Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Moje życie się zmieniło i obróciło o 180 stopni dzieki Niplette.. Zaczęłam w lipcu tego roku. Teraz noszę już coraz mniej, bo sutki sterczą tak czy owak. Teraz czuję się w pełni piękna, kobieca, zadowolona ze swojego wyglądu i swoich piersi. Nikt, kto nie miał (nie ma)takich problemów jak my, nie jest w stanie pojąć tego, jak ważna jest dla nas - kobiet ta część ciała. Jestem szczęsliwa, naprawdę :) Moje Drogie! Nie traćcie nadziei na to , że będziecie mogły w pełni cieszyć się życiem. Dziękuję, że byłyście i że jesteście :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem tak...ja nosze czwarty dzien i po 24h noszenia..sutek nie jest juz plaski nawet jak ich nie nosze pare godzin...naprawde dziala...i bardzo ciesze sie z kupna tego produktu... bo na allegro mozna kupic za naprawde niska cene... pozdrawiam :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lora82
Witajcie. Jestem przeszczęśliw że znalazłam tą stronkę. Myślałam że tylko ja mam taki problem. Od jutra wybieram się na poszukiwania NIPLETTE. Zamówić do domku nie mogę bo moja matka powie że zwariowałam. A ja chcę normalnie wyglądać. Marze o tym. Tylko czy marzenia się spełniają????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny co tam u Was slychac?? :) bo u mnie wszystko po staremu...czyli bez zmien...nie dorobilam sie jeszcze niplette ale coz poradzic moze jak bede starsza to sobie kupie tzn napewno. ale teraz musze sie wstrzymac a mamy nie bede prosic o kase bo dalej jej nie powiedzialam o swoim problemie wiec rozumiem LORE89. moja by nie zwariowala ale nawet jak jej powiem to i tak to nic nie da. :( zreszta jesli maiala bym kupowac niplette to na 2 sutki a to troszki kosztuje. myslalam o kupnie na aleggro ale jakos nie bardzo mi to odpowieada ze ktos inny mial to na piersiach a potem ja...:( wiec jak bede zarabic to kupie nowiutkie niplette i bede bardzo bardzo bardzo happy :) :) :) pozdrawiam Was jeszcze raz bardzo goraco papa buziki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lora82
U mnie w mieście ciężko jest kupić Niplette. W aptekach mówią że tego nie ma nawet w hurtowniach. Smutno mi, bo bardzo chciałabym je mieć :( Pewnie musiałabym poszukać w jakimś większym mieście, ale to wiąże się z dodatkowymi kosztami. Bez sensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Lora89 Droga Loro ja polecala bym Ci kupno niplette z jakiejs stronki wiem ze nie chcesz tego zamawiac do domu wiec moze popros o to kolezanke zebys mogla podac jej adres aby paczka przyszla do niej napewno jakas znajdziesz...jesli sie wstydzisz powiedziec kolezance do czego to sluzy poprostu nie mow i popros ja aby nie pytala i zrobila to dla Ciebie ;) mysle ze masz kogos zaufanego. tak pewnie byloby najlepiej gdy juz awizo przyszloby do Twojej kolezanki to sama poszla bys po odbior paczki i bylo by po sprawie:) mysle ze rozumiesz o co mi chodzi bo trosze namieszlam z tym tlumaczeniem...hhmmm...ja tez strasznie chciala bym miec juz niplette ale niestety narazie nie mam mozliwosci... Pozdrawiam Cie goraco i mysle ze Ci sie uda:) PS sory za bledy bo pewnie ich troszki jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lora82
Karolinko, wielkie dzieki za radę. Jest tylko jeden problem. Nie mam zaufanych koleżanek. Dziewczyny jakoś mnie nie lubią :( A tak w ogóle to dzisiaj zaczęłam się zastanawiać czy faktycznie to kupić. Boję się tego bólu. Jestem strasznie wrażliwa :( Muszę się jeszcze zastanowić. Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniagas
