Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Doszłam do wniosku że zostanę stara panna z wyboru

Polecane posty

Gość gość
Żebyś wiedziała jak byłam z ruskim w Niemczech to mi kupował ubrania i jedzenie cały czas , moja polska koleżanka od faceta Polaka " POZYCZA "na leki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojawia się ta idiotka która wyzywa od polaczkow i caly temat siada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydki, przeciętny czy przystojny chętna zawsze się znajdzie a facet Nie odmówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to mój temat idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym mówię Ja nawet kosmetyki od niego dostawałam mówił mi, ze on zapłaci bo w końcu jest mężczyzna a słodycze to u nich coś normalnego, ze dają tak bez okazji a Polak nic nigdy nie da a jak tak to później będzie to wypominał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o dziwo w Rosji jest stereotyp ze polscy faceci są bardzo chytrzy i skapi a przy okazji przebiegli, tak mi powiedział Rosjanin jak z nim pisałam na czacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba że jesteś takim płazem że żaden kosmetyk nie pomoże i facet o tym wie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ten Rosjanin powiedział że się mówi " ze jak Polak się urodził to żyd się powiesił " to znaczy ze Rosjanie mają polaczkow za jeszcze coś gorszego od żyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym przeczytać wypowiedzi tych samych kobiet za 30, 40 lat, spotkałam wiele inteligentnych, niezależnych osób którym wydawało się że świat należy do nich i są samowystarczalni a teraz po prostu są samotni, wywyzszanie się jest oznaką kompleksów i słabości, więc gratuluję i teligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś "No co za przypadek, że uważam że to własnie ja mam rację a nie mój były partner, że mój własny punkt widzenia stawiam jako bardziej wiarygodny od punktu widzenia kogoś innego" Niesamowity zbieg okoliczności serio - tym barrdziej, ze nie ma żadnego porównania i kontrargumentu z drugiej strony i nie ma kogoś kto moglby udowodnic ze jest inaczej (choc nie musialby - bo moze jednak masz racje xD a moze nie xD). x A np uderzyła Cię kiedyś taka myśl z Twojego mózgu żeby zastanowić się czy aby na pewno tak jest, albo czy do obecnego stanu rzeczy w jakimś stopniu sama się przyczynbiłaś - może nawet większym? Zakładam, ze nie, no bo on jest tym facetem i to wszystko jego wina xD I przede wszystkim tego typu sygnały po których człowiek zaczyna się zastanawiać rozliczać się przed samym sobą są domeną ludzi inteligentnych, podobnie jak analizowanie swojego punktu widzenia pod kątem tego czy może być on mylny - bo głupi ludzie są przekonani o swojej racji, bo nie mysla - dlatego są głupi xD I nie potrafią wyciągać wniosków a potem się uczyć z tych wniosków tylko mówią : "ty ch(ju gruby, FACECIE xD to wszystko twoja wina" x i wiem ze zupelnie niepotrzebnie staram Ci się to wyjasnic, ale jak widze ze czlowiek za bardzo sobie nie radzi to chcialbym mu pomoc - nawet takiemu który cały czas mnie obraza, bo jak ja czegos nie rozumiem to też bym chcial zeby ktos mi wytłumaczył xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jakiś polaczek się odezwał Lubię balsamy, mleczka do ciała, mocniejszy makijaż itp. Kobiet jest dużo przecież. Nie musiał się spotykać akurat ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraińcach tak samo i często są bardzo przystojni A kasę na kobietę wydają, bo tak powiem postępować prawdziwy facet. Wydawać na kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos w tym jest. Im sie jest starszym tym trudniej. W wieku 20lat bylo inaczej. Teraz po ,30stce widac roznice. Mialam fajnego faceta, ktory wysoko postawil poprzeczke. Kochalam bardzo, teraz ciezko mi bedzie kogos znalezc. Choc, moze nie tak ciezko znalezc, ale ciezko pokochac z wzajemnoscia. Duzo ludzi jest ze soba z rozsadku, bo chca rodziny, bo juz ten wiek,a ja tak nie chce. Chcialabym byc z kims z milosci, a nie bo presja otoczenia,bo zegar bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:35 ale ty miaczysz jak kot na sraniu, najbardziej nie lubię takiego zalenia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie tu tylko sracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalosne że młoda osoba która ma szansę coś zmienić miunczy jak stary dziad i jeszcze wymaga litowania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurffa ta kafeteria to wylegarnia " wiecznie pokrzywdzonych" co dzień w dzień wylewaja swój ból doopy jakby kogoś to obchodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie interesujecie się nieśmiałymi, inteligentnymi chłopakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po ch.....a tu wchodzicie I to czytacie??? Jak wam sie nudzi to ksiazke poczytajcie. Kazdy ma prawo pisac tu co my sie podoba. Lepiej pisac glupoty, ze dzis znowu zwalilem sobie konia np. Polacy hipokryci. Dlatego ozenie sie z arabem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z Murzynem i na pytonie będzie mnie nosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tych wpisach można stwierdzić, że każda uważa się za ósmy cud świata ale prawdzichymężczyzn dla nich brak. Prawdziwi mężczyźni omijają takie zgorzkniałe kobiety o przerośniętym poczuciu własnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arogancja, jak i kilka innych zachowan oraz pokazywanych stereotypow w mysleniu, jakie notorycznie przewijaja sie w tym watku NIE jest atrakcyjna. ani nawet atrakcja nie jest. pozostawiam to do przemyslenia wszystkim caly czas "szukajacym" kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chciałabym przeczytać wypowiedzi tych samych kobiet za 30, 40 lat, spotkałam wiele inteligentnych, niezależnych osób którym wydawało się że świat należy do nich i są samowystarczalni a teraz po prostu są samotni, wywyzszanie się jest oznaką kompleksów i słabości, więc gratuluję i teligencji" x A ja znam wiele wdów, których dzieci mieszkają osobno, często nawet za granicą. Widzą się tylko raz na rok. A one siedzą same w pustych mieszkaniach, i narzekają na los. Znam też wiele "starych panien" w tym samym wieku, które potrafią sobie znaleźć zajęcie, mają znajomych, podróżują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec najbardziej jest to stan umyslu. ale jedna uwaga, wdowy, generalnie ludzie ktorzy pochowali wspolmalzonka, to jednak calkiem inna mentalnie sprawa od zycia w pojedynke: - z wlasnego wyboru - bez zadnego wyboru kompletnie odrebne przypadki nawet od rozwiedzionych. nie pasuja do zestawiania ich z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic No    1
Polecam ganje. Pozwala zrobić krok w tył i nie wpaść w depresję nad stanem puli genowej. Ja co prawda znalazłem kogoś prawie równie inteligentnego do związku, ale zgadzam się - życie singla ma więcej zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Cos w tym jest. Im sie jest starszym tym trudniej. W wieku 20lat bylo inaczej. Teraz po ,30stce widac roznice. Mialam fajnego faceta, ktory wysoko postawil poprzeczke. Kochalam bardzo, teraz ciezko mi bedzie kogos znalezc. Choc, moze nie tak ciezko znalezc, ale ciezko pokochac z wzajemnoscia. Duzo ludzi jest ze soba z rozsadku, bo chca rodziny, bo juz ten wiek,a ja tak nie chce. Chcialabym byc z kims z milosci, a nie bo presja otoczenia,bo zegar bije" x Właśnie, dla mnie też związki z rozsądku, to jakaś desperacja. Gdybym miała kogoś znosić w domu, żeby tylko inni widzieli że jest rodzina, to chyba bym się pochlastala. Jedno mam życie, i nie po to żyję, żebym cokolwiek robiła wbrew sobie. A znaleźć miłość, żeby była odwzajemniona, to nie jest takie proste. Wielu miałam kandydatów, którzy byli obiektywnie dobrą partią, tylko że ja nic do nich nie czułam. Więc męczyć się z kimś na siłę, dla mnie to bez sensu. Ja uważam, że nie ma nic gorszego niż być z kimś z braku laku, dla mnie byłaby to straszna meczarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla tej drugiej osoby tez nie byloby to na dluzsza mete nic milego. no nie ma tak, ze bedzie sie gralo wielka milosc az do grobowej deski, jesli jej faktycznie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.05 dokładnie. Uważam tak samo i na pewno nie będę się wiązała z kims na sile pod presja otoczenia by być nieszczęśliwa. A niech sobie mnie obgaduja ze stara panna. Potem jest tak ze wszystkich sie uszczęśliwia tylko nie siebie. W d...e juz mam opinie innych. Jedno mam zycie, to MOJE życie, iech każdy zajmie się swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny zlot frustratek, na czele z tą roszczeniową kretynką od Ukraińców i innych Rosjan. No ale trzeba jakoś sobie wytłumaczyć, że nikt was nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat nie rozumiem wojen damsko meskich i jaki to mas sens... chcialabym kochac i byc kochana i tyle, caly czas mam nadzieje, ze trafi sie jakis fajny, normalny facet, wierze, ze z natury wiekszosc z was jest w porzadku, moj tata byl super gosc i kolezanki tez maja fajnych facetow, ja jakos nie moge trafic, nie mam szczescia, moze nie umiem do siebie zachecic... Mam 25 lat i nigdy nikogo nie mialam, dopiero teraz czuje sie troche bardziej atrakcyjna, bo kiedys to zamknieta w sobie i nie umialam o siebie zadbac... :/ szkoda mi straconych lat, fajnie by bylo poznac, tylko jak, gdzie, skad wiedziec, ze to jest to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×