Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćSylwiaS

To forum to dno moralne

Polecane posty

Gość gość
nie piszecie na tema!ludzie co z wami ? własnego życia nie macie aż do tego stopnia że żyjecie życiem innych? ktoś tu czytać potrafi?? jak brzmi temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektynygość
Sylwia założyć swòj temat i pisz co tam chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwias
21.59 kto normalny pisze z anonima podszywa się i konfabulije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnygość
Widze to Sylwi temat wy załòżcie swoje. Jak wam nie pasuje nie wchodżcie, to takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwias
22.05 tak jak napisałam tu już nie ma po co wchodzić .weż pierwszy lepszy temat z brzegu ,wszędzie to samo ,wszędzie zgnilizna wszyscy wszystkich wyzywają,pomawiają ,opluwają.Ostatnio tu natrafiłam na sprzeczkę kilku kobiet i byłam w szoku jak były przesiąknięte nienawiścią jak hieny było czuć ze to bardzo złe i agresywne osoby niemal jak morderczynie jakieś ,do dziś mam ciarki Wyzwiska ,wulgaryzmy ,przeklinanie -jedno wielkie siedlisko zła nienawiści i fałszu..Poczytałam i wyszłam ,nie wiem o co chodziło między nimi ale niesmak pozostał.Tu już ani jeden temat nie jest normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwias
Dziękuję obiektywny za wsparcie ale ja już i tak nie będę tu wchodzić,sam widzisz .Cokolwiek się napisze zawsze atak.Dobrej Nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnygość
Dobrej nocy wszystkim i tobie S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwias
ps .do tej osoby co się martwi o kolację-moje dzieci właśnie wróciły z pleneru ,zakupów i z restauracji ,bo syn ma prawo jazdy i wszędzie córkę zabiera .Normalnie kolację podaję o 19,00 a nie w nocy ~więc dziwny jest twój wpis o niewłaściwej porze.Moje dzieci uwielbiają moją kuchnię.Dobrej Nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama ze sobą (obiektywny głos) rozmawia jesteś żałosna nikt normalny na ciebie nie zwraca uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia chyba jest bardzo samotna bo ma ciągła potrzebę opowiadania w szczegółach co robią jej członkowie rodziny. Nikogo to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wymawiaj jej imienia weź poczytaj ją to baba-demon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo nie interesuje co ona pisze, nikogo! to forma samouwielbienia, najgorszy grzech jaki tylko istnieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, rzeczywiście nie ma jej, to i zniknął obiektywny głos! żenada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ta ślepa wiara to jest też jakaś forma pychy właśnie. Że ja wierzę to jestem lepsza a wy cudzoloznicy nic nie macie prawa ocenić bo ja widzę płonące krzyże... Poza tym to starszenie sądem... Serio? Nie bądźcie śmieszni ludzie. Najpierw dzielicie się każdym gownem w necie a gdy ktoś odważy się skrytykowac wasze pierdy to placzecie bo hejtujo. Zagrywki gowniarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia jak mogłaś, smutne to co piszesz poście numer 1, nigdy bym nie podejrzewał, szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. W pełni się zgadzam. To forum to dno moralne. Aż serce boli, patrząc ile tu jest agresji słownej i złośliwości. Chcesz z ludźmi porozmawiać, a oni Cię obrażają. P r z y k r e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jest piertolniete babsko. Napiertala tu bez wytchnienia, a potem jej sie roi, ze ja tu prześladujemy:D Jest chora, ma wyprany do cna mózg, jak kazdy chory katol. I nie jest żadnym wzorem, ale wg siebie winna byc chyba wyniesiona na ołtarze:O Zniknęła Sylwunia, zniknął obiektywny gosc, jak ktos słusznie zauważył:D i tak z tym pisaniem pod obiektywnym jej niezłe poszło, czasem pisze spod gościa te swoje litanie i mysli, ze nikt nie wie, ze to ona:D coz, zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×