hej dziewczyny,dzieki za opinie i damie mi wiary ze Nipllety dzialaja bo ja je juz odlozylam do polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniagas
ja myslalam ze jestem jedynym takim przypadkiem a okazuje sie ze nie.kupilam Nipllety w ciazy jednak nie zdaly egzaminu,fakt ze nie naleze do osob systematycznych.mimo wszystko karmilam piersia 5m-cy choc przyznac musze piekielnie bolaly brodawki.jednak nie liczylam ze sa dziwczyny ktore maja takie same problemy i tymbardziej takie ktorym nipllet pomogl.DODALYSCIE MI WIARY I CHECI DO PRACY NAD SOBA.napiszcie prosze o swoich przezyciach doswiadczeniach zwiazanych z ta wada?mnie osobiscie to strasznie blokuje,krepuje w zyciu a juz nie wspomnie o sytuacjach intymnych.pozdrawiam wszystkie pokrzywdzone przez los.czy wiecie moze jaka jest przyczyna takich brodawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicunia29
Moje kochane! wiecie co? ja mam te sam problem. Moj partner nie za bardzo zajmuje sie moimi piersiami ale moze to dlatego ze ja daje mu do zrozumiernia miedzy wierszami ze "nie". Otoz moim problemem sa male piesi jak rozwniez male brodawki. Nie mam ich co prawda wkleslych ale sa plaskie normalnie po poruszeniu staja lekko. Sprobuje z tym niplette. Ja mieszkam obecnie w Niemczech i zobacze czy to mozna tez dostac...zastanawia mnie tylko to czy to samo dziala pod stanikiem czy musze cos robic. ile tygodni musze to nosic i czy ogolnie srednica brodawki (nie chodzi mi o guziczek tylko o sutek) powieksza sie bo mam moze 2 cm srednicy. Zaczelam tez masowac cycuszki moje biedne od dwoch dni i czuje napecznienie....zobaczymy pozdrawiam Was trzymajcie sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) mam maly zasob wiedzy na ten temat ale nasz problem jest wywolany tym ze nasze drogi mleczowe (czy jak tam sie to okresla) sa nieco cofniete i dlatego nasz sutek tez....tak slyszalam...:( mioim zdaniem to niplette powinno byc powszechnie dostepne za nieduza kwote przeciez to nie nasza wina ze nas to dotknelo i musimy jeszcze wytracac sie...ale coz niestety tak nie jest a 2 niplette to koszt ok300 zl przeciez to nie sa male pieniadze a dosc wygorowana cena jak dla mnie.. jeszcze nie zarabiam wiec nie moge sobie na to pozwolic...kutwa..szlak mnie trafia jak o tym mysle...:/ napewno kiedys to sobie kupie na 100%... Do Leniagas:) A wiec jesli chodzi np. o moje doswiadczenia to sa tragiczne...wstydze sie przebierac przy kolezankach i pokazywac swoich piersi (chodzi mi o przebieranie np.w przebieralni po basenie czy plazy..) nie chce zeby ktos sie ze mnie smial ze mam takie piersi wiec ich nie pokazuje. na plazy czy przy obcislej bluzce krepuje nie ze nie widac mi guziczkow tak jak innym dziewczynom...tragedia poprostu... moje piersi widziala tylko jedna osoba czyli moj obecny chlopak jakos sie przelamalam on bawi sie nimi i mowi ze mu to nie przeszkadza ale to i tak mnie nie dowartosciowuje...nawet moja mama o tym nie wie nie lubie o tym mowic. Do Kicunia29 w niemczech napewno sa niplette bo jak bylam w niemczech to czytajac bravo niemieckie poraz pierwszy w swoim zyciu (bylam taka zachwycona ze nie tylko ja mam taki problem i ze jest na to sposob) zobaczylam niplette na obrazku byla dziewczyna z takim problemem i pokazane bylo jak tego uzywac...odrazu wyrwalam sobie kartke na pamiatke i zabralam ze soba do polski w poszukiwaniu i