Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znacie rodziny wielodzietne

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Ale moje podejście do tego co myślałaś i co myślisz jest ambiwalentne . I tak sukces,że w ogule myślisz hehe xxxxxx Nie kompromituj sie kobieto! Ty piszesz o myśleniu?! Ambiwalentne? to znaczy na zmiane negatywne i pozytywne? Sprawdź chociaż w słowniku znaczenie słów, których używasz. A to "w ogUle"! - w ktorej klasie podstawówki jesteś? bo w 3 już tego uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0877A
caly swiat od dziesiatek lat ma system socjalny wspierajacy rodziny , bez wzgledu na ilosc dzieci , i w zadnym z krajow UE nikt nie dostaje o to piany na pysku tak jak to robia Polacy z furia o 500+...to zwykly Child benefit ktory kazdy za granica pobiera , to jest norma i podstawa , skonczcie dostawac fiksacji szczegolnie ci ktorym sie nie nalezy o to ze ktos to pobiera. To jest czesc systemu socjalnego taki sam jak renta, emerytura, dodatek dla osob niepelnosprawnych lub wyplata bezrobotnego, komu sie nalezy ten dostaje, podatki i smierc sa nieuchronne , wiec nie ma co sie nad tym zastanawiac . placic podatki musimy wszyscy i wsparcie dla rodzin nie jest niczym nowym na swiecie...poza 3cim swiatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0877A
caly swiat od dziesiatek lat ma system socjalny wspierajacy rodziny , bez wzgledu na ilosc dzieci , i w zadnym z krajow UE nikt nie dostaje o to piany na pysku tak jak to robia Polacy z furia o 500+...to zwykly Child benefit ktory kazdy za granica pobiera , to jest norma i podstawa , skonczcie dostawac fiksacji szczegolnie ci ktorym sie nie nalezy o to ze ktos to pobiera. To jest czesc systemu socjalnego taki sam jak renta, emerytura, dodatek dla osob niepelnosprawnych lub wyplata bezrobotnego, komu sie nalezy ten dostaje, podatki i smierc sa nieuchronne , wiec nie ma co sie nad tym zastanawiac . placic podatki musimy wszyscy i wsparcie dla rodzin nie jest niczym nowym na swiecie...poza 3cim swiatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0877A
caly swiat od dziesiatek lat ma system socjalny wspierajacy rodziny , bez wzgledu na ilosc dzieci , i w zadnym z krajow UE nikt nie dostaje o to piany na pysku tak jak to robia Polacy z furia o 500+...to zwykly Child benefit ktory kazdy za granica pobiera , to jest norma i podstawa , skonczcie dostawac fiksacji szczegolnie ci ktorym sie nie nalezy o to ze ktos to pobiera. To jest czesc systemu socjalnego taki sam jak renta, emerytura, dodatek dla osob niepelnosprawnych lub wyplata bezrobotnego, komu sie nalezy ten dostaje, podatki i smierc sa nieuchronne , wiec nie ma co sie nad tym zastanawiac . placic podatki musimy wszyscy i wsparcie dla rodzin nie jest niczym nowym na swiecie...poza 3cim swiatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 16 tak myślałam, że to ty kretynko od kopiuj wklej :-D :-D ten tok pisania hehe Tak mam do ciebie podejście ambiwalentne czy jesteś czy cię nie ma, mam cię w dopie :-) I wklejaj i kopiuj dalej nie zmieni to faktu, że dla mnie jesteś głupia jak but .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na świecie jest koło 7, 6 miliarda ludzi i każdy ma swoje zdanie. Co im zrobisz :-) Może zabronisz rozmnażać buhahhahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość0877A dziś x Nie cały świat( a swiat to nie tylko Europa), tylko kraje, które na to stać, albo uwazaja, że je stać. Najwiecej benefitów jest na Ukrainie, bardzo długie urlopy macierzyńskie, wiele rzeczy darmowych ( teoretycznie, bo łapówki!) a kraj wyglada, jak wygląda. Należy w kólko przypominac - państwo nie ma własnych pieniedzy, żeby je dac, musi komus zabrac. W Polsce rosną galopem ceny, panstwo jest coraz bardziej zadluzone, jesli robic taki projekt, trzeba myślec o całym kraju a nie "aby tylko do wyborów". Ale ludziom to wisi , widza tylko 500 zeta w garsci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0877A
