Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćPati

ktoś ma na liczniku 130kg?

Polecane posty

Gość asiagość28
Wróciłam do domu zjadłam zupke godzine później niż powinnam ale trudno. Jak mąż wróci z pracy wybieram się na rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta_Zmienna
Cześć kobietki. Tak myślę się do was dołączyć. Co prawda ważę mniej niż 100 kg, ale na wadze widziałam niedawno już z 83 kg a teraz jest coś około 81,bo się pomału biorę za siebie, Też mam sporo do zrzucenia a widzę,że tutaj dziewczyny są mocno zmotywowane do odchudzania i mam nadzieję,że mnie przyjmiecie do swojego grona. Co prawda nie mam jeszcze konkretnego sposobu na odchudzanie, narazie staram się mniej jeść, ale chyba zacznę kcal liczyć. W poniedziałek zważę się już oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPyza
Witaj Kobieto i inne nowe koleżanki,witajcie dziewczyny.Byłam w tym PEPCO ale kupiłam tylko zaparzaczkę(?) do herbaty i pudełko/koszyk.Dietowo OK,trzymam się.Na 2 sniadanie omlet z warzywami i pieczarkami.Na obiad dopiero o 16 dużą brzoskwinię.Właściwie to nawet nie byłam głodna ale nie chcę opuszczać posiłków.Trochę się poruszałam na tych zakupach. Piszcie co u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiecane jadłospisy, podkreślam, że to są jadłospisy ułożone przez dietetyka dla konkretnej osoby mające na uwadze jej ulubione smaki, styl życia , możliwości czasowe itp itd, tak więc może nie wszystkim podpasują ale może będą inspiracją. Wszelkie owoce czy warzywa można zamieniać na inne , jakieś swoje ulubione a makarony na ryż czy kasze i odwrotnie także przepisy są dość elastyczne śn- 3 kromki pieczywa p/ziar /105g/ , 45g sera pleśniowego, 15 g sałaty, koperek -skomponować kanapki 2 śn- upiec w piekarniku 2 średnie jabłka, polać 3 łyżeczkami miodu i posypać cynamonem obiad- 75g suchego ryżu, 1 średni pomidor, 3 łyżki tuńczyka w s/wł, 2 łyżeczki koncentr pomidorowego, 1 łyzka oliwy, przyprawy. na patelni zrobić sos z oliwy koncentratu i pokrojonego w kostkę pomidora, dodać tuńczyka, przyprawić , podawać z ugotowanym ryżem podw- 1 kromka chleba p/ziar , 1 plaster szynki, kawałek papryki, ogórka, 2 liście sałaty, 5g masła-skomponować kanapkę kol-muffiny jajeczne: 2 jajka ,100g szpinaku, pół papryki, 30g sera pleśniowego, czosnek, przyprawy. roztrzepać jajka dodać szpinak starty ser i inne składniki, piec w foremkach 10 minut 1495 kcal, b/w/t-76/213/51g śn-3 kromki pieczywa p/ziar, pół papryki, czosnek, oliwa przyprawy . czosnek przez praskę, wymieszać z oliwą polać pieczywo, paprykę cieniutko w paseczki położyć na pieczywie, zapiec w piekarniku do chrupkości 2 śn-zrobić sałatkę z : 100g sałaty, 4 łyżki groszku zielonego-może być konserwowy, 2,5 pomidora, małej papryki, kilka oliwek, przyprawić ob- 60g suchego ryżu, 100g piersi z kurczaka, 150g warzyw mrożonych, 2 łyżeczki oleju, 75 g joguru nat, czosnek przyprawy. ryż ugotować, mięso z warzywami podsmażyć i upróżyć razem , polać sosem z jogurtu , czosnku i przypraw podw-80g banana, 1 kiwi, 3 truskawki, 1łyżeczka miodu, szczypta cynamonu, kilka kropel soku z cytryny-zrobić sałatkę kol- 2 jajka, 3 łyżki fasoli konserwowej, zielenina, 1 łyżeczka oleju, troche cebuli , przyprawy-usmażyć jajecznice, podawać z 1 kromką pieczywa p /ziar 1628kcal b/w/t-81/251/55g śn-2 jajka, 5 pieczarek,przyprawy, 1 łyżeczka oleju, odrobina wody, przyprawy, pieczarki wcześniej poddusić, usmażyć ze wszystkiego omlet , podawać z 2 kromki chleba p/ziar 2 śn-1 pomarańcza, 6 liści sałaty, , 4 łyżeczki nasion /dowolne np chia,slonecznik,dynia, siemie/ , nasiona można podpróżyć, skomponować ze wszystkiego sałatkę, skropić odrobiną cytryny ob- 100g miesa z piersi kurczaka, 5 pieczarek, 1 łyżeczka musztardy, 1 łyżeczka miodu, 1 ząbek czosnku, 4 łyżki suchej kaszy, 3 różyczki brokuła /świeży lub mrożony, 