Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćPati

ktoś ma na liczniku 130kg?

Polecane posty

Gość asiagość28
Cześć dziewczyny. Ja już po kawie prawie zdrowa jestem to i kawa lepiej smakuje:-) Na śniadanie jogurt z musli i jabłko, dalej jeszcze nie wiem. A z grzybów będą w tygodniu krokiety i trochę na sos zostawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, temat o chudnieciu a w komentarzach tylko opisy śniadań, obiadów i kolacji. Jakbyście nie potrafiły o niczym innym myśleć :D. A, no i jeszcze wymyślanie tysiąca wymówek dlaczego nie mogę iść na siłownię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyyy temat o chudnięciu to o czym mamy pisać? Właśnie o jedzeniu, bo dieta to 70% sukcesu. A co do siłowni, to po co wymówki, siłownia nie jest potrzebna do chudnięcia tylko ****** aktywność, a to można osiągnąć na wiele sposobów, niekoniecznie na siłowni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może właśnie o tej aktywności fizycznej dla odmiany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagość28
Dziewczyny gdzie się podziałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clinic Food
Zapraszam na konsultacje dietetyczne on-line :) Ze mną nauczysz się komponować zdrowe posiłki, robić świadome zakupy i przekonasz się jak ważne są inne aspekty Twojego stylu życia takie jak sen i regeneracja czy odpowiednio dobrana aktywność fizyczna. Pomogę Ci uporać się z Twoimi dolegliwościami, a przez cały okres współpracy będziesz mógł liczyć na moje wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clinic Food
Zapraszam na konsultacje dietetyczne on-line :) Ze mną nauczysz się komponować zdrowe posiłki, robić świadome zakupy i przekonasz się jak ważne są inne aspekty Twojego stylu życia takie jak sen i regeneracja czy odpowiednio dobrana aktywność fizyczna. Pomogę Ci uporać się z Twoimi dolegliwościami, a przez cały okres współpracy będziesz mógł liczyć na moje wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia P
Po zastosowaniu przez półroku Foreverslio mze 132 jakie wązyłam zostąło mi 76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati32
No dobra, dla odmiany o aktywności ;) Wczoraj spacer 1.5h, dzisiaj również. Miałam siedzący tryb życia, więc spacery z krokomierzem są dla mnie jak najbardziej fajna aktywnością fizyczną. Mój cel to 10tys kroków dziennie, ale jeszcze nie teraz, powoli, dziś mija 3 tyg od cc. Dzisiaj na obiad krewetki z ryżem i warzywami, na śniadanie babeczki z mąki żytniej i owocami, bez cukru, kolacja kanapka z serem i warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem cały czas i podczytuję, ale pojawiały się reklamy i jakieś anonimy, więc nie pisałam nic. A jak u was? Podsumowanie: mija tydzień, wtorek dzień ważenia i jest -1.1kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagość28
Cześć dziewczyny. Co u was? Coś tak nam przycichło tutaj, nie wiem tylko dlaczego? U mnie dziś 1,5 na minusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234567890
Cześć dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam serdecznie do NOVA Centrum Edukacyjne na kierunek Specjalista do spraw dietetyki (czesne 119 zł)- a zapisując się na Opiekuna medycznego z organizacją opieki dzieci i osób starszych oraz geriatrią DWA KIERUNKI BĘDZIESZ MIEĆ ZA DARMO! Nauka w weekendy. BYDGOSZCZ ul. Krasińskiego 2, tel. 790-400-178 facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati32
Odchudzacie się jeszcze? Ja dalej lecę, coraz silniejsza i coraz bardziej siebie lubię w lustrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askadomaska111
Hej dziewczyny, dzisiaj kolejny dzień, który zaliczam do udanych <3 Mój zegarek z https://www.aze.com.pl/pl/c/Opaski-Xiaomi-Mi-Band/48 (bardzo polecam każdej z Was do walki z kilogramami) pokazuje mi dzisiaj 22 213 kroków za mną. Waga od 2 tygodni jeszcze stoi, ale nie martwię się, to chwilowy zastój, który prędzej czy później "puści". Powodzenia laski w postanowieniach i zdrowym, lepszym życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Teresa 29
Ja miałam 110. Ponad pół roku walki z zastosowanioem Foreverslim oraz systematycznym wizotom na siłowni i basenie i dzisiaj moja waga spadła poniżej 70 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sabina
Ja miałam 99,. ale po zastosowaniu Slimunox moja waga spadła do poziomu 74 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi i myślę że już nic innego nie będziecie stosować. Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli. Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo . Różne diety typu: dieta proteinowa dr Dukana, dieta 1000 kalorii ,dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych ziół w postaci suszu a nie chinskich tabletek czy proszków udających tylko oryginalne Tibetan herbs. A inne tabletki i proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp to bardzo TOKSYCZNE trucizny. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu. To naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią i z własnego doświadczenia namawiam na kurację ziołami Tybetańskimi, ja naprawdę przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc właśnie Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu mocno podkręciłam swój metabolizm i dużo schudłam poprawiając zdrowie oraz komfort swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna 38
Tyle to aż nie miałam, ale tez miałam spora nadwage i tęj pomógł mi się pozbyć Foreverslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bożena
Ja miałam na starcie 89. Po 3 miesiacach diety, ćwiczeń i stosowania Slimunox mój licznik spadł do 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieważne ile się ma, można schudnąć w sposób bezpieczny i naturalny:) Sprawdźcie sobie rozwiązanie na http://zbijaniewagi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angelica
Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na pozbycie się nadwagi jak zastosowanie Foreverslim, oczywiście z odpowiednią dietą oraz systematyczne ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale robicie reklame tym roznym srodkom. Przeciez to jest naciaganie otylych ludzi na zbedne wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ilona
Ja miałam 80 i byłam przerażona swoim wyglądem. na szczęscie po Foreverslim udało mi sie tego co było "nad normę" pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×