Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

O Matko!!! No to teraz mnie Maja przeraziłaś... Jutro powinnam dostac swoje nipletki, tak się cieszyłam....ale jeśli mam je nosic do końca zycia....hmmm....nie podoba mi się to. Ciekawe dlaczego u Ciebie nie rozciągnęły się te kanały mlekowe...bo to podobno ma tym polega - że nipletka rozciąga zbyt krótkie kanały mlekowe (czy jak je tam zwał). A moze tak nasze pionierki - Nefretefte i Orchidea by się coś wypowiedziały na ten temat... Hej dziewczyny!!!!Co u Was? Czy już zupełnie przestałyście nosic nipletki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
Hej! Dzisiaj moje doły powoli ustępują, to chyba dlatatego, ze krostki wkoncu złaża i po okresie moje sutki zachowuja sie bardziej normalnie. Nie wiem z czym to zwiazane, ale jak mam okres to szczególnie przez pierwsze dni brodawka lubi sie chować do sródka.:/ Niplettki noszę sobie czasem, teraz juz nieregularnie, bo trochę mam pietra przez te torbiele, cos jakos te tabletki na to chyba nie działaja. Do Elizy27 i Majki30 ja zaczełam nosic nipletke w grudniu i gdybym ja do dzis nosiła regularnie to pewnie efekt byłby juz stały ,przynajmniej tak mi sie wydaje. Majka to smutno, ze po roku noszenia nadal Ci sie wciagaja:(, moze u Ciebie nie jest to spowodowane za krótkimi kanałami mlekowymi. Nie wiem, może są jeszcze inne przyczyny, że sutki nie zachowują sie normalnie, może hormony albo jeszcze cosik innego. Licho wie, szkoda, że tak ciężko o fachową informację na ten temat. Ostatnio w googlach wklepałam hasło płaskie lub wklęsłe brodawki i tylko kilka stron sie pojawiło w tym nasza. A informacje na ten temat są szczątkowe. A teraz mała dygresja na temat małych rzeczy:D Mój były miał sporego, ładnego penisa i seks nie nalezał do jakis niezwykłych(tym z duzym chyba sie wydaje, że orgazm to juz na sam widok takiego sprzetu trzeba miec). Mój obecny facet ma mniejszego( i to sporo) i jest dużo, dużo lepiej. Tak więc nie w rozmiarach rzecz>:D TYlko fajnie by było mieć większe piersi tak chociaz takie pełne B. Kurka chyba moze zaczne odkładac na taki zabieg, ale silikony to nie to same co prawdziwe:(, ach........... Pozdrowka!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
A miałam jeszcze do was pytanie, bo moje sutki to chyba wogóle jakies ufo jest. Reaguja prawie tylko na zimna i jak jestem podniecona to nie zawsze wychodzą:/ zarówna ten normalny jak i ten wciągniety. Tez tak macie?? Aha Dziubek dzieki za zmiane nicka;), pozwoliłam sobie zapisac twoj mail:D. Dziewczynki podaje nr GG 4807358, może tam sobie poplotkujemy o naszych babskich sprawach. Jeszcze raz pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam!!! Olla24 moze i sie z Toba zgodze nie wszystko zalezy od rozmiarku.....;) Majka 30 przerazilas mnie naprawde uzywasz juz nipletek rok i nie masz stałych efektów ;/ Olla24 dzieki za numerek ja tez zostawiam namiar na mnie 3831399 moze kiedys zorganizujemy konferencje wklęsłych brodaweczek.Odzywajcie sie dziołchy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek2001
Witam wszystkie dziewczynki! mój facet na niplette zareagował bardzo dobrze, ucieszył się, bo wiedział jaki to dla mnie problem.Choć na początku nie umiał zajarzyć mechanizmu działania, ale po moim mini-wykładzie wszystko do niego dotarło:) Dzisiaj dopiero teraz założyłam niplette, bo tyle co z nart wróciłam i wiecie co - mimo że brodkawka nie jest super wystająca, to jednak potrafię ją chwycić między palce i normalnie twardnieje. Możliwe dlatego, ze noszę je dosyć regularnie prawie każdego dnia po 12 godzin. Do Olli - zapisałam sobie Twój nr gg, mój to: 3147670. I jeszcze jedno - dzięki temu forum, dzięki temu tematowi i dowiedzeniu się o nipletkach naprawdę w jakieś części spełnily się moje marzenia, bo cały czas miałam przeświadczenie, ze tylko zabieg może to skorygować...Na szczęscie są nipletki:) A co do wielkości biustów i penisów - chcę mieć średni biust, za to mam "żurnalowego" penisa:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubek2001 napisała: \"... chcę mieć średni biust, za to mam \"żurnalowego\" penisa\" może zamiast wydawać kasę na \"silikony\", zrób coś z tym penisem, bo jedno z drugim, jakoś tak razem, nie bardzo... :D koniec żartów, obiecuję że już nikogo nie będę łapał za słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek2001
