Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Doszłam do wniosku że zostanę stara panna z wyboru

Polecane posty

Gość gość
11:23 Wiesz co, ja marzę o takim mężczyźnie jak mój tata. On nie miał kolegów nigdy, nigdzie nie latał, nie pije w ogóle alkoholu (ma obrzydzenie do alkoholu bo jego ojciec był alkoholikiem), siedział zawsze w domu z mamą, jak gdzieś wychodzili to razem. Taki typowy domator. Takie faceta bym chciała. A ten mój facet z którym teraz się rozstałam to niestety, koledzy najważniejsi. On ma 33 lata. Szlaja się po kolegach, pije piwo, wódkę, wraca zawsze później niż obiecał. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ma się wybór między byciem stara panna a byciem ze zboczeńcem 50 letnim starym kawalerem wsadzajacym jęzor do.każdego śmietnika to staropanienstwo jest jedynym wyborem, choć zboczeniec myśli za jest najlepsza alternatywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wolę być sama, bo żeby być z facetem musiałabym udawać glupsza niż jestem, mniej zaradna i sprytna. Niestety faceci lubią kobiety głupsze od siebie, bo wtedy to oni czują się "męsko" :D Nawet w poradnikach dla kobiet to piszą, że nawet jak kobieta coś lepiej robi, lepiej wie, to żeby i tak dała jemu do zrobienia czy decydowania i jeszcze go pochwaliła :D to wtedy ją będzie chciał :D Dla mnie to idiotyzm. Co to za życie, grać słodką idiotke, dla mnie bez sensu. I po co mi taki facet? Po to żeby przed ludźmi wyglądało że mąż jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię domiujacych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W punkt! gość dziś [11:30 To dlaczego ja i moi kumple domatorzy nie mamy powodzenia? gość dziś Od nas zależy co będziemy mieć, jak będziesz brzydką 50tka to będziesz mieć brzydkiego męża gość dziś Gorzej jak jesteś głupia, a myślisz inacZej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Zgadzam się z Tobą. Niestety teraz większość dorosłych facetów ma mentalność nastoletnich gówniarzy, dla których głównym celem i wartością życia jest zabawa tj.imprezy,koledzy,chlanie do upadłego,podrywanie każdej babki, p****le itp. Jak tu z takimi tworzyć poważne związki i zakładać rodziny skoro on sam za siebie nie potrafi być odpowiedzialny a co mówic za dziecko?!! tragedia! Ja też w swoim obecnym związku miałam kryzys z tego powodu bo oczywiście "koledzy" (chociaz czesto gesto to tylko pozory bo z czasem jeden drugiego wyc***a) tak mieszali i namawiali to złego aż w końcu postawiłam sprawe na ostrzu i powiedziałam albo ze mną i większość wspólnych wyjść albo życie wiecznie z piwskiem w ręku z tymi debilami, z którymi do tej pory nic nie osiągnąłes - został ze mna, przeprowadził się do mnie do innej miejscowości i słuchajcie kobitki - nagle jak już z kolegami coraz mniejszy kontakt się zaczął tak i on zrobił się bardziej dojrzały i obrotny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nawet nie chodzi tu by facet był typowym domatorem i żeby go w domu ciągle przetrzymywać na siłe. Chodzi o to,że jak są wyjścia to w większości wspólnie, że nawet jak raz na jakiś czas osobno i np.on pójdzie z kolegami na piwko to niech wypije te 3 piwa i wróci o zdrowej porze do domu,a nie o 5 nad ranem,że z wiekiem są sprawy bardziej priorytetowe niż tylko chlanie i szwędanie sie po mieście z kumplami nie wiadomo w jakim celu bo z tego nie ma pożytku w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Jakubek bardziej dojrzały:/ on nawet przed trumną będzie oglądał się za lizadłem nowym a tobie będzie wmawial, że szuka modlitewnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee tam , po prostu nie podolaliscie i tyle. Jesteście za słabe aby być kobietą. Przerosło to was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedział stary kawaler, który nie