Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 50 lat jesli chcecie

Polecane posty

Gość gość
Na co najbardziej zwracasz uwagę u faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co najbardziej zwracasz uwagę u faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię duże jaja które kołyszą się w torbie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko duże jaja ? A może większą pałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobowość jest cechą najważniejsza,całokształt liczy się,każdy ma to coś,uroda nie jest ważna,sposób bycia,wypowiadania się dla mnie są to ważne cech;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki rozmiar penisa najbardziej Ci pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak u słonia, taki mam i lubię jak mi właśnie takiego ktoś zasadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4343222
Szukasz Sexy Kochanki? Najlepsza Społeczność Sex Randkowa http://myseks18.pl zarejestruj się już teraz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy czujesz sie bardziej zmeczona zwyklymi codziennymi czynnosciami niz np. 10 lat temu? Jesli tak, to jak to sie objawia? Pytam, bo mama jest jakos dziwnie bardzo zmeczona, marwie sie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrrrrrr
Jeżeli interesuje Cie seks z młodszym (mnie interesuje seks ze starsza kobieta) to mam 25 lat i jestem otwarty na propozycje. Odezwi sie na mojego maila: radix69@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesuje Ciebie falaka? Wolała byś zostać ukarana czy karać kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:59 Ja zmęczona?no co ty,jestem na ciągłych obrotach,jestem szczupłą osobą,nie mam żadnych problemów zdrowotnych,mamę namów na wizytę lekarską,może być wiele przyczyn zmęczenia,menopauza,cukrzyca np.i wiele innych chorób depresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:39 nie szukam nikogo do seksu,pisałam juz wczesniej,seks z***bi**y mam z mężem.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach zapomniałam i rozmowy na @ nie interesują mnie.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli są tutaj kobiety po 55 i więcej i mają adresy lub znajome panie które by chętnie popisały z takim facetem jak ja , mam 65 i jestem wdowcem . myślę że kobiety są bardziej odpowiedzialne i szczere niż tutaj siedzący faceci , nie mam na myśli inaczej kochających oni nie interesują mnie , nie piszcie panowie głupot wykażcie się powagą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dziwną przypadłość jako facet. jestem w wieku nie młodym 64 i niestety jestem sam (wdowiec) . Gdy muszą się rozładować seksualnie czyli masturbować się , muszę mieć przed sobą zdjęcie lub filmik z nagą kobietą . Nie robię tego często lecz 2 do 3 razy w miesiącu się masturbuję . Nigdy nie robiłem z tego problemu gdyż jako były sportowiec nie raz mieliśmy zalecane przez naszego lekarza by w ten sposób rozładować napięcie , zresztą dziewczyny też miały zalecane. Lecz obecnie zmieniło się bo musi być to co opisałem . Być może ktoś ma z was inne dziwne przypadłości , miło było by opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 10:01 nie podszywaj się pod kobiety , jesteś tylko gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 12:17 dotyczy to ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jest to niestety bardzo przykre że wchodzą tutaj osoby o odmiennej orientacji seksualnej . Panowie nic do was nie mam macie prawo jak każdy człowiek kochać się , jest to wasza sprawa ja nikomu nie zaglądam co robi , lecz macie tyle portali tylko dla panów homo , tam możecie się wyżywać do woli . Was podobno kobiety brzydzą więc nie musicie tutaj wchodzić , podszywanie się pod kogoś kim się nie jest , to nawet jest na to paragraf. Dla nas i mnie osobiście kobieta to uosobienie piękna gracji , delikatności , dla was odwrotnie , więc żegnamy się grzecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w duupę to nie pedał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do was nie typowe pytanie , gdzie mogę pozbyć się włosów łonowych , jako facet zawsze mi goliła pewna pani , była bardzo delikatna i dokładna , nie musiałem się martwić gdyż nie lubię gdy mam tam włosy , od wielu lat to robie i paniom się to podoba. Niestety pani wyprowadziła się do Kanady dostała pracę na bardzo dobrych warunkach jest położną . Czy zna ktoś taki zakład lub pani która może to robić , nie chodzi o sex nic z tych rzeczy nie wchodzi w grę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×