widziałam, że to tak skomentujesz...no wiesz-na imię mi aleksandra a nie ....miriam heheh fakt faktem żurnalowego penisa ma mój facet - żeby już nie było zgryzliwosci Harry:D Samo określenie - żurnalowy penis strasznie mi się podoba:D mniam mniam mniam Pozdrowienia dla Dziewczynek i dla Ciebie Harry(dobry wujku:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete_24
do: Olla24 do: Magdalena_22 Dziewczyny zdecydowanie przesadzacie z tymi kompleksami... Ja też mam miseczkę 70 B i nigdy nie stanowiło to problemu dla mojej atrakcyjności. Powiem więcej, gdy zakładam sukienkę bez stanika, zawsze jakiś Pan stara się zerknąć mi w dekolt... Choć mam zdecydowanie większe atuty - zgrabną sylwetkię, długie błyszczące włosy, ładną buźke... Kompleksem był wciągnięty sutek, ale nigdy biust jako taki. Mam w tej chwili 25 lat, mój biust wyglada i jest tak samo jędrny jak 8 lat temu, kiedy dopiero co się pojawił... A niejedna moja rówieśniczka ma zwisy do połowy brzucha... Pamiętajcie dziewczyny, żeby być naprawdę sexy, trzeba samemu czuć się sexy...cóż z tego, ze bedziecie mieć piękne piersi, jak znajdziecie sobie inny powód do kompleksów, za duży nos, krzywe nogi itp... Po prostu badźcie piekne dla samych siebie, a staniecie się też piękne dla innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim.......od rana mam dobry humor;) Byc moze juz niedługo bede miała upragnione nipletki ;) a moje doły odeszły z chwilą otwarcia rano oka ;) To prawda z kompleksami trzeba nauczyc sie zyc albo poprostu ich nie mieć;) POzdrowienia dla wszystkich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim.......od rana mam dobry humor;) Byc moze juz niedługo bede miała upragnione nipletki ;) a moje doły odeszły z chwilą otwarcia rano oka ;) To prawda z kompleksami trzeba nauczyc sie zyc albo poprostu ich nie mieć;) POzdrowienia dla wszystkich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
Witam was Dziewczynki i ciebie Harry (nasz Rodzyneczek) Tej nocy mam plan isc spac z nipletka, musze jeszcze popracowac nad moim sutkiem. Chyba jestem tu na tyle długo, że powninnam zrobić jakiś znaczący postęp. Byłoby to z korzyścią dla mnie i was by podbudowało. :D Do nefretete_24: fajnie, że jeszcze tu zaglądasz do nas:D. I zgadzam się z Tobą w 100% : atrakcyjność i seksapil to nie tylko uroda, ale także przekonanie o własnej wartości. Tak co do mojego biustu to mam ostatnio z tym niezłą fazę. Wcześniej tak surowo swoich piersi nie oceniałam. TYlko wraz z nowym mężczyzną w moim życiu, pojawiły sie nowe kompleksy, bo wiecie jak to jest, zawsze chce się być najpiękniejszą dla swojego wybranka...... Mam nadzieję, że wkrótce mi to minie. Magdalenko i Dziubusiu dodałam sobie wasze numery i trzeba będzie się umówić na pogaduchy, tylko, że przed świętami to z czasem u mnie krucho. Magda, cieszę się, że w końcu masz dobry humor a Dziubusiowi gratuluje tego "żurnalowego";) A ja powinnam mieć nick gaduła Buziaki i trzymajcie się cieplutko!!!!!!!!!!!!!!!!!😘 i🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem sama