potrafi być mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wiekiem są sprawy bardziej priorytetowe niż swedanie się......widocznie nigdy nie mialas mężczyzny który może się i szwedac i załatwiać te "bardziej priorytetowe rzeczy." Ja się schlalem w sobotę, wróciłem o 5 nad ranem, w niedzielę wysłałem rodzinę na zakupy a sam męczyłem kaca, dzisiaj ogarnąłem rozpoczęcie roku szkolnego, pozalatwialem wszystko w pracy I już mam wolne. A jeszcze 13 nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani stary nie jestem ani kawalerem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta ma być wsparciem dla hlejusa a nie odwtrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:56 to fajnie masz :) my tez się planowalismy przeprowadzić do mojego miasta, ale ja juz zakonczylam ten związek po tym jak mnie ostatnio potraktował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to możliwe że te inteligentne i wykształcone, z wysokim iq itp itd, kilka razy z rzędu wybierają gościa z piwem w ręku? No raz się pomylić ok, ale kilka razy. Zaraz, zaraz ...Jak się nazywa człowiek który ciągle popełnia ten sam błąd.. na pewno nie intigentny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy z moich ex miał piwo w ręku. Oto moi byli: 1. Okazał się zbokiem fetyszystą, porzucił mnie 2. Maminsynek i ćpun. Ja go zostawilam 3. Alkoholik, koledzy ważniejsi ode mnie Ech w takim układzie kolejny byłby chyba mordercą, strach się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaczarowanaaaaaaaa
Dziewczyny bo źle szukacie. Dużo jest fajnych wykształconych i kulturalnych mężczyzn ale oni często są nieśmiało zapracowani bądź średnio atrakcyjni. Niestety ja zakończyłam 12 letni związek bo facet nie dość że kłamał to zaczął łamać zasady obowiązujące nas oboje. Muszę też z przykrością przyznać że tutaj za granicą mało jest mężczyzn na poziomie i niestety taki Polak zawsze wypada gorzej od obcokrajowców (pomijam oczywiście wszystkich Arabów czy buddystów bo Ci mnie w ogóle nie interesują!). Polski przeciętny mężczyzna to chce kobietę w kuchni co zajmie się domem ibdziecmi a on sam na piwko z kolegami lub przed tv. Patrząc na związku dziewczyn z obcokrajowcami to niebo a ziemią. Wyjazdy, restauracje różne sporty razem uprawiają a dobrego mężczyzna ma b przyjacielskie podejście do partnerki. Smutna prawda a trochę już siedzę za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:47 ja nigdy nie patrzyłam na wygląd. Każdy z moich ex których opisalam w poście 12:42 był brzydki albo przeciętny, żaden nie był przystojny, bogaci też nie byli. Masz racje, Polacy to nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie! Polscy nezczyzni są brzydcy, nie są w ogóle seksowni, nie maja w sobie nawet odrobine pokory ani szaczunku dla kobiety a wy i tak im dajecie :D nie wiem kto jest bardziej żałosny ;-) wy czy oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś Obrączka na palcu to obrączka a nie kajdanki. To naprawdę nie działa tak, że ludzie teraz są już do siebie przyklejeni. A co jak ktoś przez cały tydzień codziennie ma ochotę wychodzić sam na wspomniane 3 piwa (tzn bez partnera a ze znajomymi - w tym sensie sam), to rozumiem że nie może tego zrobić mimo tego, ze ma wolny czas, bo zajął się już wszystkim, czym musiał - nie moze wyjśść taka osoba wtedy, tak? xD Chociaż jest dorosłym człowiekiem i wolnym - bo powtarzam, to nie są kajdanki xD x 21 wiek i dorosły człowiek nie ma prawa spędzić 3 godzin (np) w ciągu dnia tak jak ma na to ochotę, bo inny człowiek siedzi i go ogranicza chociaż w tym czasie sam mógłby zająć się tym na co będzie miał ochotę - to naprawdę brzmi z***biscie xD x Przysięgam, że jeżeli ożenię się z kobietą, która będzie siedziała w domu I TO JESZCZE ZE MNA CALY CZAS tgo nie potrwa to