tak trafilam na to forum i dalej mozna sie domyslec.jednak gdy dowiedzialam sie o cenie to nie bylam zachwycona. napewno to nabede ale nie wiem jeszcze kiedy. a jesli chodzi o noszenie to powinno sie to nosic 12 godzin a jesli chodzi o noszenie pod stanikiem to da sie tylko tzeba z miec stanik z usztywniana i lekko szpiczastym zakonczeniem na sutek PS sory za bledy ort i inne:) lol:) pa pozdrawiam Was goraco:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorka bo cos w ostatnim zdaniu pokrecilam chodzi mi o to ze trzeba miec stanik z usztywniana miseczka i lekko spiczastym zakonczeniem na sutek :) teraz dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicunia29
dzieki dziewuszki za odpowiedz nie wiem ile tylko kosztuja w Niemczech ale stosunkowo pewnie taniej jak w Polsce! jutro pojade i zaloze sobie chociaz na jednym bo nie chce wydawac za duzo pieniedzy naraz! Juz sie nie moge doczekac jak beda mi pieknie sterczec. Slyszalam tez ze mozna robic to strzykawka - sciac koncowke i rozciagac jakby sie zaciagalo powietrze. Zobacze od jutra zaczynam. No ba natura juz taka jest dziwna ze nie daje wszystkiego ale przeciez mozna korygoweac!!!!!Jestem pelna optymizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicunia29
widze ze temat przycichł....ale ja mam moze i smieszny sposob! Otoz biorę butelke po oliwce do dzieci (pusta) i wciagam sobie brodawke. Robilam to dzis kazda po 0,5 godziny!Wiecie co brodawki sie nie schowaly do teraz a robilam to rano! NIe wiem czy moje moze hormony tak dokazuja ze piersi nabrzmialy...Napiszcie co o tym myslicie??? POzdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniagas
do kicunia29, jakos nie moge sobie wyobrazic jak ty to robilas...butelka po oliwce?prosze o dokladnieszy opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicunia29
biore puste butelke i przykladam do sutka. Butelke musisz trcohe nacisnac zeby powietrze ktore jest w srodku wciagnelo sutek. I tak troche ponaciskaj butelke nie za bardzo. Zrobia sie odciski na sutku ale tym sie nie przejmuj!Uwazaj sutek musi byc naoliwiony!Sprobuj po pol godzinie kazdy!POwodzenia a jesli nie posluzy to poradze Niplette dostepne w aptece! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniagas
do karolina1990.dzieki za podzielenie sie swoimi przezyciami.wstyd przed innymi,poczucie 'ULOMNOSCI",brak przyjemnosci w czasie pieszczot...Moja mama tez nie wiedziala dopoki nie zaczelam karmic dziecka.zdziwienie!a u mnie wstyd przed wlasna mama.w ciazy uzywalam Nipllete i nie wiem jak u Was ale moj maz stwirdzil ze woli moje piersi przedtym-fakt te brobawki sa takie troche nieforemne:takie przesadnie dlugie z dziwnym"rowkiem"przez srodek.od kilku dni uzywam znowuNiplllete(fakt drogie)bo dziwczyny na forum dodaly mi sil by walczyc o dobry rezultat.jak do tej pory wciaz "chowaja sie".nie trace nadziei jednak.pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tak ze strzykawka slyszlam moze sama spobuje ale nie wiem... a jesli chodzi o ksztalt po wyciagniecui to rzeczywiscie sa taki inne niz normalne sutki..dziurka jest taka zbyt widoczna i wogole...tez to zauwazyla...nie wem juz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka1985