Ale tloczno sie tu zrobilo,jaki ruch.Cieszy mnei to oczywiscie ,bo swiadczy to o tym ,ze jest Nas wiecej.Tym samym dziewczyny ,ktore odnalazly to forum,a maja problem z sutkami,znajda cos co moze im pomoc.Ja przyzwyzailam sie jzu tak do swoich nipletek,ze czuje jakby byly czescia mnei.:) :) Jak Ja sie z nimi rozstane,gdy nadejdzieich czas? Od czasu doczasu przestaje je nosic na kilka dni i efekt sie utrzymuje nie cofaja sie juz,jak na poczatku.Jedna z dziewczyn pisala ,ze nosila je rok!,a efekty nadal sie nie utrzymuja.MAm nadzieje,ze Ja nie bede musiala ich tyle nosic,ale po obecnym stanie moich sutkow widze ,ze nie.:) Kazdy inaczej reaguje na ta sama rzecz,wiec i w przypadku nipletek tak jest. Dziewczyny,ktore sa nowe na forum-jesli macie jeszcze jakies pytania dotyczace tego "wynalazku",mozecie mnei pytac,bo naleze juz do "starszych"forumowiczek.:) Olla24 pisalas niedawno o tym ,ze Twoje sutki reaguja zwykle tylko na zimno.Z moimi bylo tak samo,na zimno reagowaly a,le na podniecenie juz nie! Moglby sobie moj partner pomyslec,ze nei ejst mi z nim dobrze.:) Teraz to sie jednak zmienilo i widze,ze sutki reaguja rowniez na inne bodzce niz tylko zimno.:) Nie moge doczekac sie lata,wtedy chopc raz gdy bedzieladna pogoda zaloze obciesla bluzeczke,a pod nia zupelnie nic,bez stanika! Niech wszyscy zobacza efekty.:) Trzymajcie sie,bede tu czesciej zagladala,bo widze,ze duzo sie dzieje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama
Fajnie że się znowu ożywiło tutaj! Ja noszę nipletkę po parę godzin dziennie, nie mogę dłużej bo mam bardzo wrażliwe piersi. Jak na razie niewielki postęp ale zawsze ten kroczek do przodu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal czekam na dostawę z Nipletkami... :( Moze jutro przyjdą... Juz nie moge się doczekać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezłe
To ogłoszenie an Allegro neizłe jest,żona uzywała dwa razy i sobie już chwaliła efekty,a tu dziewczyny piszą ,że trzeba na nei czekać nawet kilak miesięcy.:-))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gwarno........naprawde nas tak wiele ;)Ja to nigdy nie nosilam bluzeczek bez stanika poniewaz moje wciągnięte brodawki były widoczne ....juz niedługo zaczne uzyważ nipletek i tez chetnie włozyłabym taką kusą bluzeczkę;) ;DDziewczyny piszcie o efektach ........podbudujcie;) Pozdrawiam gorąco !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ja też chce
Cześc właśnie dostałam niplette.I odrazu ją załozyłam.Będę informowała o skutkach.Mam nadzieje że mi pomoga:) Wesołych Świąt i smacznego jaja dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Właśnie przyszły Nipleti. Zaraz je wyprubuje... Wbrew pozorom wcale się tego nie czuje podczas noszenia! Super, bo myślałam , ze bedę to czuć! Ale pojawił mi się wyciek z sutka!!!!!!!!! W ulotce producent pisze ze to normalne, a czy u Was dziewczyny jest podobnie?? Aha, jeszcze pytanko---> czy ja mam to nosić tylko w dzień, czy na całą dobę od razu zakładać? (boję się zeby nie przesadzić!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała korekta...do mojego "wyprubuje"...oczywiscie miało byc wypróbuje przez "o" z kreską...to wszystko przez te nipletki...jestem taka szczęśliwa że wreszczie doszły, że nie zwracam uwagi na takie szczegóły ja ortografia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza 27 gratulacje nipletek.......pisz o efektach.!!Ja bede musiala sobie jeszce poczekać zanim bede mogła sobie na nie pozwolić.MOj chlopak sie uparł ze najpierw koniecznia wizyta u ginka zanim je nałoze...Mam pytankoo nipletki kupowałas w sklepie internetowym czy moze w aptece.....? Ile kosztowały ;) P.S. Ortografami sie nine przejmuj ,kazdemu sie zdarza ;)) POZDRAWIAM WSZYSTKO FORUMIANKI ......WESOŁYYCH POGODNYCH ŚWIĄT !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza 27 gratulacje nipletek.......pisz o efektach.!!Ja bede musiala sobie jeszce poczekać zanim bede mogła sobie na nie pozwolić.MOj chlopak sie uparł ze najpierw koniecznia wizyta u ginka zanim je nałoze...Mam pytankoo nipletki kupowałas w sklepie internetowym czy moze w aptece.....? Ile kosztowały ;) P.S. Ortografami sie nine przejmuj ,kazdemu sie zdarza ;)) POZDRAWIAM WSZYSTKO FORUMIANKI ......WESOŁYYCH POGODNYCH ŚWIĄT !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
