szkoda że w tej chwili nie ma tej cenzury bo napewno ta ortografia by się polepszyła. Nie zapominajmy jeszcze o tych pięknych przewodnich hasłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×