Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość zakompleksiona
ja mam odkad siegam pamiecia wklesla jedna brodawke, druga plaska, a w dodatku tez odkad pamietam zawsze jest tam jakas wydzielina, czy moze to miec zwiazek z tymi krotkimi przewodami mlecznymi? wydzielina jest czesto symptomem nowotworu, ale skoro ja mam to od dziecinstwa? na domiar zlego mam tez wlosy na brodawkach.... czy ktos z was cos wie na ten temat? skad to wszystko u jednej osoby? chcialabym uzywac tych waszych nipletek, ale jak o tym pomysle to az mi niedobrze, naprawde, przeciez sutki sa takie delikatne. no i w ogole az ciezko sobie wyobrazic ze z wkleslej brdoawki, czyli z takiej ktorej praktycznie nie ma, moze byc wypukla??? myslalam ze tylko ja mam wklesle brodawki a jednak jest nas wiecej. pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos cos do mnie napisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
Do zakopmleksionej: Hejka!!Ja mam dokładnie tak jak ty, jedna płaska, druga wklesła, z tej wklesłej tez czasem sie pojawiała taka wydzielina, ale gin. mi powiedziała, ze skoro mam to od zawsze pratycznie, to nie jest to nic groznego, powiem ze odkad nosze niplettki ta wydzielina sie nie pojawia, nie wiem jak to działa, ale poprostu jej nie ma. Co do włoskow na brodawakach, to ja mam jednego ciemnego ktorego usuwam penseta(troche boli, ale da sie przezyc):). Wiem od swoich kolezanek, ze niektore maja nawet sporo włosków wokoł brodawki i t ez je usuwaja tak jak ja pensteta. Wiec to chyba czesto sie zdarza u kobiet i nie ma sie czym martwic, chociaz jakies wielkie owłosiene moze byc spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Co do wrazliwosci sutkow i noszenia niplettki to powiem ze na poczatku to było bardzo nieprzyjemne faktycznie troche bolało, ale teraz juz nic nie czuje jak nosze niplettke(całkiem o niej zapominam) zauwazyłam tez ze jak ja nosze to brodawka stała sie mniej wrazliwa na dotyk, bałam sie juz ze tak zostanie, ale jak przez 3 dni nie nosiłam wogole niplettki to wszystko było oki i wrazliwosc wrociła :D, ale niestety brodawka zaczeła sie chowac:(, wiec chyba na refekty musze jeszcze poczekac, ale i tak jest o niebo lepiej niz było. pozdrawiam i głowa do gory, 3maj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
Hej Orchidea! napisz cos o efektach, jak to u ciebie przebiega, jakie rezultaty.:) pozdrowionka Do sceptycznychi inych tam takich, darujcie sobie wasze komentarze, ja jestem b. zadowolona z niplettek i nie jestem jedyna:),złosliwych kurcza na tym swiecie nie brakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona
do Olla 24 dzieki za odpowiedz, pocieszylas mnie ! ale miomo wszystko chce isc na usg piersi tak dla pewnosci, potem jesli bedzie wszystko ok sprobuje nipletek. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
Aloha! Padło pytanie, co u mnie! Otóż jak już jakiś czas temu pisałam opuściłam sie na maxa z noszeniem niplettek, ponieważ mam taki nawał pracy, że prawie wcale nie zajmuję się soba. W takim tempie, to nigdy chyba nie będzie u mnie takiego efektu jakbym sobie życzyła! ;-) A tak na poważnie, to z jednej brodawki jestem już zadowolona, bo nie mam jej już wciągniętej, z taką, jak to ktoś nazwał dziurą. Mogę już z nią zupełnie elegancko się pokazywać :-) Druga ta bardziej wciągniętajest też w lepszej kondycji i to o wiele. Niestety nie noszę niplettek juz tak często i dlatego powiem szczerze już wcześniej ładniej wyglądały, ale oczywiście z mojego powodu trochę się ten proces naprawczy u mnie cofnął. Dlatego noście niplettki bez takich długich przerw! Bo to szalenie ważne! A do tego spotka Was taka kara jak mnie! Czyli, że jedną niplettkę w tym ciągłym nawale pracy zawodowej już gdzież w domu zgubiłam! Pozdrawiam Was gorąco! I nie bójcie się o efekt. Będzie! papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete_24