zlikwidujcie 500+ jak narobili dzieci to niech sami utrzymuja , zlikwidujcie emerytury , stary czlowiek i tak zdechnie to po co mu , niech pracuje i oszczedza a nie zebrze od panstwa, zasilek dla bezrobotnych tez skasowac, bylo pilnowac sobie pracy a nie lape wyciagac , chorych na rencie dobic po cholere taki balast dla spoleczenstwa.... to co piszecie to wlasnie taki wniosek nasuwa, do momentu az was to dotknie osobiscie , bo kazdy jest madry i pluje jadem gdy nie moze urwac choc kawalka dla siebie , pazernosc i zawisc Polakow prowadzi do tego co jest. Kto z was dziala charytatywnie? kto z was wspiera akcje i fundacje o ktorych sie nie mowi w mediach nie Owsiaka zeby udawac ze sie cos daje raz na rok, kto z was wspiera kogos w potrzebie regularnie ??? wypowiedzcie sie jestem ciekawa co robicie pozytywnego poza sianiem nienawisci na anonimowym forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasiłek dla dziecka 500 zł Najniższa pensja 1500 zł Emerytura 1000 zł Renta 900 zł Jak dla mnie ten zasiłek jest za wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja teściowa ma emeryturę 1800 Teść 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz moja mama ma emeryturę 3100 zł na reke ale to nie zmienia faktu ,ze wiele starszych osób żyje za 1000 zł . Przez 500 + te osoby maja gorzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość0877A dziś \x Co do emerytur - pracownik placi skladki na fundusz emerytalny- ( sam, lub za niego pracodawca).Co do bezrobotnych - tez sa naduzycia, wiec warto byłoby je sprawdzac. Chory na rencie , niepelnosparwny to przypadek losowy,Dzieci nie daje los , tylko kazdy sie sam na nie decyduje. Dzialam spolecznie w *****ch miejskich wspolorganizujac rozmaite akcje na zasadzie: wedka nie ryba. Zbieralam pare razy pieniadze ( zbiórka zorganizowana) na pomoc uzdolnionej, niezamoznej młodzieży - stypendia, umozliwienie zakupu pomocy naukowej. Pieniądze daję na zwierzeta, bo są bezbronne. Daję na Owsiaka, bo podoba mi sie sie, że potrafi od lat zmobilizowac i laczyc ludzi z róznych środowisk w imię dobrej sprawy. Uważam,ze akcja 500+ nie jest przemyślana, w takiej formie panstwo nie stac na nią. Madrym pomoze, obibokow zacheci do jeszcze wiekszego leserowania. Mam do czynienia z dziecmi z rodzin patologicznych, żyjacych z przeróznych zasiłkow i jestem przerazona , jak roszczeniowo podchodza do wszystkiego - takie mają wychowanie rodzicow, ktorzy uwazaja, ze" panstwo musi dawac". Te dzieci z zalozenia nie chca sie uczyc i potem pracowac, "bo po co". I to jest prawdziwy dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moa mama z wyzszym wykształceniem po latach w budzetowce ma 1500 zl emerytury, jak sa podwyzki to dostaje kilka zlotych. A przeciez cale zycie pracowala i odprowadzała składki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znowu bardzo ciekawe co piszecie bo przez 8 lat PO najniższa emerytura ranta balansowała od 650 do 85 a Teraz jest 1000 hehehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , mama dostala emeryture 10 lat temu. ale co roku mniej wiecej jest rewaloryzacja, czy podwyzka, jak ja zwal, wlasnie o te kilka zlotych. Tyle,ze 10 lat temu ta emerytura, nawet bez podwyzek, byla wiecej warta. Teraz srednia krajowa wciaz rośnie, a emeryura doslownie o zlotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mozesz miec swoje zdanie, ciekawi mnie jednak, dlaczego nadmierna? czy ludzi, ktorych wymienilam nie bylo na to stac? jaka dla ciebie roznica, czy mieliby jedno czy 5?" xxx Nadmierna bo taki człowiek generuje potęgowy przyrost naturalny. Pisałam już