Siedzę i cieszę sie do monitora:)czyli jednak nie jestem sama:))Proszę o link do strony gdzie można zamówić niplette. Już byłam gotowa nawet poddać się jakiemuś zabiegowi i właśnie w tym celu wpisałam w wyszukiwarce to wstydliwe hasło "wciągnięte sutki" a tu proszę, jest jednak jeszcze jakieś inne mniej inwazyjne i jakby nie było, mimo wszystko, tańsze rozwiązanie. Mam wciągniętego tylko jednego sutka( nie zawsze,ale nigdy nie wiem czego mam się po nim spodziewać w intymnych sytuacjach), drugiemu "zdarza" się to sporadycznie . Jestem z facetem od dwoch lat i udaję,że problem nie istnieje,kierując jego uwagę na dolne partie mojego ciała,choć bardzo lubię pieszczoty piersi właśnie:(.Może dla niego nie byłby i nie jest to problem ale widząc moje zażenowanie on też,jak zauważyłam,stara się omijać moje piersi( Muszę spróbować koniecznie, dzięki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanko...bomm czytajac wczesniejsze wypowiedzi jedna z dziewczyn napisala ze do wysiagania sutek mozna tez chyba zastosowac Laktator Tłokowy to takie cos do pobierania mleka z piersi ten laktator tłokowy tez wyciaga sutek i jest o wiele tanszy np ok50zl nie wiem co o tym myslicie ale tak tylko pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniagas
hej dziewczyny) ja probowalam ze strzykawka,Nipllete i karmiac dziecko uzywalam tez recznego laktatora.osobiscie uwazam ze najlepsze jest Nipllete bo mozna go nosic 24h na dobe,ze strzykawka nie ma takiej mozliwosci-tak mi sie wydaje,laktator rowniez jest na krotki czas wiec dzialanie jest mniej sluteczne.Chyba ze ja nie znam poprawnego sposobu ich uzywania. moze byc tez ze nie wszystkie potrzebuja dlugotrwalego uzywania takich sprzetow.ja niestety nie naleze do tej grupy.pozdrawiam cieplutko)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicunia29
dziekuje wszystkim dziewczynom za informacje :-) mam jeszcze jedno pytanie: czy jesli bede uzywac Niplette tylko w dzien to tez beda efekty znajac sprawe nie chce b moj chlopak widzial ze nosze cos takiego a po drugie ja strasznie krece sie w nocy??? pomysl z butelka w zastepstwie strzykawki okazal sie mizerny...choc brodawka reaguje na bodzce (tylko z lewa mam problem) odpiszcie mi prosze co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka1985
jeśli chodzi o zakup nipletek to na allegro jedna nipletka kosztuje 129zł,to chyba najtaniej spośród pozostałych stron sklepów internetowych,mi udało sie kupic nipletke używana za 80 zł, jeszce jej nie dostałam ale mam nadzieję,że to,że ktoś z niej już korzystał nie bedzie rzutowało na jej jakość no i,że się spisze:) No to tyle tylko Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora82
witam wszystkie kosmiczne dziewczyny! Ja nadal bez nipletek. Nawet w hurtowniach tego nie ma :( Karolinko, mam nadzieję że już niedługo będziesz miała tyle pieniążków żebyś mogła sobie kupić nipletki. Życzę Ci tego z całego serduszka. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1986
hej:)pisalam juz jakis czas temu i powiem wam ze dzieki temu ze zobaczylam ze jest nas tyle, odwazylam sie w koncu tak poprostu na lajcie pogadac o tym z moim facetem i od tamtej pory on postanowil sie nimi "zająć":) minely prawie 2 miesiace, moj mezczyzna "bawi" sie nimi prawie codziennie i moj sutek sie juz prawie nigdy nie chowa:) polcam ta metode wszystkim:) nie ma to jak łączyć przyjemne z pozytecznym;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniagas
witajcie dziewczyny.to co proponuje Gosia 19..jest calkiem calkiem interesujace.a jesli to jeszcze zda egzamin to juz naprawde ektra...trzeba sprobowac.ile mowisz 2 miesiace nad tym pracowal?.....pozdrawiam cieplutko))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×