Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćSylwiaS

To forum to dno moralne

Polecane posty

Gość gośćSylwiaS

same wyzwiska wulgaryzmy obrażanie napaść,agresja słowna,wstyd ,ludzie wstyd.Niedobrze się robi jak się was czyta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie glupio tobie tak wytykac kobietom ich zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwias
Nie rozdzielam forum na kobiety i mężczyzn ,mam na myśli ogół kafeteryjnych użytkowników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ci każe tu przebywać i się udzielać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast krytykować, tak samo obrażać - odmów Różaniec za zło kafeterii!!!!!!!!!! lepiej zrobisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwias
Gdzie napisane że kobietom? no fakt agresja kobiet na tym forum powala..ale mężczyzn nie mniej w tych patologicznych zachowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede sie modlil za was kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwias
Obrażać ? gdzie widzisz wyzwiska epitety albo wulgaryzmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta znowu chce się kłócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwias
co znaczy znowu??? wyjaśnij mi to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym co tu sie czyta to faceci nie powinni zyc w monogami lub z partnerkami. W swiecie zwierzat bardzo malo gatunkow utrzymuje kontakt ze stadem lub stosunki z jedna samica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwias
Piszę co widzę bo mnie to razi.Brudne jest takie słownictwo i zachowanie. 151 Wtedy przyszli do Jezusa faryzeusze i uczeni w Piśmie z Jerozolimy z zapytaniem: 2 «Dlaczego Twoi uczniowie postępują wbrew tradycji starszych?2 Bo nie myją sobie rąk przed jedzeniem». 3 On im odpowiedział: «Dlaczego i wy przestępujecie przykazanie Boże dla waszej tradycji? 4 Bóg przecież powiedział: Czcij ojca i matkę oraz: Kto złorzeczy ojcu lub matce, niech śmierć poniesie3. 5 Wy zaś mówicie: "Kto by oświadczył ojcu lub matce: Darem [złożonym w ofierze] jest to, co dla ciebie miało być wsparciem ode mnie4, 6 ten nie potrzebuje czcić swego ojca ni matki". I tak ze względu na waszą tradycję znieśliście przykazanie Boże. 7 Obłudnicy, dobrze powiedział o was prorok Izajasz: 8 5 Ten lud czci Mnie wargami, lecz sercem swym daleko jest ode Mnie. 9 Ale czci mnie na próżno, ucząc zasad podanych przez ludzi».

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na chuj tu piszesz hipokrytko? Swój do swego ciągnie? I na chuj ciągle podpierasz się tekstami z Biblii? Sama nie potrafisz się wyrazić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się marzy, żeby kobiety żyły w stadach po 20 samic. Chciałbym, żeby można było zmienić stado raz na miesiąc. Chciałbym tak bardzo bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwias
.. jest nienaganny, mąż jednej żony, mający dzieci wierzące, nie obwiniane o ... do gniewu, nieskorym do pijaństwa i awantur, nie chciwym brudnego zysku, ...''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwias
19.14 jesteś przykładem tego o czym piszę,nie potrafisz wyrażać się z kulturą i moralnie? kto cie tak wychował?Ja nie życzę sobie tego rodzaju wyzwisk w moim kierunku więc jeśli do mnie piszesz/mówisz to rób to stosownie z kulturą i szacunkiem albo w ogóle nie pisz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćSylwias przestań już bredzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia jestes kochana:* Ustawiaj ta gimbaze bo trace nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwias
Dobra idę stąd a wy zastanówcie się nad sobą bo to co tutaj reprezentujecie sobą to jakaś totalna porażka ,zero kultury i przyzwoitości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednym słowem potrzebna dobra zmiana (na kredyt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobie nie życzę by mnie umoralniala i próbowała wychować jakaś nawiedzona baba która jest hipokrytka i silila się na swietsza od papieża. Nie do ciebie należy osadzanie cudzych sumień więc won. Na bank jesteś jedną z tych nawiedzonych sekciar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćSylwias dziś Dobra idę stąd a wy zastanówcie się nad sobą bo to co tutaj reprezentujecie sobą to jakaś totalna porażka ,zero kultury i przyzwoitości. Nie odchodź, to forum potrzebuje takich jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwias
19.25 staram się;-) Dziękuję za uznanie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech pouczają ludzi - ludzie którzy wpierw dają przykład życia. Może tutaj "święta" gadka a później niechęć do drugiego człowieka, narzekanie.... x a propos a tę osobę sylwia.suchy nieraz czytałam w akcji potwornych kłótni z innymi ludźmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwias
19.30 to nie chodzi o mnie ,po prostu jak czytam te tematy to mi skrzydła opadają serio.Coraz większa zgnilizna na tym forum i brzydota moralna ,no sorry ale ktoś musiał wreszcie to napisać.Niektóre kobiety tutaj chcą uchodzić za DAMY a zachowują się i wyrażają gorzej niż ustawa przewiduje oraz niektórzy mężczyźni chcą uchodzić tutaj za DŻENTELMENÓW a sypią wulgaryzmami jak z rękawa,parodia po prostu.Nie jestem idealna ,nie chce siebie wybielać ,nie lubię stawiać siebie na piedestale ale o jedno WAS PROSZĘ,dbajcie o retorykę i kulturę języka bo wstyd w Narodzie..i ujma z plamą na honorze naszego społeczeństwa.Co się nie wejdzie czy czego nie przeczyta to stale agresja i wyzwiska,no ludzie,co z wami.;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra rada dla ciebie autorko - od też religijnej nie wchodź tutaj więcej! po jakiego cię tu ciągnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udzielaj się na forach katolickich, na fb czy gdzie chcesz... x tutaj jest tak wielkie zło, że potrzeba modlitwy i ofiary a mniej umoralniania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyliże duupe, jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwias
19.35 nie raz tutaj weszłam i widziałam jak próbowano zniekształcić obraz mnie podając się za mnie ,podaj przykład ,temat albo cytat to ci powiem czy to moje słowa.Nie raz inne osoby brano za mnie nie wiem jakim prawem ?,najczęściej o dziwo wtedy kiedy wyjeżdżałam do opieki nad osobami starszymi na cały weekend gdzie nie miałam żadnego dostępu do internetu więc jak mogłam coś pisać ,?takich akcji było sporo ,nawet bardzo dużo.Widzę ze ktoś usilnie próbuje przedstawiać moją osobę w złym świetle niemniej jednak osoby które mnie znają ,potrafią odróżnić bezbłędnie kiedy piszę ja a kiedy nie ja,zresztą ja nie jestem anonimowa .skąd więc anonimowe wpisy podaje się jako moje?Szkoda ze przy każdym komentarzu nie wyświetla się IP .wszystko było by jasne i bez konfabulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×