Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Opowiem wam moją historie związku

Polecane posty

Gość gość
Przepraszam a jak nazywa się ta słynna skala? Ocenianie w ten sposób jest żenujące. Znalazła się k***a łoża szydercow rodem z gimbazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:40 Nie wnosisz nic wartościowego ani merytorycznego do dyskusji. Durna bo co? Bo w twojej zakutej pale nie mieści się że ktoś ma inne zdanie? A może nie mieści się to ze kobieta może odczuwać zadowolenie z bycia samą? Jesteś żałosny. Albo wynajeli cie tutaj żebyś robił g****oburze w tego typu tematach. Prawdopodobnie nie masz nic do zaproponowania kobiecie o większym iq niż karyna i stąd te pierdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej upartej kozy
gość dziś jeśli dziwisz się dlaczego jesteś dalej sama to przeczytaj ponownie swoje wpisy, bo nadajesz się do życia 1/10, nie ważne nawet jak wyglądasz i kim jesteś, bo w tym momencie to kompletnie staje się nieistotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie dziwię się. Jeśli mam do wyboru pajaca twojego pokroju a bycie sama to jak myślisz co wybiorę :D? Pytanie retoryczne. To czy nadaje się do życia czy nie to tylko twoje kulawe wnioski z kilkunastu komentarzy. Do życia nadaje się lecz na pewno nie dla tak ograniczonego umysłowego faveta który żyje zgodnie z jakimiś schematami na temat kobiet i mężczyzn oraz związków. Bez odbioru. Fajne masz hobby na marginesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak, bo gadanie do pustych ścian lub do rośliny lub do kota, wstawanie rano kompletnie bezcelowo i wracanie do pustych ścian i powtarzanie to codziennie to szczyt szczęścia samotnej kobiety, cud nad cudami, gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty byś całowała podłoge w każdym kościele w twojej wsi gdybyś trafiła na takiego faceta jak ja, niestety ja bym takiej wiedźmy nie chciał nawet za dopłatą, mam swoją kobiete z jej wadami i całkiem mi to odpowiada, zołzy nikt nie potrzebuje i nie będzie tolerował, gnij sama po wieki wieków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny facecik z wypranym mózgiem. Żal mi ciebie. Naprawdę. Życie ma taki sens i cel jaki sam sobie konkretny człowiek nada. Jeśli ty go upatrujesz w życiu ze swoją karyna to z***biscie ale wmawianie kobietom na forum internetowym że każda powinna żyć i myśleć tak jak ty pokazuje jedynie twoja umysłowa indolencje. Człowiek szczęśliwy innym swojego światopoglądu wciskać nie musi. I nie przeceniaj się chłopie bo ten który się ma za nie wiadomo jaka partie najczęściej koło tej dobrej nie stał nawet. Co masz takiego czego nie mają inni? Nie ośmieszaj się. Skąd wniosek że jestem zolza ze wsi? Bo ci nie przytakuje jak twoja stara w głupocie? Szczęśliwy i idealny facet od którego nachodzi chęć całowania ziemi że raczył na nią nadepnac są boska stopa nie siedzi i nie p******i farmazonow na kafeterii. Pogodz się z tym i skończ fantazjowac bo się ośmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteś głupia bo nie rozumiesz życia i że cech człowieka nie wybiera się jak opcji przy zamówieniu samochodu z salonu. Każdy ma to co ma, jeden to drugi co innego, a dodając że obszar twoich poszukiwań jest ograniczony powierzchniowo to szansa że trafisz nawet na 20% wymogów z twojej "listy" jest absolutnie ZEROWA. Czas się obudzić ze snu i bajek i powąchać kwiatki. Stara a dalej głupia. Przykre a zarazem żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne to co opowiedziales autorze, ze nie jestes do niej przywiazany, tylko do rodziny jako caloksztalt.chyba tak wiekszosc facetow mysli, malo takich co kochaja prawdziwie.A powiedz, ile macie lat?zakladam ze tak 25-35, mniej raczej niemozliwe a wiecej nie wydaje mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie,co sie z wami dzieje?Nawet nie potraficie,siebie zrozumiec.Nie ma co czytac.Bzdury,nad bzdurami.Jednym slowem NUDA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś powtarzam, gnij sama po wieki wieków, gòwno mnie to obchodzi, powodzenia w gniciu, a od mojej karynki się odwal bo jej nie znasz i nic o niej nie wiesz, jest warta dużo więcej niż taka wredna zołza jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma co ma oczywiście. Dlatego jedna cię weźmie z pocałowaniem w d**e a druga nie. Coś chyba masz problem z rozumowaniem bo piszesz tak jakbyś znał listę moich wymagań a ja nawet o niej nie wspomniałam. Dopisujesz sobie rzeczy których nie ma. Na świecie żyje kilka miliardów ludzi i głupota jest branie jak leci w imię zasady że ludzi się nie wybiera jak samochodu. Piszesz truizmy. Naprawdę nie jestem upośledzona umysłowo by nie wiedzieć że ideały nie istnieją. Jesteś bardzo ograniczonym mężczyzną. Skoro twoja kobieta pasuje Ci z wadami i zaletami to znaczy że do siebie pasujecie. Nie wiem jak można być aż tak nierozumnym jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:08 I vice versa. Ty także nie znasz mnie by pisać o mnie w ten sposób tylko dlatego że masz inne poglądy. Może wyjaśnij skąd u ciebie ta pewność że piszesz o gniciu? To twoje pobożne życzenie bo ja nic o tym nie wspominałam. Żałosne. Gdyby g****o cię obchodziło cudze życie to w ogóle nie podjalbys tego tematu. Czujesz