Dlaczego ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o naszym problemie, tak kategorycznie się wypowiadają??? Ja ze swojej strony dodam: 1. O tym, że nie tylko ja mam problemy z wklesłym sutkiem dowiedziałam się z tego forum :) 2. O niplette dowiedziałam się z tego forum 3. Kupiłam niplette jako pierwsza z was... i nie z apteki a z drugiej reki 4. Rozmawiałam na ten temat z moim ginem, nie widział przeciwskazań 5. Wielokrotnie rozmawailam wcześniej z innymi lekarzami... jedyne co potrafili powiedzieć, to że wszystko Ok, taka moja uroda... to byli ginekolog, onkolog i radiolog, który robił mi USG sutków... Mam korbe na punkcie własnego biustu, raz w roku chodze na USG :D Na podstawie własnych doświaczeń oceniam, że niplette jest skuteczne... i piekielnie drogie, choć to tylko trochę plastiku.... ale czego się nie zrobi, by wyleczyć własne kompleksy. POzdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0lla24
hihi, hej nefretete, cos mi to przypomina, mogłabym napisac dokładnie to samo o sobie. pozdrawiam A u mnie pojawił sie ktos na horyzoncie i (hmmm) mooocno zadurzyłam:) i chyba niedługo dojdzie do jakiejs konsupcji :D, nosze teraz nipletke cały czas i kurka mam nadzieje ze moje sutki nie wytna mi jakis numerow:S Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete_24
Nie ma to jak nowy facet na horyzoncie na poprawę konsekwencji w noszeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
hehe widze nefretete, ze cos o tym wiesz, Tobie tez pomogł nowy facet??:D teraz jestem systematyczna i konsekwentna jak nigdy wczesniej hihi:), i mam wielka nadzieje, ze obedzie sie bez "numerow":S ps wspominałas mu o swoich sutkach, czy sie nie przyznajesz ze cos było nie tak??;) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna z problemem
ja zamierzałam zdecydowac sie na zabieg, bylam nawet na jedenej konsultacji u chirurga plastycznego. byl bardzo ok - nic nie doradzal, tylko stwierdzil, ze moze taki zabieg przeprowadzic. dlugo zwlekalam z decyzja i juz bylam bliska podjecia decyzji o zabigu ale dzis znalazlam to forum i jestem bardzo szczesliwa, ze jest nas wiecej (oczywiscie wolalabym, zeby nikt nie mial tego problemu). to na prawde pocieszajace. pierwszy raz slysze o nipletkach i dlaczego mam nie sprobowac. chyba zaraz zamowie i zgadzam sie z wieloma poprzedniczkami, ze ktos kto nie ma pojecia o tym czym jest taki kompleks nie powiniem tak "potepiac" prob poradzenia sobie z tym problemem. pozdrawiam jak tylko wyprobuje podziele sie z wami efektami (nawet jesli beda niezadawaljące)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
Witam kolejna z problemem :), ach kurka jednak całkiem sporo kobietek ma ten problem:/, troche to budujace choc nikomu nie zycze tego. A ja skonsumowałam juz swoj hmm "zwiazek", cholewka nie wiem nawet czy moge to tak nazwac, ach ci faceci..... Na szczescie sutki były prawie całkiem bez zarzutu za wyjatkiem jedej małej chwili, ale szybko zrobiłam z tym porzadek:), uff pierwsze koty za płoty... Pozdrowionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
Witam kolejna z problemem :), ach kurka jednak całkiem sporo kobietek ma ten problem:/, troche to budujace choc nikomu nie zycze tego. A ja skonsumowałam juz swoj hmm "zwiazek", cholewka nie wiem nawet czy moge to tak nazwac, ach ci faceci..... Na szczescie sutki były prawie całkiem bez zarzutu za wyjatkiem jedej małej chwili, ale szybko zrobiłam z tym porzadek:), uff pierwsze koty za płoty... Pozdrowionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
Witam kolejna z problemem :), ach kurka jednak całkiem sporo kobietek ma ten problem:/, troche to budujace choc nikomu nie zycze tego. A ja skonsumowałam juz swoj hmm "zwiazek", cholewka nie wiem nawet czy moge to tak nazwac, ach ci faceci..... Na szczescie sutki były prawie całkiem bez zarzutu za wyjatkiem jedej małej chwili, ale szybko zrobiłam z tym porzadek:), uff pierwsze koty za płoty... Pozdrowionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete_24
do Olla24 pewnie, że się nie przyznawałam.... co się miałam przyznawać, jak wszystko było OK! :) Facet powiedział mi, ze mam sliczny biust i nawet przez mysl mu nie przemknęło, że miałam jakieś kompleksy i sutki nie takie jak trzeba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona
