Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 50 lat jesli chcecie

Polecane posty

Gość gość
A jak Ci się układa z mężem? Myślisz że byłaś lub jesteś zdradzana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnaja Swiezda
@ gość dziś 37 mam mala stopkę,wiecie co,tamte czasy mojej młodości były takie świeże,niewinne,wszystko było inne,młodzież była radosna . x otóż to! Dziatwa zrzeszona w Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej była radosna i z dumą niosła bialoczerwone sztandary na pochodzie pierwszomajowym śpiewając "Bój to jest nasz ostatni, krwawy skończy się trud, kiedy związek nasz bratni, ogarnie ludzki ród...". Ziemia drżała, gdy maszerowali odważnie ulicami polskich miast. Miast odbudowywanych w pocie czoła ze zgliszcz wojennych. Dlatego trzeba przywrócić Polską Zjednoczoną Partię Robotniczą! Trzeba umocnić na nowo władzę ludową. Trzeba abym zasiadł w Komitecie Centralnym na fotelu Pierwszego Sekretarza! A wtedy wróci pokój, ład moralny, odnowi się sojusz robotniczo-chkopski, odbierzemy zachodnioniemieckim obszarnikom hipermarketowym naszą ojczystą ziemię, zburzymy galerie handlowe i odbudujemy własne fabryki. Niech wróci do produkcji wspanialy samochód Polonez! Niech razem z nim wróci Fiat 125p oraz Warszawa M20 wraz z Syreną 105!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze nam się układa,wciąż jestem zakochana w nim,nie wiem czy mnie zdradza,ufam jemu,ale jestem czujna,kocham go,On mnie również.Może jestem w błędzie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest różnica wieku między wami? Zostałaś kiedyś pobita przez męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miły jesteś,ale na tyle ufam mężowi że posiedzenia w tej kwestii są zbędne,szkoda na to funduszy partii przeznaczać,są inne potrzeby partii,kupmy np.sztandary dla młodzieży,niech dumnie maszerują w pochodzie klasy robotniczej.co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz jest 2 lata starszy.Pobita?żartujesz chyba,nigdy na mnie ręki nie podniósł,gdyby to zrobili odeszłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z męża erekcja? Jest dużo gorzej niż np. 20 lat temu? Jesteś zaspokojona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo,że nasze ciała zmieniają się,czas nieubłagalnie płynie,zostawiając ślady,ale póki co jest ok.zaspakaja mnie totalnie,erekcja jest z przyczyn naturalnych słabsza,ale jest dzielny,daje radę,tym bardziej ze jestem wymagajaca.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Z którego województwa jesteś? Ja mam 30 lat, z pomorskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest istotne skąd jestem,nie piszę że kogoś szukam,uważnie przeczytaj temat.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie bądź taka uparta. Zauważ, że temat już posiada, a tylko ja wykazuje chęć kontaktu z Tobą. Zapraszam na coffee400@interia.pl pozostanie to między nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnaja Swiezda
@ gość dziś Ok. Z którego województwa jesteś? Ja mam 30 lat, z pomorskieg. x A czy to ładnie tak nękać proletariuszkę? Nie lepiej zglosić się NKWD po akta osobowe? Wtedy byscie wiedzieli obywatelu, że proletariuszka Autorka jest tajnym oficerem w stopniu majora, konkretnje artylerzystką 72 Gwardyjskiego Pułku Moździerzy. Za wybitne zadlugi dla bolszewizmu została odznaczona Orderem Aleksandra Newskiego, 5 Armii Dalekowschodniego Okręgu Wojskowego i w wyniku czystek chruszczowskich skierowana do wojsk pancernych  Zakaukaskiego Okręgu Wojskowego. Jako dowódczynj kompanii czołgów brała udział w inwazji wojsk Układu Warszawskiego na Czechosłowację w 1968 roku. Następnie do 1970 odbywała służbę w 1 Batalionie 145 Gwardyjskiego Budapeszteńskiego Szkolnego Pułku Zmechanizowanego na poligonie storożenieckim Karpackiego Okręgu Wojskowego (przygotowanie podoficerów zwiadu). Została przeniesiony do Wydziału Zwiadu Nadwołżańskiego Okręgu Wojskowego i 808 Samodzielnej Armijnej Kompanii Zwiadu Specnaz. Ja piertolę, czytam i oczom nie wierzę. Ta baba to komandos w spódnicy! Rambo i Commando razem wzięte!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie Ty idziesz? Ręce do góry! No poczekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wo du prawiok letnije kanikuly.ruki rabocich,jesciu pawsliudu na ziemke preditpiennyj pokój a my szagajem nie spiesza daragoj mastawoj;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:23 Pokój czy mir?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzesz męża palke do buzi? Robisz loda z polykiem? Lubisz smak spermy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz dzieci i w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecisz na swojego zięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zięcia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko Kiedy pierwszy raz podczas orala połknęłaś spermę? Kiedy zaczęłaś uprawiać sex analny i czy sprawia Ci on przyjemność? Ilu miałaś facetów? Pozdrawiam e-facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko Bierzesz po same jaja, czy połykasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na moje pytania nie odpowiedziałaś:)))) e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
902 podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:09 podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babo zajmij się lepiej domem i mężem a nie głupoty tu wypisujesz o ile wogóle masz tego chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierzylas kiedyś mężowi penisa? Jaki on jest duży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam na wszystkie pytanie,typu głębokie gardło itp.ile cm.ma penis mojego męża to są tak prymitywne pytania,zadane przez gimbusy na takie odpowiadać nie zamierzam,jesli ktos ma problem że tutaj sobie piszę,sugerując ze nie mam chlopa i za gotowanie mam sie wziąć,datuj sobie te prymitywne aluzje.a co Ty robisz tutaj??ja mam cudowne życie,aTy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Twoje cyrki, proces grawitacji je dopadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś miała tak cudowne życie jak podkreślasz to nie marnowałabyś tego czasu na wywnętrzanie się tutaj. Na tym forum nie ma szczęsliwych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:54sorry bzdury gadasz,piszę na forum bo chcę,jestem bardzo.bardzo szczęśliwa i Ty tego nie zmienisz.mam cudowną rodzinę,pracę ktora daje mi zadowolenie,jestem niezależna finansowo,zwiedzam świat,jestem zdrowa,cudowny seks z mężem,wyglądam bardzo dobrze na swój wiek,czas mnie oszczędzili,i co jeszcze chcieć,tylko zyc jak najdłużej.wiec nie praw mi morałów,to jest moje,moje szczęściem mojego męża.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×