Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Lepiej zamówić na necie, w aptekach ceny Niplette są olbrzymie :P Wiem coś o tym:P Nie wiem co pisać, bo juz wszystko na temat mojej kuracji napisałam w poprzednim i przedostatnim komentarzu :) Ciągle nosze Niplette, to na jednym to na drugim sutku, juz się tak do nipletki przyzwyczaiłam że nie jest to dla mnie aż tak duzy dyskomfort jak na początku:P Więc noszę dalej, rzetelnie i systematycznie :) Pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemon...
HEJ!!! BŁAGAM CZY NIE MA KTOŚ DO ODSPRZEDANIA UZYWANE NIPLETTE??? PROSZE BO JAK NA RAZIE NA NOWE MNIE NIE STAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewica84
Do ahh! chciałam zapytać, czy Twoje sutki również mają ten "rowek" pozostały po wklęśnięciu? Moje nie mają jedynie, gdy reaguja na podrażnienie, w stanie "spoczynku" mają... zastanawiam się ile trzeba by nosić nipletki, żeby i tego się pozbyć.. chociaż nie przeszkadza mi to za bardzo... ale wiesz... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam długo bo przez ponad tydzień nie miałam internetu;) Ewica!! Moje sutki również mają ten jak napisałaś \'rowek\', w postaci takiej kreseczki, która jest widoczna zwłaszcza gdy sutki są w spoczynku:) Gdy sutki pod wpływem np. zimna stają się nabrzmiałe to tego nie widać, a przynajmniej w małym stopniu. Tego już chyba się nie pozbędziemy:/ Też miałam zamiar o tym tutaj napisać i zadać Ci to samo pytanie.. A w ogóle to jak Ci idzie z niplette? Ja już się przyzwyczaiłam i noszę w nocy na jednym, w dzień na drugim sutku, to stało się taką moją rutyną :P Noszę cały czas, bo zawsze może być lepiej no nie?:) Co do \'rowków\' na brodawce, to chyba musimy się z tym pogodzić:) Chociaż.. kto wie:) Może kiedyś znikną:) Pozdrawiam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszelka00
Zastanawam sie czy to forum jest jeszcze aktualne?Mam ten sam problem i chyba zakupie sobie te nipletki.Niestety jestem za granica i jedynie moge kupic 2 sztuki(pojedynczych nie ma nigdzie) a potrzebuje jednego,ale trudno,czego sie nie robi dla urody:).A jak wam idzie kuracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _d_
a czy niplette mozna stosowac w czasie karmienia piersia?? bo niestety moje dziecko nie chwyta brodawki i musze uzywac nakladek z aventu ale to mocno niewygodne... albo odcigac pokarm laltatorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
U mnie widac znaczną poprawę :) Gdy dłużej nie używam nipletki brodawki są leciutko wciągnięte ale przy podrażnieniu wychodzą ;) Nie wiem o jakim rowku mówicie...hmmm. _d_ możesz używac nipletki, najlepiej noś ją przez godzinę lub nawet mniej przed karmieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnka
Hej dziewczyny!!! Pisałam na wcześniejszych stronach tego forum, używam nipletek juz trzy miechy i moje suteczki są już naprawdę ładniutkie. Jedyny mój problem polega na tym, że nie zawsze mogę nipletki nosić. A tu chodzi o systematyczność tylko i wyłącznie. Ale i tak sutki super reagują na zimno i dotyk, wcześniej często było tak że przy pieszczotach mojego chłopaka one reagowały ale tylko trochę i tylko na moment. Teraz stoją wytrwale i to mnie cieszy. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki, te "stare" i "nowe". Papatki i powodenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszelka00
