Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dorastające córki

Polecane posty

Gość Gocha

Ja opalałam się topless przy mojej córce dopóki ta nie miała 7-8 lat. Potem bez stanika tylko jak byłam sama z mężem. Jak córka miała 18 lat to sama zaczęła opalać się topless i przekonała wtedy tez mnie. Teraz razem na wczasach opalamy się bez stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gocha, ja miałam podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miałam tak samo. Też teraz z córką opalam się topless.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilli87

Bez stanika zaczęłam opalać się po raz pierwszy kiedy karmiłam piersią pierwsze dziecko. Stwierdziłam, że tak było wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Corka zaczela sie wstydzic jak dorastala wiec przestala latac po domu nago.  Ja nigdy sie nie wstydzilam przy corce i opalam sie nawet nago.  Jak dorosla i przyzwyczaila sie do swojego ciala to przestala sie wstydzic i juz.  Nigdy jej nie mowilam zeby sie rozbierala, albo ubierala.  Robila to co odczuwala.  Uwazam, ze to zalezy od osoby i podejscia.  Ja zawsze naturalnie podchodzilam do ciala i tak ja wychowywalam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

W zeszłym tygodniu byłam ze swoją 20 letnią córką na wczasach w Turcji. Pierwszego dnia od razu po przyjściu na plażę córka zrzuciła górę od bikini. Byłam w lekkim szoku i dowiedziałam się wtedy, że ona tak się opala od dwóch lat. Do końca pobytu córka opalała się topless i prawdę mówiąc nie miałam nic przeciwko. Gdybym miała ładniejszy biust sama bym tak plażowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam taką sytuację gdy wracałam wieczorem z pracy córka kapała się bez stroju w basenie ogrodowym .Gdy mnie zobaczyła to zaczęła siie mnie wstydzić i zasłaniam.Udajac że tego nie widzę  rozebrałam się do naga  przed córka i weszłam do basenu.Ot tej pory relacje są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest zupełnie normalne opalanie się toples. Moje córki od małego opalają się bez staników, obecnie mają 13 i 15 lat, ja też się nie krepuję, oczywiście najczęściej za granicą lub gdy nie ma dużo ludzi nad jeziorem w Polsce. Dawniej w ogóle była taka moda, że sporo dzieci nawet starszych opalało się nago, a dziewczyny nawet do 12 lat bez stanika. Dzisiaj robi się z tego problem i sztucznie nakręca niezdrową atmosferę w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2021 o 21:50, Dexter04041983 napisał:

Widzę tutaj dużo fajnych odpowiedzi na temat córek, w tym nastoletnich dziewczyn opalających się topless. Awantury bym nie robił, dlatego podoba mi się postawa pani, która najpierw na najstarszą córkę była zła, potem średnia ją przechytrzyła, a najmłodszej po prostu odpuściła Jestem ciekaw, ile dziewczyny miały wtedy dokładnie lat. Nie ma co robić afery o nastolatkę opalającą się topless. 

 

Dnia 27.02.2021 o 21:52, Dexter04041983 napisał:

No i super, że dziewczynki opalają się topless. Ile miały lat na tych wakacjach?

 

Dnia 2.05.2022 o 19:46, Dexter04041983 napisał:

No i powiem ci...fajnie. Fajnie, że starsza z dziewczyn opala się topless. Dobrze byłoby, gdyby młodsza również spróbowała. Fajna sprawa.

 

Dnia 2.05.2022 o 19:47, Dexter04041983 napisał:

Świetne dziewczyny. Ile mają lat te twoje panny? Super, że w Polsce są dziewczyny, co są tak odważn.

Typie, chamuj trochę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. To zależy od waszych relacji i sytuacji. Jeśli miałyby z tym większy problem to by nie patrzyły albo by ci zwróciły uwagę. A jeśli nic nie mówią to chyba są z tym ok chociaż zawsze możesz zapytać. 

A bratowej nie ma co opowiadać. Nie każdy zrozumie wasze relacje i granicę i reguły. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki to jest problem? Nagość jest naturalna, to jedynie uwarunkowania kulturowe uczą wstydu,. Masz zupełne prawo do takiego opalania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Alleoe napisał:

Jaki to jest problem? Nagość jest naturalna, to jedynie uwarunkowania kulturowe uczą wstydu,. Masz zupełne prawo do takiego opalania

Nie ma. Na polskich plażach poza wyznaczonymi obszarami nie wolno się opalać topless. Można za to dostać mandat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się już zmienia i w zeszłym roku widziałam w mniejszych miejscowościach nad morzem sporo dziewczyn jak na polskie warunki które opalały się toples. A także coraz modniejsze są stringi i coraz więcej dziewczyn je ubiera na plaży. Moje córki w tym roku odważyły się być toples na polskiej plaży, choć było to nie na głównej plaży, im dalej od głównej plaży i mnie ludzi tym więcej osób opala się toples i uważam to za normalne, bo plaża jest miejscem swobody i relaksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sztuczne wymyślanie problemu. Jeżeli córką to przeszkadza to się nie rozbierasz. Jeśli nie przeszkadza to nie ma problemu. Nie raz widzę nago swoją i nie mam z tym problemu

Edytowano przez "Viki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×