Dziewczyny, zazdroszcze wam, ale napiszcie jako to mozliwe ze z sutka ktory jest wklesly czyli go nie ma robi sie nagle sutek wypukly?? do nefretete 24 i oli 2 . ile czasu na to potrzebowalyscie? czy caly czas nosicie niplette czy juz na stale macie rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona
Dziewczyny, zazdroszcze wam, ale napiszcie jako to mozliwe ze z sutka ktory jest wklesly czyli go nie ma robi sie nagle sutek wypukly?? do nefretete 24 i oli 24. ile czasu na to potrzebowalyscie? czy caly czas nosicie niplette czy juz na stale macie rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona
Dziewczyny, zazdroszcze wam, ale napiszcie jako to mozliwe ze z sutka ktory jest wklesly czyli go nie ma robi sie nagle sutek wypukly?? do nefretete 24 i oli 24. ile czasu na to potrzebowalyscie? czy caly czas nosicie niplette czy juz na stale macie rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete24
re up Ja nosiłam jakieś 2 m-ce regularnie, tzn. po 4 godz. na jeden sutek... teraz nosze bardzo sporadycznie (raz w tyg.) tylko na jednej brodawce, tej wciągnietej, bo druga była płaska. Chce utrwalić efekt... A z płaskiej brodawki robi sie wypukła w ten sposób, że zostają naciągnięte kanaliki mleczne... To one właśnie, gdy są za krótkie, powoduja wciąganie brodawki. Dlatego u kobiet o małym stopniu wciągniecia, gdy urodza i wykarmią dziecko, czesto samoistnie brodawki robia sie wypukłe. Niplette wykorzystuje własnie ten element ssania... jest ono na tyle mocne, że pomaga nawet przy duzym stopniu wciagnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem sama
A Ja ostatnio cala dobe nie nosilam nipletek i teraz jestem zadowolona z ich wygladu ,bo wygladaly zupelnie normalnie,tzn.nie cofaly sie jak kiedysc,byly wypukle.Nadal nosze nipletki,zeby utrwalic efekty.Pzdrawiamwas DZIEWCZYNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
Myśle, ze u mnie juz wszystko oki z sutkiem, bo 4 dni nie nosiłam nipletki i nie wciaga sie do srodka, ale mam zamiar jeszcze ponosic niplettke, zeby efekt był naprawde stały. Do zakompleksionej: Trudno mi powiedziec ile czasu to nosze, ogolnie zaczełam uzywac jej 2 miesiace temu i raz nosze ja cała dobe(nauczyłam sie nawet spac z tym:D)raz pare godz., ale zdazały sie dni ze nie nosiłam wogole. Na zimno moja brodawka reaguje juz normalnie, nie wiem zabardzo jak jest z podnieceniem, ale wyglada na to ze tez wporzadku:) W stanie "spoczynku" moje sutki sa płaskie, ale to mi zupełnie nie przeszkadza, tylko na tej korygowanej brodawce jest cały czas taka kreseczka i chyba nie uda mi sie jej pozbyc:( Zauważam też, że jak nosze niplettke regularnie to moj sutek jest duzo mniej wrazliwy na dotyk, czy wy tez tak macie???????? Mam nadzieje, że to minie, bo nie chciałabym stracic takiego źrodła przyjemnosci:/ Pozdrowionka Ps. Miło sie pozbyc choc jednego kompleksu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna z problemem
czesc to znowu ja, nie mogę się już doczekc na zamówione nipletki, ale niestety bede chyba musiala jeszcze pare dnipoczekac bo ponoc cos nie tak z importerem. ale w koncu czekalam 26 lat, poczekam jeszcze pare dni. i obiecuje informowac na biezaco o efektach. a przede mna na prawde wyzwanie, bo mam obydwie wklęśnięte. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona
Napiszcie dziewczyny, o co chodzi z tymi kreseczkami na brodawkach, co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 269
noszę nipletki 3 miesiące. żadnych efektów. brodawki obolałe i krzekrwione, ale ciągle płaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demaskownica
Harry Silver to facet który ma sklep internetowy w nipletkami i robi wszystko by sprzedaż wzrosła. jedną z dróg do sukcesu sklepów internetowych jest udział w grupach dyskusyjnych czyli kryptoreklama. dlatego tyle opinii pozytywnych, bo pozytywne info dają sprzedawcy nipletek. wszystkie moje znajome nie widziały żadnych pozytywnych skutków ich stosowania, za to wszystkie miały skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
