Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 50 lat jesli chcecie

Polecane posty

Gość gość
10:42nie,nie dopadl,dbam o biust,mam jędrne piersi,dużo ćwiczę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to ćwiczenie wyglada-bierzesz wmiedzy cycki penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani 11:27 bardzo mi miło że ma pani udane życie małżeńskie że nie zdradza pani męża , ma dobrą pracę . Pisze pani swój wiek to znaczy ja też jestem w pani wieku . Tylko ja w przeciwieństwie do ciebie miałem w przeszłości kilka partnerek . Nie żałuję tego , gdyż sex dobry sex trzeba się uczyć , mnie uczyła kobieta 32 letnia miałem wówczas 19 lat . Do dzisiaj wspominam tę kobietę gdyż ona pokazała mi jak się kochać by sex dawał radość nie tylko kobiecie lecz i mężczyźnie . Gdy kobieta wstydzi się partnera i nie będzie umiała rozmawiać bez skrępowania o sprawach intymnych to samo facet , to lepiej rozejdźcie się od razu . Dobry sex polega na poznaniu partnera mapy ciała i szczera rozmowa . Piszę o dojrzałych osobach , nie małolatach co zależy tylko na zaliczeniu umoczeniu i jest zadowolony. Sex to oddanie się osobie całkowicie bez wstydu .Można długo pisać , lecz nie samym seksem człowiek żyje . Prawda równolatko. Ja pochodzę co do wielkości województw jako drugie w kraju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba coś w tym jest że my dojrzali postrzegamy seks i nie tylko zupełnie inaczej niż dzisiejsza młodzież. Ja również w tym dojrzałym wieku czerpię wielką przyjemność z seksu ale nie zawsze tak było. Chyba musiałam się poniekąd nauczyć tej seksualności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11:27 Ty dbasz obiust ćwiczysz i nie jest obwisły co jest rzeczą naturalna u kobietynawet po 35 roku życia .Ty masz piersi dla faceta ,męża by miał się czym bawić ,moja pani ma biust dla dziecka zgodnie z przeznaczeniem przez naturę . Dla niej piersi nie stanowią problemu jakie są ważne by dziecko było wykarmione . Dla mnie kobieta w wieku pani (piękny wiek dla kobiet) ze stojącym biustem to rzecz nie naturalna gdyzgrawitacja działa na każdego .Ja tez dbam o penisa jak pani o piersi ,wmasowuje w niego kremy ,myje go octem jabłkowym by był elastyczny w dotyku dwa razy dziennie jest myty zwykłym mydłem bez dodatków chemicznych ,po pracy przez 20 min maczam w mleku z miodem ,raz w tygodniu rozpuszczam gorzka czekoladę i tez maczam go przez 30 minąć czekolada twarda na tyle by moja pani zajęła się czyszczeniem od niej ustami .Uwielbia to robić ,tak samo jak ja wlewając czekoladę do muszelki i zaczyna język tańczyć po wargach lechtaczce ,polecam pani taka sztuka kochania się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlewa czekoladę do muszelki?! Kurffa czyli do Bobra nalewa czekoladę? Jakiś Idiota chyba, luuuudu uchwaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 8:02 . kim ty jesteś , jakie pobierałeś edukacje , ile masz lat , skąd ty się urwałeś ? Chłopcze nie wypowiadaj się lepiej gdyż kompromitujesz się jako facet .A wiesz że pochwa kobiety to najczystsze ciało w całym organizmie ludzkim . kłania się edukacja , czytanie , uświadamianie czym jest ciało . Zostaw to pisanie innym , nie wysilaj się .Żal mi twojej kobiety o ile ją masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czy popierasz obecny rząd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do powyżej . super:)))))))) pozdrawiam e.facet (ja nie popieram:)))) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za rządów PO-PSL na tym forum było o wiele gorzej, Rząd PIS chce to naprawić ale na to potrzeba czasu :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:33. Wymień mi jak prezes chce naprawić kraj ,rzadu nie ma ,jest tylko prezes i on decyduje coś krajuzmienia. 500 dał by ludzie go wybrali ,płaci Rydzykowi kasę gdyż to dzięki Rydzykowi wygrał wybory .Jego podopieczny Duda ,przysięgę składał na konstytucję ,łamie w bezczelny sposób abjest prawnikiem .Naprawianie sądów owszem trzeba ,lecz w ramach prawa ,można zmieniać i ulepszać sądownictwo lecz w ramach konstytucji . Gdy polityk będzie decydował co można czego nie w sadownictwie ,wiemy na 100% ze orzekanie o każe będzie nie sprawiedliwe i życzę. Popierającym PiS by was to spotkało gdy będziecie mieć sprawę w sądzie .Prezes pozbawił nas teraz masę kasy z Uni ,nie dostaniemy za łamanie prawa .Cos nie spotykanego by Unia Europejska nas szarych obywateli bardziej dbała o nas prawnie niż rząd ,nie pozwalają by obywatel nie miał niesprawiedliwych sądów i by polityk mieszał się do sadownictwa. Można by wymieniać jeszcze długo rządy obecnego prezesa i jego wiernych poddanych .Nie wspomniałem jak rząd i politycy sobie dają olbrzymia kasę ,poprzednicy to cienki Bolek do obecnych .Wszystko co pisze jest do sprawdzenia jaka kasa jest w posiadaniu PiS ,w urzędach ministerstwa finansów można wyszukać kto ile ma kasy z rzadu i politycy ,przerażająca lektura .Popierajcie nadal to złodziejskie nasienie PiS i prezesa ,za nie długi czas to wy wybory PiS będziecie wrzeszczeć by wyrzucić nazbity pysk prezesa i jego przydupasow ,lecz za puzon bo będziemy biedni jak mysz kościelna doprowadza nas do nędzy niespotykanej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tego postu 50 co sądzisz o zabawie erotycznej wsypialni by partnerka była na pieska chętna jak i na zabawy erotyczne opisywane wcześniej z czekolada ,z dbaniem o ładnego penisa ,lub orgazm partnerki przez stosunek w o***t który jest mocniejszy i bardziej przyjemny dla kobiety .moze się wypowiesz co myślisz o tym ,czy można zadawałam kobietę na wiele innych sposobów .Normalny facet dba w pierwszej kolejności o dobro kobiety na końcu on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Powiedz jaki masz kolor wlosow? Na glowie, oczywiscie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc10 :17 Muszę cie zmartwic niemal siwych włosów ,mam 43 wiosen wiec tonajlepszy okres dla faceta by był byczkiem w sypialni .Wiec stosuje się do wymogów natury i kocham się na potęgę w każdej konfiguracji jaka nam wpadnie na myśl ,tylko nie robimy sobie krzywdy ,reszta dozwolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytalem czy masz siwe wlosy, tylko jaki kolor jest aktualnie...;) wszystkie mozliwe konfiguracje, ale bez krzywdy... hmmm.. Brzmi ciekawie.. rozwiniesz temat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wyprawialas już swoje 50 urodziny? Jak się udały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie ale wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc jesteś spod znaku panny? Oszukujesz duże przyjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawiasz się wibratorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mam taką ochotę to i owszem,lubię urozmaicenie w seksie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem skorpionką;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lubisz chodzić w ponczochach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki alkohol preferujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubie ponczoszki,sa podniecajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli juz to winko,moje ulubione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałaś z facetami na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taka zasade,nie pisze na priv.nigdy tego nie zrobie nie interesuje mnie to.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najbardziej lubię robić w balona napalonych facetów którzy myślą że jestem kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz zasem chec na seks z kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,nie mam ochoty na kobiete,podniecaja mnie faceci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×