3 płaskie łyżeczki masła. masło rozpuścić, wymieszac z miodem i musztardą, dodać czosnek, w tym zamarynować kurczaka , podsmażyć dodać pieczarki. podawać z ugotowaną kaszą i brokulami podw- 100g sałaty , 20g fety, 170g ogórka zielonego, 6 rzodkiewek, szczypior, 1 łyżeczka dowolnych nasion, przyprawy-skomponować sałatkę, nasiona można podpróżyć, polać sosem z " łyżka oliwy, sok z cytryny, łyżeczka miodu, przyprawy kol-2 kromki chleba p/ziar, 2 płaskie łyżeczki masa, 60g chudego bialego sera, 60g ogórka, 4 oliwki-skomponować kanapki 1610 kcal b/w/t-91/193/67g smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagość28
Tak jak pisałam byłam na rowerze przejechałam 20 km. Jednak ruch to dobre lekarstwo przeszła mi ta cała złość i głowa przestała mnie boleć odpoczęłam sobie ogólnie poprawiło mi się. Jakby się nie ściemniało to jeszcze bym sobie pojeździła. Na kolacje zjadłam kanapkę i jogurt owocowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagość28
Cześć dziewczyny. Ja już po kawie i po śniadaniu. Jajecznica kromka chleba i sałatka z pomidorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati32
Ja też już po kawie i po śniadaniu. U mnie wielka ochota na słodkie więc twarożek półtłusty ze śmietaną, słodzikiem i owocami, mniam. Na obiad grilowany kotlet z ziemniakiem i mizerią, przekąska to migdały i ser żółty (migdały dobre na toaletowe problemy ;) ). No i kolacja to coś z rybą myślę, mamy sklep rybny za rogiem, więc coś wymyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPati
Dzień dobry Dziewczyny:) U mnie dziś w menu mała powtórka: jajecznica ze szpinakiem, shake kokosowy z twarogu białego i mleka, mufinka z kurczakiem z kaszą, kapuśniak i pewnie jakieś 2 kanapki na kolację. |Dziś mam jakiś gorszy dzień chyba, normalnie nic mi się nie chce:( Gość, dzięki za przepisy, pewnie coś dla siebie wybiorę. Nati, ja żyję tylko na herbatach i wodzie, bo kawy nie pijam. Piję zieloną jaśminową, skrzyp, pokrzywę i morwę. Niedługo na pewno dołączy czerwona, jak skończy mi się któraś z ziołowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati32
Ja właśnie pokrzywę lubię. Ja piję też wodę gazowaną czasami lub muszyniankę, bo ona smakuje jak gazowana, a szczerze to do obiadu potrzebuję czegoś innego niż zwykła woda, więc gazowana mi trochę urozmaica to ;) Nie widzę nic złego w jedzenie tego samego, jeżeli tobie się nie nudzi ;) ja przeważnie jem dwa dni pod rząd to samo bo jak gotuję to więcej. Na razie nie szaleję w kuchni tylko jem to co dostarczą babcie, ale jak się ogarnę to też u mnie będzie monotematycznie, czyli obiady na dwa, trzy dni te same, podobnie śniadania jak już muffiny zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagość28
Ja piję zielona herbatę ale tylko liściastą. Później pójde do sklepu i też sobie jeszcze jakieś inne herbatki kupię. Wczoraj ze spaceru przywiozłam sobie jedną dynie:-) Już piecze się ciasto a na podwieczorek będą placki z dyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPati
Asia, tez uwielbiam ciasto dyniowe, jak robię ja ala piernik:) Albo robię z niej dżem dodając aromat pomarańczowy lub dzikiej róży. A zupa na ostro też pycha. A podasz przepis na placki z dyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dynii to ja lubię muffiny na słodko, jem je na śniadanie z kawą lub frytki z dyni robię do kotleta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagość28
Nati też czekam na ten przepis:-) Jeszcze mam do wypróbowania przepis na zupę z dyni może jutro zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagość28