No i dzis zaczynam przygode z nipletką.Mam ndzieję,że mi pomoże.Nie nastawiam się na sukces,żeby się nie rozczarować później,ale mam wielką nadzieję,że się uda.Pozdrawiam wszystkie kobitki i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Ja uzywam nipletki prawie miesiąc i muszę przyznać że rewelacja :) Tym bardziej, ze przez ostatnie 2 tyg nie miałam za bardzo możliwości aby stosować ją regularnie bo wylegiwałam się na plaży :P Ale ból i pieczenie przeszły i noszenie jej to juz dla mnie norma :) Tyle ze trzeba co jakiś czas zaglądać do staniczka ;) nio i nosić lekko stożkowate biustonosze :) Tak wiec droga muszelko nastaw się jak najbardziej pozytywnie i czekaj na rezultaty no i naturalnie informuj o postępach w kuracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Do ahhh i ewicy! Ja też mam rowek ;( Taki poprzeczny malutki rowek, dopiero się przypatrzyłam!!!Hehehe ale nie jest źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiribi
no.. ja sobie zakupilam niplette, ale niestety jakos nie mogłam ich nosic.. dzisiaj w nocy zalozylam, na poczatku bardzo bolaly mnie sutki, ale w koncu usnelam.. zadna nie spadła ;) rano gdy zdjelam nipletki sutki sterczaly, ale po 10 sekundach niestety juz sie schowaly.. dzisiaj byłam na basenie, wiec niestety nie moglam ich zalozyc, wiec zaraz po powrocie je zalozylam... oczywiscie wczesniej posmarowałam kremem, bo bez kremu bardzo boli... po jakim czasie sutki juz sie tak szybko nie chowają? ile mniej wiecej musi trwac kuracja, zeby sutki byly trwale wyciagniete? pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
U mnie efekty było widać po 5 dniach :) Ale nosiłam nipletkę non stop-w dzien i w nocy. Teraz sutki wogóle nie bolą i cofają się minimalnie ale ładnie reagują.To dopiero kilka tygodni stosowania, na efekty trzeba czekać...Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiribi
hmm... ale ja nie mam jak nosic i w dzien i w nocy.. chyba ze bym nie wychodzila z domu.. bo w biustonoszu widac... mam nadzieje ze i mnie sie uda.. i w koncu bede miala wymarzone.. ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Pisałam już wcześniej, ze trzeba nosić usztywniany biustonosz o lekko stożkowatym kształcie :) Ja mam takie 2 i noszę je ;) Kupiłam na pobliskim bazarze za całe 10 zł za sztukę :D Kup też taki a bedziesz bez problemu mogła stosować nipletkę w ciągu dnia :) Trzymam za Ciebie kciuki!!!! Buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiribi
hmm... dzisiaj w nocy mialam nipletki na sobie.. i byla w nich jakas woda... nie wiem czy to normalne? mial tak ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyork
xxnickixx zdjęcia już wysłane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tiribi: Na początku kuracji, po zdjęciu nipletki z sutka może wydzielać się ciecz, nie martw się, jest to normalne.. też tak miałam z prawą brodawką, potem stopniowo to zanikało:) Ja używam Niplette już prawie 2 miesiące i jestem zadowolona. Ktoś pisał, że nie może używać w dzień, bo Niplette widać.. Ja wcale nie noszę stożkowatych biustonoszy, a poradziłam sobie z tym problemem:) Mianowicie: Jesli kupiłyście oryginalne Niplette z pełnym wyposażeniem, to w opakowaniu powinny się znależć dwie wkładki laktacyjne, na pewno je macie:) Te wkładki można przykleić do staniczka od wewnętrznej strony, co pomaga ukryć odstające nakładki Niplette:) Te wkładki są niby jednorazowe, ale ja ich używam dłużej, a jak się zniszczą całkiem to polecę do apteki i dokupię (mam nadzieję że takie wkładki można osobno kupić ;>) A tak z innej beczki, to widzę, że dołączyły nowe forumowiczki, które serdecznie pozdrawiam i życzę wielkich sukcesów :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Dobry pomysł z tymi wkładkami :D Wypróbuję go :) Ale często jest tak, ze nawet w tych stożkowatych stanikach nipletka się tak jakby kładzie na bok i odczepia ;( Ja też już bez problemu śpię z nią. Nawet czasem przez sen macał czy się nie odczepiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszelka00