dluzej niz miesiąc xD Bo potrzebuje przestrzeni - swojej nie wspolnej, a np jestem introwertykiem i moj introwertyzm jest naprawdę zaawansowany, przez co uwielbiam siedzieć w domu, czy pokoju, wolę to znacznie bardziej niż spotkania na piwie - tylko że ja to chcę robić sam i czasami to trwa dzien a czasami miesiac gdzie robię tylko to co muszę - czyli chodzę do pracy a potem nie ma mnie dla nikogo, ani dla znajomych, ani rodziny, której celowo unikam - bo tego potrzebuje mój mózg xD Ale nie, ona będzie siedziała na chacie ze mna a jak zadzwonia kolezanki i zaproponuja spotkanie to powie im, ze wyjścia powinny byc wspolne więc nic z tego xDD prawdopodobnie po tych słowach bym się spakował i następnym razem zobaczylibysmy się na sali sądowej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo obchodzi twoje zdanie, polaczku? Ty nie jesteś tu dla niego żadnych autorytetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest domatorem, dba i szanuję swoją kobietę to jest malo sexi ciapulkiem i trzeba oglądać się za samcami alfa. W najlepszym przypadku trzeba go wziąć pod pantofel, stłamsić najlepiej podporządkować wszystko swojej mamisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś Może Ty się nim zainteresujesz? Np wtedy - jeżeli uda Ci się dojść do tego magicznego wniosku że tam jest zawarte zdrowe podejście do tego tematu - będziesz choc trochę mniej zatruwać swój kolejny związek tym, że masz toksyczne poglądy - które niszczą. Jeżeli mi nie wierzysz to polecam taki challenge specjalnie dla Ciebie xD Wydrukuj sobie moje słowa i twoje, po czym udaj się dopsychologa i zapytaj która z osób piszących te dwie wypowiedzi jest bardziej toksyczna i inwazyjna, to moze ten psycholog będzie w stanie Ci wytlumaczyc, dlaczego wlasnie Twoje podejscie takie jest. Chyba ze opinie specjalisty tez uznasz za wyjetą z du(py no bo ku(rwa kogo interesuje zdanie jakiegoś randoma xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka - nie wiem czy to jest zdrowe podejscie, ktore opisalem - moze jest jeszcze jakies zdrowsze xD Ale zdecydowanie mniej toksyczne od Twojego, bo Ty promujesz wręcz ataki na cudzą wolność i całą masę innych potrzeb - których byc moze Ty nie posiadasz, ale możesz być pewna że niektórzy ludzie potrafią być o wiele bardziej złożeni od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu to męskie polskie s****wo, fuj A w takim dOpy dajecie, żałosne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak kobiety mają wielkie wymagania hahahaha kabaret roku , ja jestem ładna szczupła pracuje a mój 120 kilowy były z twarzą muminka bezrobotny stwierdził że zasługuje na lepszą , samiec Polaka to brzydki prymitywny nierob z wymaganiami z kosmosu , ksieciunio z drewna , były nadal szuka czego popadnie mimo że takie miss miały na niego lecieć , na mnie leci masa facetów teraz ale każdego przeganiam jak intruza na terytorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet koleżanka ruska powiedziała że Polacy są do niczego , bo ruski za wszystko kobiecie płaci a znowu Niemiec wszystko zrobi koło domu , a Polak ani do płacenia ani do wyreczania kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka piękna, ze brała bezrobotnego polskiego fagasa Hahaha wierze, wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanie zawsze kupują kobiecie słodycze na spotkanie i to nie jedna marna czekoladke jak nie raz jakiś Polak a cały kosz słodyczy, nie to co Te Polaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak go poznałam jeszcze miał robotę i mydlil oczy a ja zawsze miałam dobre miękkie serce to pomyślałam że czemu nie wziąć takiego oblecha może będzie " dobry " a c***ja teraz biorę tylko przystojnych i z własnym mieszkaniem albo nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×