Moje też smakuje jak piernik bo jest z cynamonem. Przepis na placki jeszcze go nie próbowałam ale podam. ok 50 dag dyni 1 szkl mąki 2 jajka mała cebula 2 ząbki czosnku szczypta chili szczypta papryki słodkiej gałka muszkatołowa sól i pieprz Dynię ścieramy na drobnych oczkach i wszystko razem mieszamy smażymy na oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :D tez wlasnie planuje zrzucic co nie co :D A mam tego sporo,bo az 25kg nadwagi. Super byloby to robic w Waszym towarzystwie i z Waszym wsparciem. Mam na imie Beata i waze prawie 100 kg. Moj plan to warzywa,zupy ,jajka,mieso max 100gr dziennie ,post przerywany ,zdrowe tluszcze ,siemie lniane i suplementowanie D3,K2,C,multiwitaminy oraz woda ,woda ,woda z octem jablkowym ( bio nieklarownym) lyzka na pol szkl wody pol godziny przed kazdym posilkiem.Gorzka czekolada kostka nadeser i spacery z psem :D :D :D Polecam poczytac bloga Pepsi Eliot ,ona dopinguje najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagość28
Cześć Beata witaj w naszym gronie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPati
Cześć Beata:) a ile masz latek i z jakiego województwa jesteś? Jakiego masz psiaka? Czytałam Pepsi Eliot, ale jakoś styl i forma mnie nie do końca przekonuje. Może za mało się wczytałam w to? Bo czytając miałam wrażenie, że tak naprawdę wszystkiego nam brakuje i wszystko trzeba łykać, brać i pić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do GośćPati - czy mogłabyś podać przepis na mufiny z kurczakiem? Brzmi apetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPati
Muffiny z kurczakiem: albo kupuję mięso mielone z kurczaka w biedronce albo sama przepuszczam przez maszynkę pierś i mięso z uda bez kości. Mielone doprawiam tak jak lubię: czosnek, chilli, majeranek, sól, pieprz, przyprawa do mielonego, średnia cebula. Doprawione mięso mielone wkładam do foremek na muffinki, ja mam silikonowe, polecam, bo nich do nich nic przywiera i zapiekam w piekarniku około 35 min. Można zrobić muffinki z nadzieniem. Wtedy w formę układa się tak, by był "dołek" i można dać szpinak doprawiony po swojemu (ja podsmażam cebulkę, czosnek, dodaję rozmrożony szpinak, pieprz biały, sól, gałkę muszkatołową, zalewam serkiem wiejskim 3% i duszę do odparowania wody) lub wbić jajko (fajnie się zetnie i o dziwo połączenie kurczaka z jajkiem jest pyszne), można dać farsz warzywny lub mozzarellę, właściwie czego dusza zapragnie. Ja lubię te muffiny i na ciepło i na zimno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagość28
Cześć dziewczyny. Gdzie się podziałyście od rana? Dziś miałam dwa śniadania w jednym bo byłam na mieście rano i dopiero po 11 wróciłam i jadłam. Kupiłam sobie herbatke z pokrzywy i drugą taka mieszankę ziół, ograniczam kawę i w zamian będę pić zioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPati
Dzień dobry:)Widzę, że wszystkie dziś zapracowane, nie mamy czasu zajrzeć. Ja też dziś sprzątanie w domu, aucie i wreszcie wzięłam się za paprykę konserwową, muszę jeszcze zrobić kiszoną i sos paprykowy i można powiedzieć, że ten sezon przerobowy zamykam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asiagość28 dziś Cześć dziewczyny. Gdzie się podziałyście od rana? x Jak zwykle, popiszą 2 tyg. i znikają a prawdopodobnie i dieta "znika" razem z Nimi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagość28
U mnie dzisiaj długi spacer z dziećmi i dużo zabawy na dworze. Ja nic nie robię w słoiki bo mój mąż nie je takich rzeczy a dzieci są za małe i oddałam wszystkie słoiki także przetwory mam z głowy a szkoda bo lubię robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPati
Ja wreszcie układam, wyliczam stały jadłospis.:) Idę zaraz spać, bo jutro mam zamiar udać się na rekonesans do lasu:D:D:D Asia, ja robię tylko pewniaki, ogórki kiszone, paprykę konserwową i kiszoną oraz sos pomidorowy i paprykowy. Sosy fajne jak czasami nie mam czasu na obiad, to przerabiam je na zupę dodając bulion albo gotuję makron, wrzucam sos i ta dam;) A gdzie się podziały nasze Koleżanki?Chyba nie zrezygnowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×