hej dziewczęta:) ja juz 3 dzień używam Niplette i po raz pierwszy zobaczylam mój sutek :D.Wczesniej zdawoło mi sie,że go wcale nie mam...W nocy nipletka się odczepia za to w dzien w miarę dobrze się trzyma.Zakładam oczywiścię na kremik.Jedeyne co mi dokucza to swędzenie,ale da się wytrzymać.Trzyamam za was kciuki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiribi
bylam dzisiaj na basenie, i choc niezbyt czesto nosze nipletki (zazwyczaj mam je w nocy), to sutki sterczaly...:D:) niestety nie sa jak normalne sutki... nie weim jak opisac.. on caly sterczy... mam nadzieje, ze w koncu bedzie wygladal normalnie i sie powiekszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena...84
Boze!! Prawie się rozpłakałam... myślałam, że tylko ja mam taki problem. Bałam się iść z tym do lekarz, bo myślałam,że powie mi najgorsze... Przed chłopakiem robie prawie cyrkowe akrobacje, zeby nie widział, ze są płaskie. czasami kiedy są drażnione "wychodzą" wtedy pozwalam mu patrzec, po czym znów zasłaniam zgrabnie rękoma, a to chce kochać sie tak żeby nie widział moich sutków. Koniecznie musze zakupic sobie Niplette, tylko teraz nie mam pieniążków, ale uzbieram. O Boze jaka jestem szczęśliwa!! Jak się uda i cycuszki będą sexy wyglądać napisze, jak się nie uda tez!!! Dziewczyny trzymajcie się, najwazniejsze, ze nie jesteśmy same!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena...84
a! mam takie pytanko: ponieważ pomimo, ze moje brodawki są wklęsłe, ogólnie cały sutek jest dużu, czy nie będzie problemów z zastosowaniem Niplette???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Jasne, ze nie bedzie żadnych problemów :) Kupisz, założysz niplette i będziesz zaskoczona :) Moje życie też wyglądało zupełnie inaczej jeszcze półtora m-ca temu. Jak pierwszy raz weszłam na tą stronkę to później nie mogłam spać cała noc haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabana-22
Hej dzewczyny mam taki sam probelm jak wy, od dawna sie zastanwilam co z tym zrobić, nie bylam nigdzie u lekarza, bo sie chyba wstydzę, kilka dni temu postanowilam zoabczyc, czy jest cos na ten temat w internecie, i wlasnie natrafilam na to forum, przeczytalm chyba wszytskie wypowiedzi i zauwazylam, ze nie jestesm sama z takim porbleme, dowiedzilam sie kilku rzeczy na temat moich piersi, i dowiedzilam sie o istnieniu Niplette. I skoro wszytskie mowicie ze to pomaga, to tez bede sie starala kupic je. Tylko ja mam dosc duzy biust i sie zastanwiam, czy jak wloże pod biustonosz te nakladke to czy nie bedzie on jescze wiekszy, bo chcilabym nosisc te Niplette jak najdlużej , zeby szybko bylo widac efekty, wiec jeśli możecie to napiszcie, jak to wygląda, takie chopdzenie w Niplette przez caly dzień>>:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszelka00
do gabana-22.Ja noszę cały dzień nipletke i raczej jej nie widać,jest to kwestia dobrania odpowiedniego biustonosza(z miseczkami stożkowatymi) no i najlepiej zeby był usztywniany.Dziewczyny też wpadły na pomysł,żeby używać wkładek laktacyjnych(są w zestawie z Niplette) i dzięki nim też nie będzie widać.Kwestia nastawienia moim zdaniem,bo jak sobie będziesz powtarzać że coś widać to będziesz czuła dyskomfort a najlepiej to zapomnieć,że sie ma nipletki i wtedy nosi się komfortowo:).Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×