do kolejna z probemem: hehe ja tez czakałam dłuzej na niplettki, bo nie mogli trafic pod własciwy adres. Widze, ze problemy z dostawa to standard:( i zycze powodzenia. MNie sie udało i mysle, ze moge juz mowic o stały ch efektach, choc jeszcze czasem nosze nipllettki:) a uzywam ich gdzies chyba od 8 grudnia. do zakompleksionej: no ja na tej wciagnietej brodawce w stanie "spoczynku" mam taka kreseczke, taki jakby mały rowek, zagłebienie ale to mnie juz nie martwi , najwazniejsze, ze juz nie wpada do srodka:) wkoncu. Kurcze naprawde to dla mnie niesamowite widziec i czuc, ze wszystko jest w porzadku i wreszczie moge nosic takie mięciutkie koronkowe staniczki, albo chodzic bez:D. Do tej pory nosiłam staniki z usztywniana miseczka, bo same rozumiecie głupio wyglada jak jedna brodawka wychodzi a druga nie tym bardziej latem kiedy pod cieniutkim bluzeczkami nic sie nie ukryje. do Ali 269: kurka strasznie mi przykro, ze Tobie nie pomagaja. Moze twoj problem polega na czym innym i nie jest to spowodowane zbyt krotkim przewodami mlecznymi. A czy zawsze masz płaskie brodawki, nigdy nie wychodza?? Moze warto to skonsultowac z lekarzem . U mnie wszystko działa oki. Na poczatku tez miałam obolałe brodawki, ale pozniej to mineło i jedyny skutek uboczny jaki zauwazam to to, ze sa teraz mniej wrazliwe na dotyk, ale mysle , ze jak przestane juz całkiem uzywac niplettki to wszystko wroci do normy. Powodzenia Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
Matko Boska złośliwość ludzka nie ma granic!!!!!!!!!!!!!!! Ja bynajmniej nie mam nic wspólnego z Harrym( nie pracuje tez w firmie Avent ani w zadnych sklepach internetowych) poza tym, że uczestnicze w forum przez z niego założonym. Z niplettek jestem w 100% zadowolona, mi pomogły!!!!!!!!Skutkow ubocznych NIE MAM!!!!!!!!!!!!!!!Nie mam juz tez kmpleksow zwiazanych z piersiami i za to jestem wdzieczna Harremu. Oczywiscie jest mozliwe, że komus to nie pomogło, ale to juz chyba musiałby zobaczyc jakis lekarz i zbadac, dlaczego tak sie dzieje. Co do Harrego, bynajmniej nie zajmuje sie dociekaniem, kim on jest i dlaczego załozył ten topik, chociaz chyba sie domyslam, bo spotkałam jego wypowiedz na innym forum i na troche inny temat, ale skoro on sam na ten temat nic nie mowi, wiec ja tym bardziej nie bede. Jesli to to o czym mysle, to nie ma to nic wspolnego z marketingiem tej firmy ani sklepami internetowymi. Sorry Harry za wypowiedz na twoj temat, ale denerwuja mnie te komentarze i to, ze wszyscy zaraz wietrza jakis podstep i chec wzbogacenia sie na cudzych kompleksach. Tak jakby innych powodow dla załozenia tego forum byc nie mogło. Pozdrowienia dla wszystkich niezłośliwych!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy Harry Silver, który założył ten topik to ten sam Harry_Silver, który potem mocno sie tu udzielał ?? a może Harry ma hurtownię Niplettek, bo handel detaliczny juz go nie kręci ?? wystarczy... wcześniej obiecywałem, ze nie będę reagował na zaczepki zastanawiam się też na jakim formu i o czym pisałem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
Nie, nie to było zdecydowanie inne forum, ale jakie nie bede pisac:P, zreszta jakie to ma znaczenie:D Hehe tak z pewnoscia zapotrzebowanie na niplettki jest tak wieeeeelkie, ( pomimo tej zawrotnej ceny za ten kawałek plasitku), ze bardziej opłacalne byłoby sprzedawanie ziemniakow i kapusty w osiedlowy sklepiku ;P. Klientela z pewnoscia wieksza:D Harry, ile zarobiłes na niplettkach?? Pewno jezdzisz juz Maybach'em??;) Olać tych pieniaczy!! pozdroffka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna z problemem
moi drodzy, czekam na nipletki już tydzień ale jeszcze nie wpadam w panikę. Mam tylko nadzieję, że tak jak Olla 24 już niedługo (może już na wiosnę) wreszcie odważę się wyjść bez usztywnianego stanika. Kto wie, może nawet bez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×