o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 08 no dzietność też rośnie, dobra nie mam zamiaru się sprzeczać. A wielodzietne to patola i niechaj będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wyobraź sobie, że pracowałam i nie chodziłam na l4 w ciąży na równi z mężem Nie było pincetek Z pracy na porodówkę xxx A kto się zajmował Twoimi dziećmi po urodzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" zlikwidujcie emerytury , stary czlowiek i tak zdechnie to po co mu , niech pracuje i oszczedza a nie zebrze od panstwa, " xxx Emerytury w odróżnieniu od 500+ nie są za darmo. Ten stary człowiek przez lata odkładał przymusowo składki na poczet swojej przyszłej emerytury. Jak dla mnie emerytury mogą zostać zlikwidowanej, tylko niech mi niet nie zabiera lwiej częśc***ensji pod pozorem odkładania nią. Sama o siebie lepiej zadbam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kto z was dziala charytatywnie? kto z was wspiera akcje i fundacje o ktorych sie nie mowi w mediach nie Owsiaka zeby udawac ze sie cos daje raz na rok, kto z was wspiera kogos w potrzebie regularnie ??? wypowiedzcie sie jestem ciekawa co robicie pozytywnego poza sianiem nienawisci na anonimowym forum??? " xxx Ja działam charytatywnie. Od lat jestem w zarządzie stowarzyszenia zajmującego się pomocą rodzinom dotkniętym rzadką chorobą gentyczną, która prowadzi do zmian w móżdżku odpowiadających m.in. za koordynację ruchową a w konsekwencji do kalectwa. Organizujemy turnusy rehabilitacyjne, pomagamy w zdobywaniu niedostępnego w Polsce suplementu itd. Na Owsiaka też daję. A Ty co robisz oprócz "dawania miłości" swoim licznym dzieciom, czyli zajmowaniem się powielaniem i dbaniem o własne geny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co do emerytur - pracownik placi skladki na fundusz emerytalny- ( sam, lub za niego pracodawca)." xxx Powiedziałabym, że zawsze pracownik płaci te składki sam. Składki te płacone z Twojej pensji - stąd bierze sie płaca brutto i netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Co do emerytur - pracownik placi skladki na fundusz emerytalny- ( sam, lub za niego pracodawca)." xxx Powiedziałabym, że zawsze pracownik płaci te składki sam. Składki te płacone z Twojej pensji - stąd bierze sie płaca brutto i netto. xxx Mialam na mysli sam "techniczny" placenia, wiadomo,ze placi sie z wlasnej pensji, ja akurat oplacalam sama, wiec co miesiac mialam zabawe z papierami, dlatego mi sie to utrwaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 25 mieliśmy własny kebab POLSKI żeby nie było jesteśmy Polakami. Zapiertalaiśmy na zmiany . Potem otworzyłam zakład (nie chcę tu pisać jaki bo nie chcę żeby ktoś mnie wyczaił :-) ) i mamy go do dziś. Moi rodzice nie żyją, teściowie mnie nienawidzą. Niekiedy zatrudniałam niańkę. Ogólnie przez 10 lat z mężem zrezygnowaliśmy z siebie i żyliśmy jak roboty. Nasze życie nasza sprawa. Ale dziś jestem patologiia 500 plus jestem z siebie dumna, ze doszłam tu i jestem gdzie jestem :-) Warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość takich rodzina to bieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na pewno sąsiadka ma siedmioro, kupili drugiego vana straszna bieda k***a mać A ja mam malucha :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0877A
gosc 20:39 nie zajmuje sie rozmnazaniem jak to zenujaco nazwalas z reszta epitetow , rowniez dzialam charytatywnie i pracuje w hospicjum dla dzieci wiec stul pusty dziob bo nie masz o mnie zielonego pojecia ani o tym co robie na codzien, gdybys kretynko widziala umierajace dziecko nigdy bys nie plula w strone zadnej rodziny , dziecka , bez wzgledu czy jest ich 5ro czy 1. Zycie to najwiekszy dar a czlowiek dla czlowieka winien byc rzecza swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jearots