Cześć Wam!!!! Do: ja tez chce i Elizy27 gratulacje!!!:D Niplettki można nosic całą dobę( mi sie zdarzało), ale z poczatku zalecam ostrozność. Zobaczysz jak twoje sutki na to reagują to sobie ustalisz ile możesz nosic. Co do tego wysieku o który pytasz to ja nigdy czegoś takiego nie miałam( o sorrki raz miałam, ale tak bardzo malutko, że w sumie nie wiem czy to poprostu nie był pot, sutek sie zagrzał;) ), ale niektóre dziewczyny we wcześniejszych postach pisały coś o tym. Do Magdy: czekałaś 22 lata( no moze przesadzam, chyba nie az tyle:D )to teraz juz wytrzymaj, marsz do lekarza( twoj chłopak wie co mówi) i do dzieła. Kolorowych, żółto-kurczakowych, rzeżuchowych Swiat jajkowych i mokrego!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Magdalena_22 Ja nipletki kupiłam w sklepie internetowym ( http://calineczka.pl/sklep/product_info.php?cPath=55_56_62&products_id=480 ). Przeszukałam cały net, podzwoniłam po sklepach i tu kupiłam , ponieważ były w miarę tanie i były "na magazynie". W innych miejscach były tańsze, ale albo ich po prostu nie mieli i nie byli pewni czy będą mieli w najbliższych 2 tygodniach, albo cena ze strony w necie okazywała sie "starą" ceną i sprzedawca mi mówił ze nowa cena jest o wiele wyższa niż ta na stronie. Obdzwoniłam też wszyskie apteki w naszym mieście, ale nic takiego nie mieli i nawet nie słyszeli o czymś takim!!!!! Acha! koniecznie napisz co powiedział Twój ginekolog...ja jeszcze nie byłam , na razie po prostu nie miałam czasu... A wiecie co mi najbardziej dokucza w tych nipletkach? Jak sie je zdejmie, to na brodawce jest odciśnięte takie kółeczko...i właśnie ten odcisk mnie boli...Moze mój stanik (sztywny jak zbrojenie - żeby nie było widać nipletek) zbyt mocno dociska nipletke do piersi...A czy Was tez tak na początku bolało? Co prawda, nie jest to ból nie do zniesienia, ale w miarę noszenia się nasila i pod wieczór jest już cieżko...no i z dnia na dzien jest co raz gorzej...boję się pomyśleć, co bedzie za kilka dni... Moze powinnam zmienić stanik...tylko jak zakładam taki cieńszy, to trochę widać te nipletki...kurcze.... Jutro Lany Poniedzielek! Miłego dnia dzieczyny---nie dajcie sie zbyt nocno oblać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza 27
Zapomniałam dodac , ze kosztowały 275 zł (+ jeszcze 15 zł za wysyłkę, platne za pobraniem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem sama
Do Eliza27 ,JA mailam taki sam problem jak Ty,tyle ,ze nei na poczatku nodszenia a,le neico pozniej.Doszlam do wniosku,ze to przez stanik.Nosilam taki naprawde sztywny i on dociskal nipletki do skory,gdy znowu zmienilam stanik wszytsko bylo ok.Teraz tez nosze taki typu push up ,taki elny,ale nie ejst on tak sztywny jak poprzedni,a tez nie widac ,ze nosze nipletki i dobrze sie pod nim trzymaja.TAk wiec zmien jak najszybciej stanik ,bo wiem jaki nieprzyjemny moze buyc taki odcisk. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_007
witam Was kobitki! ale się ucieszyłam, że nie jestem sama. Wy dobrze wiecie,jakie to krępujące być pośród innych babeczek z pięknymi brodaweczkami w przebieralni. Do tej pory myslałam,ze jest niewiele dziewczyn z takim problemem, i że raczej dotyka to starsze kobitki. Wybieram się do lekarza patologa sutka,żeby mnie wreszcie jakiś specjalista zbadał :) i zapytam się o te niplettki, bo mnie bardzo zaciekawiły.No i jest nadzieja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim.....Niunia_007 do patologa sutka?????? ooo to moze byc ciekawe moze powie cos wiecej na temat naszych \"innych\" piersi i o nipletkach. Prosze podziel sie tym co usłyszysz. Ja tez zanim zakupie te cudo skonsultuje sie z lekarzem........a juz nie chce czekac ale niestety nie latwo z wizya ;( pozdrawiam !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×