się bardziej wartościowy dzięki temu. Bo w gruncie rzeczy jesteś zakompleksiony i masz beznadziejny związek więc tak sobie próbujesz racjonalizowac jego sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez poznalam meza na imprezie.Po dancingu byla chata,seks i wielkie bum,bo ciaza.Niczego nie zaluje,a cora cudna i kochana nad zycie.Co tu sie rozwodzic,jak ja kocham zycie i moja rodzine. Kiedys bym taka nazwala szmata,ale sama siebie tak nie nazwe. Nigdy nie wiadomo,jak sie potocza nasze losy.Dlatego tez nigdy,nie mowie nigdy.Dodam,ze to byl moj drugi stosunek,bo z 1-szym stracilam cnote.Bylam taka swietojebliwa,jak to kiedys mowiono,i co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak nie jestem do niej przywiązany? Jestem!!! Jest moim aniołem. Rodzine też bardzo cenie. Ale płakać za kimś zamiast cieszyć się z tego co było? Co to da? Jesteśmy po 40stce. autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ludzie,co sie z wami dzieje?Nawet nie potraficie,siebie zrozumiec.Nie ma co czytac.Bzdury,nad bzdurami.Jednym slowem NUDA ! > nie żadna nuda tylko poważna dyskusja, niestety z psychicznie chorą babą która uważa się za 7 cud świata i że nikogo nie potrzebuje, chyba że to grecki bóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak, jest kilka miliardów ludzi a ty nie potrafisz z tego wszystkiego znaleźć 1 ( JEDNEGO ), bo masz wymagania z kosmosu, czyli upośledzona umysłowo istota skazana na zagłade przez selekcje naturalną, taki twój marny los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:16 Już wiemy że najwieksze ubytki w zdrowiu psychicznym masz ty. Ciężko jest prowadzić jakąkolwiek dyskusje z trolem który przeinacza cudze wypowiedzi bo tam doda coś czego nie bylo pierwotnie a tam odejmie żeby mu pasowało do swojego chorego myślenia. Zatrudnij sie w swojej ukochanej Te Fał jako twórca niusow z d**y. Nadajesz się idealnie... Zapewniam cię że prędzej poznam greckiego Boga niż ty wyjdziesz ze swojego s******lenia umysłowego. I nie omieszkam odświeżyć tego tematu by ci o tym napisać. A tobie życzę powodzenia z karynka. Musi mieć dziewczyna cierpliwość. Lub jeszcze większy stopień upośledzenia umysłowego niż jej facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbie bo cały sęk tkwi w tym że ja takowego nie szukam w żaden najmniejszy nawet sposób. Teraz rozumiesz? Najdzie mnie potrzeba i ochota to sobie znajdę. Niektórzy ludzie są specyficzni i lepiej się długo ich naszukac niż wziąć byle Janusza i tkwić w jakimś życiu które ty uważasz za normalne i akuratne. Nie każdy zadowoli się szara codziennościa i nie każdy będzie oszukwial sam siebie że tak musi w życiu być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,i mamy dwoch szmaciarzy,co nie popuszcza,a beda sie spierac.Ot cala kafeteria w Pl-u.Zalosni jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ewidentnie jesteś strasznym pustakiem i to widać z każdą coraz durniejszą i bezlogiczną twoją wypowiedzią, ale to nie twoja wina, jesteś babą a baby z natury są zwykle głupie i bezlogiczne, nie ma ratunku dla ciebie, przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co z jedną żyjesz i udajesz że jest z******ta? Myślisz że trafisz w kogokolwiek tym pierdzeniem? I to ja mam być nielogiczna? Szkoda czasu na Janusza. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahaha, i tu pogłębiłaś swoją głupote o kilka stopni w góre, a moja karynka ma widocznie szczęście a ty nie, twoja strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak tobie się zachce to każdy grecji bóg będzie cie miał już wtedy w doopie, choć teraz i tak pewnie ma. Głupia cípa myśli że znajdzie na zawołanie swój ideał, jeszcze jako stara, wścibska rura, no ludzie trzymajcie mnie hahaha.... co za żałosna panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trudno? Nie należę do ludzi twojego pokroju którzy siada na d***e i powiedzą że zmarnowali życie bo jakiś facet czy baba ich nie chciał. Straszny jesteś. I masz coś z głową. Żałosny wiesniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś żyje z taką która nie jest psychicznie walnięta jak ty i szara codzienność jest dla niej w porządku, ale tak to jest jak baba za dużo seriali ogląda, potem staje się walnięta i szuka życia jak z bajki disneya, nawet leczenie ci już raczej nie pomoże, za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To trudno? Nie należę do ludzi twojego pokroju którzy siada na d***e i powiedzą że zmarnowali życie bo jakiś facet czy baba ich nie chciał. Straszny jesteś. I masz coś z głową. Żałosny wiesniaku. > miliardy ludzi a ta nie potrafi znaleźć 1 "Jednego", to raczej z Tobą coś nie tak psycholko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyszła prowo. Popsules. Jeśli jednak istnieje taki fjut jak ty to polecam powrót do szkoły podstawowej gdzie uczą czytania ze zrozumieniem. Nie piszę poezja żebyś sobie interpretowal moje twory według swego widzimisię wiesniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dobrze że psycholki się nie rozmnażają, tylko z jedną generacja tego mułu trzeba się męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę stwierdzić że podziwiam autora. Zachowałeś się jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×