Uses For Cephalexin Cheap Peroxicam Cephalexin Grand Rapids Mi Medicine Online Pill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tree

To każdego osobista sprawa ile ma dzieci i ile planuje.Te zazdrosnice też mogą narodzić dzieci i brać 500 plus.Tylko mężuś się nie zgodzi na więcej dzieci bo masz pracować a nie siedzieć w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiesz baranie
Dnia 17.08.2018 o 21:13, Gość gość0877A napisał:

zlikwidujcie 500+ jak narobili dzieci to niech sami utrzymuja , zlikwidujcie emerytury , stary czlowiek i tak zdechnie to po co mu , niech pracuje i oszczedza a nie zebrze od panstwa, zasilek dla bezrobotnych tez skasowac, bylo pilnowac sobie pracy a nie lape wyciagac , chorych na rencie dobic po cholere taki balast dla spoleczenstwa.... to co piszecie to wlasnie taki wniosek nasuwa, do momentu az was to dotknie osobiscie , bo kazdy jest madry i pluje jadem gdy nie moze urwac choc kawalka dla siebie , pazernosc i zawisc Polakow prowadzi do tego co jest. Kto z was dziala charytatywnie? kto z was wspiera akcje i fundacje o ktorych sie nie mowi w mediach nie Owsiaka zeby udawac ze sie cos daje raz na rok, kto z was wspiera kogos w potrzebie regularnie ??? wypowiedzcie sie jestem ciekawa co robicie pozytywnego poza sianiem nienawisci na anonimowym forum???

od... się od normalnych zapracowanych emerytur, bo ci ludzie pracowali na swoje emerytury małpo jedna, zlikwidować owszem wszystkie datki, a jedynie pomoc należy się tylko i wyłącznie chorym, a młodych zdrowych pały i do pracy jak sobie naklepali bachorów, mają siłę się ...ić i robić bachora za bachorem to niech mają siłę też zapierdalać na nie.

https://www.pch24.pl/naukowiec-twierdzi--ze-na-swiecie-jest-o-6-mld-ludzi-za-duzo--wezmie-udzial-w-prezentacji-encykliki,36381,i.html

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwaliło ci
Dnia 17.08.2018 o 11:12, Gość gość0877A napisał:

dlatego w Polsce nigdy nie bedzie dobrze bo ludzie sa pelni nienawisci bezsensownej do siebie nawzajem, idealnie sie Polacy sprawdzaja podczas wojny, potrafia walczyc jak zaden inny narod...natomiast nie potrafia zyc w zgodzie, z usmiechem i zyczliwoscia na codzien, dlatego nigdy do tego kraju nie wroce ani ja ani moje dzieci , one nie znaja takiej mentalnosci , gdy im pokazalam to forum byli w szoku jak ludzie moga byc tak podli wobec siebie i to zupelnie bez sensu....ja im mowie, pluja na nas jako rodzine, gardza mna bo mam was ...to jedyny powod hahaha patrzyli z niedowierzaniem

mam żyć z uśmiechem na ustach kiedy mając po 38 lat pracy zarabiając 2 tys. netto  zapieprzam na cudze cholerne bachory tj. na 500 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×